Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما ممکن است به دنبال خسارت از چین

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد در روز دوشنبه که او ممکن است به دنبال خسارت از چین بیش از coronavirus شیوع آغاز شد که در شهر ووهان و گسترش در سراسر جهان است.

شده اند می تواند در متوقف منبع: مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه. “ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا اعتقاد ما بر این, آن می تواند متوقف شده است در منبع.

“این می توانست به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که در سراسر جهان,” او گفت:.

“هستند بسیاری از راه های شما می توانید آنها را نگه دارید پاسخگو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال انجام برخی بسیار جدی تحقیقات به عنوان شما احتمالا می دانید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد اخیر روزنامه آلمانی سرمقاله که به نام چین و آلمان به پرداخت $165 میلیارد دلار غرامت به دلیل آسیب های اقتصادی انجام شده توسط ویروس.

پرسید: اگر ما در نظر انجام همان رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “ما می توانیم چیزی بسیار ساده تر از آن است.”

“آلمان است که به دنبال در چیزهایی که ما به دنبال در چیزهایی که” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد پول زیادی بیشتر از آلمان صحبت کردن در مورد.”

نیست و تعیین مقدار نهایی: مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما نمی تعیین مقدار نهایی هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این بسیار قابل توجه است.

“این است که در سراسر جهان آسیب,” او گفت:. “این است که آسیب به ما اما این است که آسیب به جهان است.”

شده اند وجود دارد بیش از 55 ، 000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده و همه گیر تعطیل کرده است swathes بزرگی از اقتصاد خروج دهها میلیون نفر بیکار است.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>