#CoronaWarrior: این راهب بیمارستان رایگان است که کمک به لاداخ نبرد COVID-19

“من همچنین می خواهم به موضوع قدردانی من به کسانی که مبارزه با این بیماری همه گیر. آنها شده اند به دور از خانواده مشغول به کار با تزلزل حس وظیفه می گوید:” لاما Thupstan Chogyal که اجرا می شود Ladakh بنیاد قلب بیمارستان

Nاوایل سه هفته پیش قادر به خانه چند مورد مشکوک به COVID-19 در دولت-اجرای Sonam Norboo یادبود بیمارستان له دولت های منطقه به خارج از لاداخ بنیاد قلب (LHF) غیر انتفاعی تاسیس شده توسط 49 ساله راهب بودایی لاما Thupstan Chogyal اجرا می شود که یک رایگان بیمارستان نزدیک به 8 متر دور از شهر اصلی.

تا کنون سرد صحرا ثبت 13 موارد مثبت—2 از کرگیل منطقه و 11 از Leh منطقه. از این موارد 10 از Chuchot منطقه در نزدیکی له شهر.

“ما توافق کردیم به همکاری با هر دولت مورد نیاز ما است. چند روز بعد از من برای اولین بار از این اطلاع داده مورد نیاز برای بیمارستان ما و امکانات من دریافت یک تماس در مورد یک بیمار بودند در آوردن. از آنجایی که این بیمارستان رایگان با داوطلب پزشکان و پرستاران ما درخواست دولت محلی برای استقرار برخی از پرسنل پزشکی با ما نیز برای نظارت بر موارد مشکوک در اینجا. دولت موافقت کرد و گفت که همه آنها مورد نیاز بیمارستان و امکانات آن,” او می گوید, زبان, به , بهتر, هندوستان.

Ladakh
لاما Thupstan Chogyal

بیمارستان تاکنون اعتراف یک زن و شوهر بيماران مشکوک. هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت آنها را منتقل به یک دولت-اجرای امکانات پزشکی برای درمان.

با وجود عدم تک اتاق Chogyal بیمارستان کمک دولت قرنطینه موارد مشکوک به همان اندازه به عنوان آنها احتمالا می تواند.

“ما در حال کمک به ما پزشکان و پرستاران و پاک کننده ها و رانندگان آمبولانس در هر ظرفیت به طوری که آنها می توانند وظایف خود را انجام دهد و بدون ترس. من در بیمارستان 24/7 برای کمک به دولت های محلی در هر ظرفیت. از لحاظ جسمی له است کم جمعیت و روستاها بسیار گسترش یافته و مجموعه ای از هم جدا. بنابراین آن را آسان تر برای مدیریت یک مهار. اولین موارد در Chuchot که زائران در بازگشت از ایران در حال گسترش عفونت به بستگان خود را. من می خواهم به اطمینان حاصل شود که آن را نمی کند, گسترش, بیشتر,” او می گوید.

برای Chogyal سخت ترین قسمت کل قسمت شده است با دیدن کودکان تحت قرنطینه.

“قلب من افتاد با دیدن این کودکان وجود دارد ترس از آنچه اتفاق می افتد به آنها. بر خلاف بزرگسالان این بچه ها نیز نمی دانند که چه چیزی اتفاق می افتد به آنها هستند اما محدود به یک اتاق. در سن, این کودکان باید از بازی به جای محدود بودن در اتاق. من نمی توانستم بخوابم درستی برای بیش از یک هفته فکر کردن در مورد وضعیت اسفبار خود” او به یاد می آورد.

“این است که ارزش قدردانی LHF سهم در ارائه تسهیلات خود را به دولت. این می آید به عنوان یک تسکین بزرگ برای وزارت بهداشت و درمان به دلیل آن را به شدت کاهش احتمال عفونت در حال گسترش به دیگر بیماران و منظم کارکنان بیمارستان در بیمارستان عمومی که در آن آنها نیز در برخورد با تعداد زیادی از معمول بیماران. داشتن یک جداگانه تسهیلات به درمان بیماران مشکوک به COVID-19 بسیار مورد نیاز است. بنابراین من فکر می کنم مدیر بیمارستان گرفته شده یک نمونه تصمیم به ارزش قدردانی می گوید:” Dr Nordan Otzer یک متخصص گوش حلق و بيني از Nubra و فعالین محلی صحبت کردن بهتر از هند است.

