Coronavirus متوقف نخواهد شد نیویورک از تلاش برای قانونی کردن ماری جوانا

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت در حرکت رو به جلو با قانونی کردن ماری جوانا بحث وجود coronavirus بحران است. Luiz Rampelotto/اقیانوس آرام پرس/LightRocket via Getty Images

با وجود این واقعیت است که ایالت نیویورک است که در یک مسیر سریع به تبدیل شدن به جهانی جدید کانون coronavirus همه گیر و سیاستمداران قفل شاخ بر سر اینکه چگونه به بهترین پاسخ به بحران برخی از غیر-ویروس-دولتی مرتبط با کسب و کار ادامه خواهد داد به عنوان معمول است. و خواهد شد که عبارتند از قانونی کردن ماری جوانا فرماندار اندرو کومو به خبرنگاران گفت: این هفته است.

“ما تصویب بودجه و رسیدگی به سیاست آیتم هایی که ما گذاشته و مورد بحث [در ژانویه],” کومو گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. آن موارد عبارتند از: ممنوعیت طعم دار e-سیگار افزایش سرعت برخی از پول نقد وثیقه اصلاحات و قانونی تفریحی ماری جوانا. “ما در حال رفتن به دنبال همه آنها” فرماندار گفت.

همچنین نگاه کنید به: 2 تریلیون دلار Coronavirus محرک: چقدر پول به افراد خانواده ؟

ایالت نیویورک پر رونق و شاهدانه بازار است. اما با وجود پیشرفت معنی دار در ماری جوانا مربوط به اصلاحات در سیاست مانند decriminalizing در اختیار داشتن مقدار کمی از ماری جوانا در سال 2019 دولت هنوز نشدم پشت بسیاری از نقاط کشور در نه تنها قانونی تفریحی ماری جوانا اما انطباق دسترسی به پزشکی شاهدانه.

ماری جوانا پزشکی شده است قانونی در ایالت نیویورک از سال 2014 اما دسترسی محدود شده است تنها به طور جدی بیمار و افراد جلسه یک لیست از معیارهای اکید. به عنوان یک نتیجه وجود دارد تنها 98,101 بیماران واجد شرایط در کل کشور در پایان سال 2018 از اطلاعات جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت نشان می دهد.

در تفریحی سمت نیویورک اجازه نمی دهد که برای شهروند-حمایت رای دهندگان طرح مانند بسیاری از کشورهای که در آن تفریحی ماری جوانا قانونی است. تلاش های سال گذشته برای قانونی کردن استفاده تفریحی از طریق عادی و قانونی روند شکست خورده است—باعث بسیاری از نیویورکی ها را آخر هفته سفر به ماساچوست برای خرید شاهدانه.

یکی از نکات اصلی فروش قانونی ماری جوانا پول است که دولت می تواند به کاهش هزینه های اجرای پلیس و حبس در حالی که افزایش درآمد مالیاتی (از شاهدانه مرتبط با کسب و کار) که دولت نیاز بد زمانی که همه گیر شده است.

ایستگاه مترو شهر نیویورک سیستم برای مثال می تواند سود بسیار بالاتر از بودجه است. با ridership پایین متناوب 60 درصد پس از وقوع COVID-19 MTA در حال حاضر به دنبال یک چند میلیارد دلاری از اتحادیه اروپا ، کومو پیشنهاد ژانویه بودجه خطاب $6.1 میلیارد کسری. Coronavirus بحران می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 4 میلیارد دلار برای دولت کسری قانونگذاران هشدار داد این ماه است.

و حتی اگر قانونی نیست از طریق طرفداران اصلاحات اشاره کومو هنوز هم می تواند اضافه کردن به بودجه و تحقق حداقل برخی از سلامتی و اجتماعی اهداف قانونی شاهدانه با گسترش دسترسی به ماری جوانا پزشکی.

“ماری جوانا پزشکی است که یک مسئله بهداشت عمومی به طوری فرماندار کومو می تواند با استفاده از قدرت اجرایی فدرال و منابع بیشتر incentivizing آینده نگر مجوز برای اصلاح نابرابری در داخل و اطراف نهفته مناطق” ما ظهور قانونی یک شهر نیویورک-بر اساس اصلاحات گروه حمایت ارسال شده در Instagram در روز سه شنبه. “این آسان ریاضی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>