Coronavirus: امارات متحده عربی متوقف می شود توزیع نشریات چاپی

ابوظبی: امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در روز شنبه گفت: امارات متحده عربی رسانه ملی شورا تصمیم گرفته است به طور موقت متوقف توزیع تمام روزنامه ها و مجلات و بازاریابی مواد با اثر از مارس 24 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

به طور منظم مشترکین معاف

به طور منظم مشترکین نشریات و رسانه های بزرگ در مراکز خرید معاف از, این, ارائه, تمام, بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی در رعایت.

این اقدام بخشی از اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این تصمیم شامل ممنوعیت توزیع مواد چاپی از جمله تبلیغات در مجتمع های مسکونی رستوران ها و هتل ها و مراکز بهداشتی و درمانی و کلینیک ها در انتظار سالن در بخش عمومی و بخش خصوصی خدمات مراکز و مکان های دیگر که در آن چند نفر به احتمال زیاد به استفاده از همان مواد چاپ شده.

این ممنوعیت اعمال نمیشود آگاهی عمومی در نشریات مورد تایید مقامات بهداشتی.

تماس با چاپ نشریات می تواند گسترش ویروس

این حرکت گرفته شده است دیدن که در تماس با مواد چاپ بیشتر می تواند گسترش ویروس.

رسانه ها شورا نیز تاکید کرد که این روزنامه ها در کشور با پیشرفته دیجیتال زیرساخت ادامه خواهد داد به بازی نقش حیاتی خود را در انتشار اخبار و حمل و بحث در مورد مسائل از اهمیت ملی خود را در سراسر سیستم عامل های مختلف.

آنها همچنین در ادامه تلاش های خود برای گسترش آگاهی در میان مردم در مورد اقدامات پیشگیرانه در برابر Coronavirus شورا اضافه شده است. (ANI)


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>