با اینحال LHF کمک به دولت های منطقه در دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر است که تنها در آن خدمات استثنایی به منطقه است.

Ladakh
کارکنان پزشکی در Ladakh بنیاد قلب مبارزه COVID-19. (منبع: Facebook)

در اوایل روز و LHF

متولد و بزرگ شده در Spituk روستا در نزدیکی له, Chogyal می آید از یک خانواده است که با تجربه طب سنتی برای نسل های. اما قلب او راه اندازی شد در حال تبدیل شدن به یک راهب.

او مورد مطالعه در محلی Spituk صومعه برای چند سال به دنبال یک صومعه در کارناتاکا برای چند سال و در نهایت رهبری به Namgyal صومعه در Dharamshala. پس از روی لئامت دادن او به سمت چپ برای کره جنوبی به مطالعه زبان کره ای و ذن بودیسم است. پس از آن چه گرفت کوتاه بود تحصیلی از روی لئامت دادن در بریتانیا در بورس که کوتاه بود چرا که او تا به حال شروع به کار بر روی LHF در سال 1997 پس از یک زندگی در حال تغییر سفر به دهلی نو.

آنچه باعث شده او نزد بسیاری از افراد بیمار به خصوص کودکان, مبارزه با بیماری های قلبی روماتیسمی (RHD) در Ladakh بودایی Vihara در عمران خطوط منطقه دهلی نو. آنها به دنبال درمان در سرمایه های ملی. آن را دید که در سمت چپ او را مختل و بر جای او صحبت کرد به یک پزشک محلی درخواست او را اگر وجود دارد هیچ راهی برای درمان آن.

“دکتر به من گفت که این بیماران نیاز به پنی سیلین مقادیر زیادی از آب مقطر و سرنگ. من رسیده به بخش بهداشت محلی درخواست آنها را به محل سفارش برای همین و که من ترتیب بودجه لازم است. صرف حدود 26,000 تومان خریدم پنی سیلین و مواد دیگر است که توزیع شده در روستاهای اطراف. در ضمن من تا به حال درخواست بخش بهداشت محلی برای کمک به انجام مناسب آگاهی در اطراف RHD در روستاهای دور افتاده به طوری که آن را می تواند تشخیص داده می شود/درمان زود” او به یاد می آورد.

بعدی در فهرست یک آمبولانس است که می تواند کمک در روند اجرای برنامه های آگاهی دهی. او به دوستان خود را به حل و فصل در خارج از کشور و با کمک آنها قادر به تهیه یک. Chogyal ثبت نام LHF جامعه نسبت به پایان سال 1997 و با تشکر از کار خود را در سال های اخیر موارد جدید RHD تقریبا ناپدید شده در Ladakh.

“دیدن هر شش ماه این بیماران تا به حال به بازدید از دهلی نو برای درمان اضافه می کند که به هزینه های درمان است. من در دهلی نو رسیده به پزشکان اختصاص داده شده مانند Dr Sampath کومار بود که در آن یک استاد قلب عمل جراحی و درخواست آنها را به اینجا می آیند و درمان بیماران. من پایه و اساس وعده داده شده که مسئولیت رسیدگی به تمام آنها سفر و محل اقامت و هزینه های. دکتر کومار که سابق جراح قلب در AIIMS وارد له سال بعد در سال 1998 می گوید:” Chogyal.

Ladakh
در ورودی LHF تسهیلات.

برای انجام پزشکی اردوگاه LHF رسیده به محلی ارتش بیمارستان پس در زمان SNM بیمارستان در زمان ندارد اکو ماشین. آنها با انجام این اردوگاه ها تا سال 2004 زمانی که دکتر کومار و Chogyal رفت به دهلی نو و تهیه آن است.

