Coronavirus: پوشیدن ماسک, زن و شوهر, روابط گره در pvt مراسم

تانه: با توجه به نیاز اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus یک زن و شوهر از خان گره خورده گره در حضور تنها تعداد انگشت شماری از بستگان و دوستان همه با پوشیدن ماسک.

ازدواج solemnised در داماد خانه در کالیان در منطقه در روز جمعه.

در واقع مراسم عروسی شد به جای برنامه ریزی شده در مارس 22, اما از نظر ‘Janata حکومت نظامی’ مشاهده می شود و در آن روز آنها تصمیم به برنامه ریزی مجدد این رویداد است.

داماد Rupesh Jadhav (25), یک وکیل در حالی که عروس, Priyanka (24) با این نسخهها کار در آن صنعت.

پوشیده در لباس سفید و پوشیدن ماسک, زن و شوهر دیده می شد با استفاده از دست sanitisers اغلب در طول مراسم.

صحبت کردن با رسانه ها پس از عروسی Rupesh گفت: “ازدواج را در مارس 22. همه آماده سازی انجام شده بود. ما تا به حال حتی رزرو سالن و توزیع کارت دعوت به بسیاری از مهمانان در ماه فوریه است. اما با توجه به شیوع کروناویروس ما تصمیم به لغو این رویداد و نگه داشتن آن رام امر است.”

“ما به انجام مراسم عروسی در محل. وجود دارد تنها در حدود 20 مهمان که شامل بستگان نزدیک و دوستان انتخاب,” او اضافه شده است.

یکی از دوستان خود Radhika مرهم گفت: “بلافاصله پس از نخست وزیری آدرس به ملت در coronavirus ما در زمان تصمیم گیری برای برنامه ریزی مجدد مراسم ازدواج است.”

مودی در یک کنفرانس به آدرس کشور در روز پنج شنبه خواستار “حل و فصل و خویشتن داری” برای مبارزه با کروناویروس و خواسته کل کشور به رعایت ‘Janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه. او همچنین خواسته مردم برای ماندن در خانه و محل کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>