#CoronaWarrior: تحمل از دست دادن Rs 12 لاخ کرالا مرد Waives اجاره 100 مغازه ها!

“من یک معامله گر در اینجا در کالیکوت برای تقریبا 57 سال است. در زمان مانند این که ما باید برای متوقف کردن فکر کردن در مورد سود و به سادگی ایستاده با بشریت است.”

C E Chakunny از کالیکوت گرفته شده در بسیاری از مشاغل در طول عمر خود.

بودن یک فن از سینما Chakunny تصویب شده است طیف وسیعی از کنار نقش از جمله این که یک وزیر یک MLA و یک رهبر مخالفان در بسیاری از مالایالام فیلم.

اما برای مردم کرالا, Chakunny محبوب نیست برای فیلم او در عمل در اما كارهاى او را انجام داده است.

Chakunny با بازیگر Pappu.

زمانی که تایید موارد COVID-19 ضرب گلوله به سرعت در کرالا بسیاری از مغازه داران با تجربه از دست دادن شدید در خرید و فروش خود را.

Chakunny که اجاره کردن بیش از 100 ساختمان در سراسر کالیکوت به فروشگاه های مختلف صاحبان متوجه شدم که بسیاری از آنها قادر به پرداخت اجاره بها در زمان. بنابراین او آنها را معاف از پرداخت اجاره برای یک ماه.

“من می دانم که درد یک فرد داشتن یک کسب و کار می رود از طریق چنین در دوران تلاش. من در همان موقعیت چند سال به عقب و من متوجه شدم که آن زمان برای من به انجام آنچه من می توانم برای کمک به,” او توضیح می دهد.

پس از اتمام SSLC از زادگاه خود در Chalisseri, پلککد, Chakunny پیوست به عنوان یک کارآموز در Vijaya معامله گران در کالیکوت.

پس از چیدن اصول اولیه او آغاز شده است Chakunny شرکت در سال 1968.

“من آغاز شده به عنوان یک فروشنده و به آرامی شروع کسب و کار خود من پس از من رفته از طریق خود من به اشتراک گذاری از مبارزات در دنیای کسب و کار. بنابراین من نمی توانستم تحمل دیدن این مغازه داران از طریق چنین از دست دادن بزرگ.” او توضیح می دهد.

“چند روز پشت برخی از مستاجران درخواست اگر آنها می تواند پرداخت اجاره به صورت روزانه به جای پرداخت در پایان ماه. من خوب با آن است. اما چند روز بعد وقتی پسر من رفت و به جمع آوری اجاره او گفت که برخی از مستاجران نمی تواند از پرداخت اجاره بها در همه. من رفتم و صحبت آنها را شخصا و قابل درک است که آنها تجربه جدی شیب در فروش. می گوید:” Chakkuny.

C. E. Chakkunny

“وقتی که من رفتم برای دیدن آنها را در شب یکی از مستاجران به من گفت که او تا به حال تنها یک مشتری آمده در طول روز است. من متوجه شدم که بسیاری از آنها تا به حال شده است در نظر گرفتن وام برای پرداخت اجاره تا پس از آن. آنها در تلاش بودند به پرداخت حتی کارمندان خود را دارند.” او می افزاید.

Chakunny بلافاصله مشورت خود حسابرس و دیگر اعضای خانواده که مالکیت بیش از این ساختمان و معاف اجاره Rs 12 lakhs که او می شود از بیش از 100 ساختمان در مناطق کلیدی در کالیکوت.

از ابراز نارضایتی از مسافران هوایی به آوردن نگرانی از توانیر Malayalis, Chakunny جنگیده علل بسیاری برای جامعه است و در حال حاضر عضو فعال سازمان های مختلف از جمله مالابار اتاق بازرگانی Calicut اتاق بازرگانی همه کرالا کالاهای مصرفی توزیع کنندگان’ Association, World چاق شورا و مالابار راه آهن کاربران انجمن (MRUA).

“من یک معامله گر در اینجا در کالیکوت تقریبا در سال 57 و آنچه که من آموخته ام این است که در زمان مانند این که ما باید برای متوقف کردن فکر کردن در مورد سود و زیان و به سادگی ایستاده با بشریت است. اگر چیزی وجود دارد در ظرفیت خود را برای کمک به شما باید آن را انجام دهد” او آمده است.


همچنین بخوانید: هند تحت مستند برای COVID-19: آنچه در آن به معنی آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>