Coronavirus: تعداد موارد تایید شده در هند می رسد 52

دهلی نو: تعداد موارد تایید شده از یک رمان coronavirus در کشور افزایش یافته است به 52 با دو تازه موارد مثبت — هر یک از دهلی نو و راجستان — گزارش وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

دادن جزئیات از فروپاشی این وزارتخانه گفت: پنج مورد مثبت گزارش شده در دهلی نو در حالی که نه نفر مبتلا به این عفونت در اوتار پرادش تا شنبه صبح. تعداد کل 52 تایید موارد شامل 16 ایتالیایی وزارت گفت.

کارناتاکا و ماهاراشترا گزارش داده اند که چهار و دو تایید موارد COVID-19 بود. Ladakh ثبت دو مورد مثبت.

راجستان Telangana تامیل نادو جامو و کشمیر و پنجاب را گزارش يک مورد هر یک از این وزارت گفت.

کرالا در حال حاضر و تا گزارش نه موارد که شامل سه بيمار مرخص ماه گذشته پس از بازیابی.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan که صحبت به چند COVID-19 بیماران بستری در Medanta و Safdarjung بیمارستان ها از طریق تماس های تصویری روز سه شنبه گفت: تمام افراد مبتلا به این بیماری بودند پایدار و نشان دادن نشانه هایی از بهبود.

با توجه به پروتکل در حال حاضر به دنبال یک مظنون مورد آزمایش حداقل دو بار قبل از آن تایید شده است به عنوان ‘مثبت’.

افزایش نگرانی در مورد از این COVID-19 همه گیر در سطح جهانی هند در روز شنبه منع ورود اتباع سه کشور فرانسه آلمان و اسپانیا — تعلیق به طور منظم به عنوان e-ویزا اعطا شده به آنها را تا تاریخ.

“همه به طور منظم (برچسب) ویزا/e-ویزا اعطا شده به اتباع فرانسه و آلمان و اسپانیا و صادر شده در و یا قبل از مارس 11 و کسانی که هنوز وارد هند ایستاده معلق با اثر فوری” گفت: اداره مهاجرت اطلاع رسانی صادر اواخر سه شنبه شب.

به طور منظم ویزا از جمله e-ویزا اعطا شده به تمام اتباع خارجی که سفر تاریخچه به این کشورها و یا بعد از فوریه 1 و کسی که هنوز وارد هند نیز ایستاده به حالت تعلیق در آن گفت.

صدور یک سفر مشورتی وزارت بهداشت نیز نامیده می شود برای مسافران با سفر تاریخچه به چین, هنگ کنگ, کره جنوبی, ژاپن, ایتالیا, تایلند, سنگاپور و ایران و مالزی و فرانسه و اسپانیا و آلمان به انجام خودخواسته قرنطینه برای مدت 14 روز از تاریخ ورود خود را و کارفرمایان خود را برای تسهیل کار از خانه برای کارکنان از جمله در طول این دوره است.

هند در حال حاضر به حالت تعلیق ویزا اعطا شده به اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن و چین است.

اتحادیه وزارت بهداشت به شدت به خواست مردم برای خودداری از سفر به چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و ژاپن و فرانسه و اسپانیا و آلمان و توصیه آنها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور از نظر شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>