#CoronaWarrior: این 10-YO کرالا بچه ساخته شده است یک مینی دست مطابق با اصول بهداشتی ربات!

“او شده است اخبار را با ما برای چند هفته گذشته و درک است که بهداشت دست بسیار مهم بود برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. که زمانی که او آمد تا با ایده ساخت یک sanitiser توزیع ربات.”

With اولیه برای بسته شدن تمام مدارس و موسسات آموزشی را در خانه های تعطیلات برای بسیاری از کودکان است. در حالی که اکثر بچه ها مشغول بازی تخته, بازی و مزاحم خواهر و برادر خود را برای 4 گریدر Alok Dev, یک دانش آموز از Govindapuram Kendriya Vidyalaya آن زمان برای ایجاد یک ربات!

Alok است که علاقه مند به رباتیک از سن 7 ایجاد کرده است یک مینی ربات است که می تواند به طور خودکار توزیع دست sanitiser!

“من عاشق رباتیک شده اند و پرشور در مورد آن برای مدت زمان طولانی. این که چگونه من نزدیک Savad آقا اجرا می شود که رباتیک مرکز آموزش به نام Rotech Edu در نزدیکی خانه من به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یکی از خود من” توضیح می دهد که Alok.

پس از آشنایی با اصول اولیه رباتیک Alok ایجاد کرده است طیف وسیعی از روبات ها است که انجام توابع مختلف از آن EV3 دست sanitiser محبوبیت به دست آورده با اخیر COVID-19 برک آوت.

Alok Dev ربات

“در حال حاضر همه تلاش خود را برای مبارزه با کروناویروس با نگه داشتن دست خود را تمیز. بنابراین به جای دست زدن به بطری, من فکر کردم چرا که نه ایجاد یک ربات است که به طور خودکار می تواند حس حضور دست و توزیع sanitiser برای شما” توضیح می دهد که Alok.

Alok پدر دانمارکی حال کردم او یک لگو Ev3 ذهن طوفان کیت که او استفاده می شود به این نرم افزار ربات.

“فوق العاده سنسور یک پردازنده arm و من لگو کیت همه من نیاز به این ربات کوچک. این کار زمان زیادی را از من می دانستم که آنچه من می خواستم برای ایجاد از قبل. به طور منظم آزمایش با کیت می تواند برای ساعت چند است.” می گوید: Alok.

“آن را به خوبی برای دیدن او را بیشتر از این زمان تعطیلات و ایجاد چیزهایی که مفید هستند. علاوه بر این او نیست تا به هر میمون کسب و کار است که کمک بسیار خوبی برای من” می خندد مادر Poornima.

“او شده است اخبار را با ما برای چند هفته گذشته و درک است که coronavirus بود جدی بیماری همه گیر. که زمانی که او آمد تا با ایده ساخت یک sanitiser توزیع ربات” او می افزاید. Alok همچنین دارای یک کانال یوتیوب خود به نام “AkkuTech’ که در آن او پست ویدئوها از اختراعات جدید.

قبل از این Alok ایجاد کرده بود ‘گرفتن ربات است که می تواند نگه دارید و انجام همه چیز از یک مکان به مکان دیگر.

اگر چه پدر و مادرش فرستاده بود او را برای رقص و درس اسکیت در کنار رباتیک, آنها در نهایت مجبور به توقف اعزام او برای هر دو چون ذهن خود را به طور کامل در مجموعه رباتیک.

“اگر او دیده نمی شود ایجاد روبات, او احتمالا تماشای دیگران ایجاد روبات ها در یوتیوب و یا تماشای gadget reviews. شور و شوق او را برای آن واقعا شگفت انگیز است برای دیدن” می گوید Poornima.

“بعد من می خواهم برای ایجاد یک ربات است که می توانید لباس های برابر و پس از آن مرتب کردن بر اساس از یک تعطیلات در حال حاضر من به اندازه کافی زمان برای آزمایش به عنوان” لبخند Alok. “رویای من این است که برای تبدیل شدن به یک رباتیک دانشمند when I grow up و ساخت روبات است که می تواند زندگی را آسان تر برای انسان” او آمده است.

در زمان هایی از این زمانی که تمام جهان به دنبال راه حل آن است که ذهن جوان مانند Alok که ما را الهام گرفته!


همچنین بخوانید: پونا شرکت نوآوری کم هزینه کیت تشخیص COVID-19 در کمتر از نیمی از زمان


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>