#CoronaWarrior: Uttarakhand مرد تبدیل به آمبولانس برای کمک به در طول مستند

با تبدیل خود به یک آمبولانس گانش Bhat Uttarakhand شده است صرفه جویی در بسیاری از زندگی در این COVID-19 مستند.

Thirty دو سال, Ganesh Bhat ساکن Devprayag از تهری منطقه, Uttarakhand بسیار مشغول بوده است از آنجا که مستند تحمیل شد در هند. با 108 اورژانس پزشکی تعداد پاسخ نمی دهد در زمان Bhat شده است با استفاده از ماشین خود را به عنوان یک آمبولانس به کشتی بیماران به نزدیکی بیمارستان برای درمان است.

“به غیر از عملکرد این سرویس است که باعث بسیاری از مشکلات به خصوص برای زنان باردار و شهروندان ارشد که مشکلات قلبی و دیگر بیماری های جدی” او می گوید.

در این مصاحبه تلفنی با بهتر هند, Bhat صحبت می کند در مورد او چگونه بوده است گسترش کمک در طول این COVID-19 مستند دوره است.

“از آنجا که NH-58 بود تعطیل آنچه ما به عنوان تاسیسات برای منطقه ما آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای ساکنان به تابع. از گرفتن به طور منظم خود را تامین جیره به بازدید از یک بیمارستان همه چیز تبدیل شدن به یک مشکل” او می گوید.

صحبت در مورد 108 خط تلفن Bhat می گوید: “بسیاری از اوقات حتی زمانی که ما می توانید از طریق ما در حال گفت که این خودرو در دسترس نیست و یا بسیار دور پس از آن زمان را برای رسیدن به فرد است.”

این باعث Bhat به استفاده از وسیله نقلیه خود را به کسانی که در نیاز به و از بیمارستان است. به طور متوسط او می شود چهار موارد اضطراری هر روز و تا کنون او به قرض دادن یک دست کمک به 20 اضطراری غیر covid بیماران.

به عنوان Devprayag یک منطقه پر از تپه, آن را می سازد آن را حتی سخت تر برای نجات وسایل نقلیه در زمان رسیدن. “حتی قبل از این مستند زندگی سخت بود برای ما و با این اتفاق می افتد, آن را تبدیل به حتی سخت تر است,” او می گوید.

بنابراین مسلح با آبی تاتا نانو Bhat تصمیم گرفت برای کمک به مردم به عنوان بسیاری از او می تواند. سامری خوب حتی چاپ شده خود را اطلاعات تماس گیر کرده و آنها را در جلو و عقب شیشه جلو اتومبیل خود را. تمام انجام می شود با هدف در دسترس 24/7 به مردم منطقه خود را.

طرز عمل

با یک کودک در بیمارستان.

در 21 مارس سال 2020 Bhat قرار دادن یک پیام در Facebook صفحه با اطلاعات تماس و خواست مردم به او تماس بگیرید در مورد هر یک اورژانس پزشکی است. “اولین تماس من رو به یک زن باردار به بیمارستان و فقط پس از آن من یک تماس را به یک کودک که تا به حال شکسته بازوی خود را,” او اطلاع.

پس چگونه او موفق به دریافت حدود داده شده در این مستند وضعیت ؟

من در اینجا زندگی می کردند به اندازه کافی طولانی در حال حاضر. افراد از جمله پرسنل پلیس من به خوبی می دانم. همه من انجام است ارائه خدمات ضروری. من ایستاده به دست آوردن مطلقا هیچ چیزی از این” می خندد اجرا می شود کامپیوتر موسسات آموزشی در نقاط مختلف منطقه عمدتا در مکان هایی که باید دیده نمی شود بسیار توسعه است.

علاوه بر این به عنوان Bhat باعث می شود چند سفر روزانه به بیمارستان, او می شود دارو و لوازم ضروری برای افرادی که درخواست آنها.

در تماس است.

صحبت کردن در مورد چگونه برخی از مردم از زادگاه خود می ترسند از پله با وجود نیاز به رفتن به بیمارستان, او می گوید: “فردا من را به بیمارستان شده است که ناخوشی برای تقریبا یک هفته شده است و بازمانده با تلاش داروهای خانگی و داروهای که او تا به حال به آسانی در دسترس است.”

پس از این تماس پریشانی افزایش Bhat قرار داده است با هم یک تیم از داوطلبان که به او کمک کند. “من اطمینان حاصل شود که یک یا داوطلب دیگر است که همیشه با من در ماشین برای رسیدگی به هر موقعیتی که ممکن است محصول تا.”

Ganesh Bhat در دسترس است در +91 94105 30387 و در مورد شما و یا هر کسی که شما می دانید این است که نیاز به کمک های پزشکی در Uttarakhand, آیا به او برسد.


همچنین بخوانید: این وکیل قدرتمند پیل کمک 132 یتیم در Uttarakhand دریافت رایگان آموزش و پرورش!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>