اما Chogyal نیز توصیه می شود به راه اندازی یک بیمارستان کوچک به جای توجه به دیگران به صورت یک مرکز پزشکی. بنابراین او رسیده به محلی هیل شورای دولت و درخواست آنها را برای برخی از زمین که بر روی آنها خواهد ساخت بیمارستان است. پس یکی دیگر از crowdfunding فرایند LHF شروع ساخت این بیمارستان در سال 2002 بود که در نهایت تکمیل با تمام امکانات در سال 2007.

“تا کنون ما را به انجام بیش از 300 عمل جراحی قلب در کنار جراحی پلاستیک و روش های دیگر مانند درمان برای سرطان دهانه رحم, در میان دیگران. ما همچنین انجام چندگانه توسعه آگاهی و برنامه های آموزش و پرورش در سراسر روستاهای دور افتاده در لاداخ در افراد اعم از ارتفاع بالا-بیماری های مرتبط با, و سرطان دهانه رحم غربالگری,” او می گوید.

هر ماه LHF دریافت 500-700 بیماران که تحت درمان با برخی از لاداخ بهترین پزشکان مانند دکتر تسرینگ Landol و دکتر تسرینگ Norbu هر دو آنها اعطا شده است Padma Shri. آنها حدود چهار پزشکان که به طور منظم کار داوطلبانه و یک زن و شوهر از پرستاران به عنوان به خوبی.

“[اند] سازماندهی اردوگاه های بهداشتی در مناطق روستایی لاداخ متمرکز بر بیماری های قلبی قلب و عروق دعوت از نخست وزیر هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) از سال 1998…و دقیقا به این خاطر که ما شرایط پزشکی منحصر به فرد در جهان ما گرفته اند در چالش مستند آنها را و به اشتراک گذاری آنها را با بقیه جامعه پزشکی است. ما در رسیدن به این هدف با ایجاد اتحاد با محققان پزشکی از دیگر نقاط جهان به ترجمه مشاهدات ما به گزارش های پزشکی که می تواند مکمل ادبیات موجود. ما با انجام تحقیقات بر روی هیپوکسی دیگر در ارتفاع بالا مشکلات سلامت, سرطان گردن رحم و غربالگری در میان مناطق دیگر می گوید:” LHF سایت.

تمرکز بر COVID-19 و حرکت رو به جلو

“در این لحظه ما را به حالت تعلیق در تمام برنامه های توسعه به دلیل COVID-19. ما نیز تعطیل ما OPD چرا که بسیاری از بیماران ما هستند و زنان باردار که می آیند برای دیدن Dr Landol این Padma بوشان برنده جایزه متخصص زنان. تمرکز ما بر روی مدیریت COVID-19 اپیدمی در لاداخ برای هم بودن” او استدلال می کند.

با وجود همه ترس و وحشت که COVID-19 ایجاد کرده است Chogyal معتقد است که مانند یک بیماری همه گیر دارای درس های ارزشمند برای Ladakh.

Ladakh
در LHF تسهیلات. (منبع: Facebook)

“وضعیت فعلی به من بینشی که چگونه برای آماده سازی بهتر برای همه گیری از تجهیزات لازم و مورد نیاز تعداد بیشتری از اتاق های فردی ما باید برای بیماران به کار می رود که به جداسازی و درمان بیماران و دقیق فرایند ضد عفونی اتاق بیمارستان. اما من همچنین می خواهم به موضوع قدردانی من به کسانی که مبارزه در خط مقدم از این بیماری—پزشکان و پرستاران بیمارستان, پاک کننده رانندگان آمبولانس و پلیس و پرسنل فرودگاه/کارکنان خطوط هوایی نیز هست. آنها شده اند به دور از خانواده خود مبارزه در این نبرد با تزلزل حس وظیفه” او آمده است.


همچنین بخوانید: باید از من بپرسید داخلی کمک کند به ماندن در خانه ؟ در اینجا همه خود را شک و تردید جواب داد:


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>