#CoronaWarrior: بمبئی IRS افسر می دهد ماهانه مواد غذایی کیت به 750+ دستمزد بگیران

جدا از شروع یک کمپین جمع آوری کمک برای نیازمندان Dr Megha Bhargava نیز اهدا 800 بطری از دست عفونی به پلیس بمبئی در میان مستند

Wمرغ Dr Megha Bhargava, Mumbai معاون این کمیسیون آموخته است که خانواده ها از 66 روزانه دستمزد حقوق بگیران در کرگن حال اجرا از مواد غذایی با توجه به بحران مالی او بلافاصله شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی از طریق Samarpan NGO او تاسیس دو سال پیش با خواهر, خواهر,,,, Dr روما به آنها کمک کند.

“به محض این که ما به عنوان خوانده شده در مورد افزایش موارد در اخبار ما می دانستم که این امر می تواند آسان تر برای افرادی مانند ما که در خانه نشستن با خیال راحت برای کمک به نیازمندان و کارگران خط مقدم. بسیاری از این خانواده ها شده اند گرسنه برای تقریبا یک هفته است که درآمد در آینده به این معنی که آنها نمی توانند خرید مواد غذایی. ما صحبت کرد و به برخی از خانواده ها به درک آنچه آنها نیاز دارند. بر اساس نیازهای خود ما ساخته شده مواد غذایی کیت که به اندازه کافی خواهد بود برای آنها را برای یک ماه می گوید:” Dr Megha می گوید بهتر از هند است.

قیمت تومان 1,000 هر غذایی کیت شامل برنج و حبوبات و روغن و شکر و سبزیجات و ادویه جات ترشی جات. در ضمن بهداشتی کیت صابون sanitisers و ماسک.

تا کنون آنها را توزیع بیش از 750 چنین کیت در سراسر شهرستان از جمله Dharavi یک پر جمعیت زاغه که مهر و موم شده و پس از یک مورد مثبت. هدف فعلی است به یک ماه عرضه مواد غذایی و بهداشتی کیت به 10000 خانواده ها از دستمزد کارگران و دیگر مردم نیازمند در سراسر شهرستان.

مقامات از وزارت او از جمله مالیات بر درآمد معاون کمیسیون Suresh Kataria و Aastha Madhur و دیگر پزشکان نیز پیوست بزرگوار خود تلاش برای کمک به او از نظر مالی در تهیه مواد غذایی دست sanitisers و ماسک.

Dr Megha گره خورده است با پلیس بمبئی و شهرداری شرکت بیشتر بمبئی (MCGM) را به فرآیند توزیع آسان تر میان تعطیلی کامل و همچنین شناسایی سود و ارائه کیت در آستان خود.

علاوه بر نیازمندان این تیم نیز کمک به توزیع دست عفونی و ماسک به خط مقدم کارگران مانند پلیس.

“نیروی انتظامی در حال انجام یک کار فوق العاده ای در تضمین این که مردم را در این مستند به طور جدی. آنها اولویت بندی ایمنی مردم بر آنان است و این حداقل ما می توانیم برای آنها انجام می گوید:” Dr Rahul Pagare که به طور فعال درگیر در فعالیت های Samarpan.

ظرف دو روز از مستند این سازمان موفق به 800 بطری از دست عفونی به پلیس بمبئی و 1300 بطری به گجرات پلیس به آنها کمک کند ایمن ماندن در خط خود را از وظیفه.

افزایش تعداد COVID-19 موارد و پس از آن مستند است و تحت تاثیر هر یک از ما در یک راه یا دیگری. اما مردم از حاشیه رانده جوامع مانند خانه به کمک ماموران امنیتی سبزی فروشندگان هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار.

به بادبان را از طریق بحران همه ما نیاز به گام تا و ما کمی مثل Dr Megha و زحمتکش تیم است.

اینجا کلیک کنید برای کمک به دکتر Megha

شما می توانید پیگیری فعالیت های خود را در اینجا.

دریافت تمام به روز رسانی در مورد COVID-19 اینجا


همچنین بخوانید: رایگان ماسک ها و کمکهای مالی حقوق و دستمزد: 5 IAS افسران رفتن مایل اضافی در برابر COVID-19


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>