Coronavirus واکسن مسابقه از جان گذشته: Johnson & Johnson نوشته های زیان موارد سنبله

پزشکی سرنگ دیده می شود با, Johnson & Johnson, آرم شرکت های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در پس زمینه در این تصویر عکس گرفته شده در لهستان در تاریخ 16 ژوئن سال 2020 است. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک فرصت نادر برای شرکت های دارویی به معنای واقعی کلمه نجات جهان. اما قبل از هر یک از آنها را می یابد موثر واکسن یا درمان خود را به طور منظم خطوط از کسب و کار مانند بسیاری از بخش های دیگر اقتصاد باید به ناچار آمار گرفته از بحران بهداشت عمومی.

در روز پنج شنبه, Johnson & Johnson, یکی از frontrunners در COVID-19 واکسن توسعه گزارش داد که 35 درصد سود رکود و 10 درصد افت درآمد در سه ماهه دوم عمدتا به دلیل به بیمارستان تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و قرار دادن یک نگه سفارش دستگاه های پزشکی در طول بیماری همه گیر.

J&J گزارش سود خالص از $3.63 میلیارد دلار یا $1.36 هر سهم در $18.3 میلیارد دلار فروش طی سه ماه منتهی به 30 ژوئن. این شرکت دستگاه های پزشکی واحد شاهد شدیدترین در طول دو سال گذشته کاهش فروش از 34 درصد به $4.2 میلیارد دلار است. فروش در واحد مصرف کننده که باعث می شود بیش از حد محصولات مانند تیلنول و Listerine, سقوط 7 درصد به 3.2 میلیارد دلار. کسانی که اسلامپ شد تا حدی جبران J&J دارویی که ثبت 2.1 درصد رشد درآمد به دلار 10.7 میلیارد دلار است.

“ما سه ماهه دوم نتایج منعکس کننده تاثیر COVID-19 و پایدار قدرت ما در کسب و کار داروسازی که در آن ما شاهد رشد ادامه داد: حتی در این محیط” J&J مدیر عامل الکس Gorsky گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

J&J دارویی واحد است که در حال توسعه یک COVID-19 واکسن با استفاده از همان فن آوری آن را مورد استفاده برای ایجاد یک واکسن ابولا که با موفقیت نورد در آفریقا در اواخر سال گذشته. تجربی coronavirus واکسن تنظیم شده است برای ورود به فاز یک انسان محاکمه هفته آینده در حدود 1000 نفر از شرکت کنندگان است.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به هدف آسیب پذیر ترین جمعیت” شرکت رئیس امور مالی جوزف ولك گفت: در CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه. “این رفتن به دور از رسیدن به لحاظ جمعیتی آرایش و ما بسیار خوشبین و معتقد است که عملکرد و نتایج خوب است.”

J&J یکی از پنج شرکت انتخاب شده توسط دولت ایالات متحده در ماه گذشته به عنوان فینالیست COVID-19 واکسن توسعه دهندگان. (چهار دیگر هستند شرکت گزارش, Merck, AstraZeneca و مدرن.)

به عنوان روزانه COVID-19 موارد ادامه صعود در سراسر ایالات متحده آمریکا یک واکسن موثر به طور فزاینده ای به نظر می رسد تنها امید برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. و مسابقه در این میان frontrunners گرفتن سفید به عنوان موارد به موشک وار رفتن در سراسر کشور است. ایالات متحده آمار بیش از 3.5 میلیون نفر در این هفته با تعداد رکورد در فلوریدا تگزاس, گرجستان, آریزونا, و کشورهای دیگر. موارد آمار افزایش در 41 متحده است.

در اوایل این هفته رقابت کانديد واکسن طراحی و توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد تحت عناوین خبری پس از گزارش پیشنهاد شده است که AstraZeneca می تواند آزادی فاز یک محاکمه نتایج به محض پنج شنبه. این لانست مجله پزشکی که رسما منتشر این نتایج بعد از آن روشن است که AstraZeneca را انتشار داده های آزمایشی در پنج شنبه, جولای 20.

به کرات از واکسن نامزد به نام AZD1222 در حال حاضر در مقیاس بزرگ سه فاز انسانی آزمایش های نهایی مرحله قبل از پاکسازی موانع نظارتی و رسیدن به تولید انبوه است.

همچنین در این هفته یکی دیگر از واکسن نامزد (mRNA-1273) ساخته شده توسط بوستون مبتنی بر زیست فناوری, راه اندازی, مدرن, گزارش مثبت اولیه-دادگاه داده است. واکسن آغاز شده و فاز دو دادگاه در ماه مه است و انتظار می رود برای شروع فاز سه محاکمات در جولای 27.

دیگر پیشرو واکسن توسعه دهنده Pfizer برنده یک “سریع” تاییدیه از FDA برای تولید آن واکسن آزمایشی در حالی که Merck که در حال کار بر روی دو COVID-19 واکسن شده است بیشتر بیمار در حرکت رو به جلو با تست انسان. هر دو شرکت انتظار می رود به گزارش درآمد سه ماهه دوم در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>