#CoronaWarrior: کرالا مرد اهدا کل 1.5 هکتار برداشت به دستمزد روزانه کارگران

“زمانی که من خود جامعه است که در تلاش برای مبارزه با گرسنگی, من فقط نمی تواند نشستن در اینجا مجلل با منابع است. این زمان برای انجام آنچه ما می توانیم برای غلبه بر این بحران است.” #CoronaWarriors #مستند

During این دوره از مستند با توجه به COVID-19 شیوع چندین ایالت مانند کرالاکه وابسته به کشورهای همسایه مانند کارناتاکا و تامیل نادو برای سبزیجات و دیگر محصولات در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است.

در چنین سناریو 25 ساله Yadhu S ببو تصمیم به دور از همه تولید از در 1.5 هکتار طرح به دستمزد روزانه کارگران که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار. در واقع شایسته تقدیر

“سبزیجات رایگان از کودهای شیمیایی و آفت کش ها و بسیاری از فروشندگان که مایل به پرداخت دو برابر نرخ واقعی برای تولید بود به من نزدیک شد. اما من تصمیم گرفتم به دور از همه از محصولات خود را به دستمزد روزانه کارگران از طریق Ammakorumma NGO من از نزدیک کار با سراسر زندگی من” توضیح می دهد که Yadhu ساکن Anakkara در کرالا ایدوککی منطقه.

Yadhu S. ببو در مزرعه خود را.

“پدر من که یک بازنشسته بانک افسر نیز داوطلب در این سازمان غیردولتی” او می افزاید.

متوسط Yadhu برداشت تقریبا 100 کیلوگرم از سبزیجات در هر هفته از مزرعه خود را. علاوه بر هل و فلفل که اصلی محصولات وجود دارد طیف گسترده ای از حبوبات چغندر تلخ کدو و بادنجان را در ارائه.

“هفته گذشته ما قادر به جمع آوری به اندازه کافی سبزیجات برای تقریبا 40 خانه است. داوطلبان از NGO آمد و جمع آوری تمام سبزیجات که آماده بودند و از هم جدا و آنها را در کیسه های مختلف به طوری که توزیع آسان تر خواهد بود می گوید: “Yadhu.

داوطلبان از سازمان های غیر دولتی پیوند برداشت

Ammakurumma شده است و کار به سمت بهبود محروم و یتیم و افراد سالمند بیش از 12 سال در حال حاضر. با این مستند در حال اجرا در این سازمان کار کرده است بدون توقف در ارائه مواد غذایی و مواد غذایی لازم برای بیش از 100 خانه در کرالا است.

“مردم مانند Yadhu شده اند نیروی محرک ما در طول زمان بود. هنگامی که او می توانست به راحتی به دست آورده به سود او تصمیم گرفت به عنوان یک بزرگتر و اهدای آن به جای” می گوید: Sabu Kuttipala مدیر سازمان غیر دولتی.

شادی کشاورزی

پس از اتمام تحصیل در رشته علوم دریایی Yadhu تا به حال بسیاری از خوبی پرداخت فرصت ضربه زدن در آستان او, اما او تصمیم گرفت به دنبال پدر خود را قدم به قدم و در خطر از کشاورزی است.

“من می تواند به راحتی تصمیم گرفتند برای یک شغل پایدار با حقوق و دستمزد مناسب, اما اشتیاق من برای کشاورزی اجازه نداد من به انجام این کار است. من می دانم که این یک مسئولیت بزرگ است و من می دانم که من نمی خواهد این نوع از رضایت در هر نقطه دیگری” Yadhu توضیح می دهد.

اگر چه قیمت آن در بازار به صورت ارگانیک و منظم سبزیجات همان است Yadhu اصرار دارد که تولید او می رود و همیشه رایگان از کودهای شیمیایی و آفت کش ها.

ایستاده با تصمیم خود او می گوید: “زمانی که من خود جامعه است که در تلاش برای مبارزه با گرسنگی, من فقط نمی تواند نشستن در اینجا و نگه داشتن همه چیز را برای خودم. این بار به گرد هم می آیند و هر آنچه را که ما می تواند به غلبه بر این بحران است.”


همچنین بخوانید: بلیط قطار برای لغو #CoronaLockdown? در اینجا نحوه راه آهن را بازپرداخت کامل


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>