“از آنجا که ما آغاز شده و بسیاری از کارگران مهاجر را در آنجا ماند و دوباره به جای ترک. آنها باقی می ماند با این تضمین که آنها نمی خواهد گرسنه.” #CoronaWarriors #CoronaLockdown

منn گذشته دو هفته, چند, تصاویری از پرسنل پلیس ضرب و شتم و تحقیر شهروندان نقض سراسر کشور COVID-19 مستند شده اند گردش در رسانه های اجتماعی و در نتیجه انتقاد شدید از چندین چهارم.

اما یک افسر پلیس در دهلی نو پایتخت کشور که در حال انجام است ستارهای کار به دنبال برای برخی از ما شهروندان آسیب پذیر.

از طریق ضرب و شتم خود را پاسبان ایستگاه خانه افسر (شو) Arvind Kumar (48) که مسئول یک ایستگاه پلیس در مستعمره دفاع upmarket منطقه مسکونی در جنوب دهلی کردم این خبر که صدها نفر از خانواده های ساکن در ایندیرا اردوگاه یک زاغه منطقه پشت ایستگاه پلیس به اندازه کافی ندارند جیره برای زنده ماندن مستند. بسیاری از آنها دستمزد روزانه کارگران صفایی karamcharis یا کارگر در بخش غیررسمی.

Delhi
شو Arvind Kumar کمک به ارائه مواد غذایی به کسانی که بیشترین نیاز.

“پس از پیدا کردن که حدود 350 خانواده کافی ندارد جیره برای بیش از سه روز ما مشورت آنها. پس از این هر کس در ایستگاه پلیس پولد در پول خود را و خرید کیسه های مواد غذایی. این اتفاق بلافاصله پس از مستند اعلام شد. در ایستگاه ما, ما می دانستیم چند صفایی karamcharis و دستی کارگران که شغل های عجیب و غریب برای ما بودند اما زندگی دست به دهان است. در حالی که من در گرفتن این کیسه توزیع آنها دریافتند که جیره بودند که جمع آوری شده برای محروم در ایستگاه. به زودی اخبار و بیشتر مردم شروع به رسیدن می گوید:” شو Arvind Kumar, در گفتگو با , بهتر است هند.

هر کیسه مواد غذایی شامل 2 کیلوگرم گندم 2 کیلوگرم برنج 2 کیلوگرم dal از گونه های مختلف و 1 لیتر روغن پخت و پز. این جیره می تواند برای یک زن و شوهر از روز و بیشتر مورد نیاز است. در حالی که شو کومار در ابتدا مرتب برای 50 کیسه های مواد غذایی تا کنون آنها را توزیع بیش از 200 نفر از آنها را.

“ما در حال حاضر یک انبار در حدود 200-250 کیسه های مواد غذایی و کمک به حدود 300-350 خانواده زندگی می کنند که دست به دهان است. ما همچنین توزیع موضوعات مانند Maggi و تنقلات به کودکان است. حتی دولت پا به ارائه مواد غذایی و جیره. ما همچنین توزیع دست sanitisers ماسک و دستکش. ما یک زن و شوهر از داوطلبان کمک به ما در سازماندهی آن جمع وجود دارد,” او می گوید.

Delhi
توزیع ماسک و sanitisers.

ساخت مسائل بهتر بسیاری از خانواده های مرفه زندگی در مستعمره دفاع جلو آمد به کمک مواد غذایی از آنجا که بسیاری از داخلی و یاران زنده در ایندیرا اردوگاه. “پس از برخی از زنان ساکنان تصمیم به تراشه را با بسته های مواد غذایی پخته شده مانند rotis سبزیجات و یا گاهی اوقات حتی ساندویچ در فویل نقره ای, یک گروه واتساپ از داوطلب حاضر ایجاد شده بود با 25-30 ساکنان. ما نیز آغاز شده و چای و تنقلات خدمات برای کسانی که درگیر در خدمات ضروری در این مستند می گوید:” شو کومار.

اقلام مواد غذایی جمع آوری شده و فرستاده شده به دور در وسایل نقلیه پلیس به یک نقطه تعیین شده که در آن آنها در حال توزیع دو بار در روز در ساعت 11:30 صبح و 5 بعد از ظهر به مدت یک ساعت در هر روز.

ساکنان می تواند کمک مالی به هر مقدار و هر گونه مواد غذایی در حالی که توزیع چپ به پلیس و چند داوطلب. این هدف با توجه به شو کومار است که اطمینان حاصل شود ایندیرا ساکنان اردوگاه اقامت در داخل خانه و تمام اقدامات احتیاطی لازم در این بیماری همه گیر.

Delhi
کمک به خانواده های آسیب پذیر در زمان خود از نیاز به توزیع ماسک صورت.

“ما باید به آنها اطمینان داد که آنها نمی خواهد گرسنه در حالی که همچنین اصرار آنها را به باقی می ماند امن ماندن در خانه و تمام اقدامات احتیاطی. سازمان های دولتی فعال هستند اما اگر آنها در صورت هر گونه مشکلات و با احترام به دارو یا ملزومات ما خواسته اند آنها را به تماس با ما وظیفه افسران. وجود دارد در ابتدا یک معامله بزرگ از دلهره در جامعه اما از آنجایی که ما در آغاز این طرح بسیاری از کارگران مهاجر مانده اند به جای ترک” او ادعا می کند.

اگر آنها واقعا مجبور به ترک این پلیس با هماهنگی با مقامات دیگر و ایجاد یک سیستم مناسب حمل و نقل به جای قانع کننده آنها را به پیاده روی بی وقفه.

اما وجود دارد روزانه شرط که وابستگان پشت در خانه خود ایجاد کرد در سراسر کشورهای مختلف که با تکیه بر پول فرستاده شده به آنها را در هر ماه. با هیچ کار و یا پول آینده در یک مستند آنچه شو کومار تیم انجام گرفته است خانه خود را اعداد رسیده به همتایان ما در روستاهای خود و یا ساکن MLA یا MP با آنها صحبت می کنند و ترتیب خود را از ملزومات است.

Delhi
جمع آوری کیسه های مواد غذایی در ایستگاه.

“علاوه بر این دولت مربوطه دولت خود را شروع کرده اند طرح های خود را به مراقبت از خانواده خود را. تا کنون ساکنان شده اند بسیار تعاونی. اما ما نیاز داوطلبان به مرحله توزیع sanitisers ماسک صورت و دستکش به جای آن از مواد غذایی بیشتر است که گاهی اوقات تلف” او آمده است.


همچنین بخوانید: COVID-19: 8 شهرداری شرکت های ارائه و سبزیجات و مواد غذایی به درب خانه


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de