Coronavirus: آخرین شرکت هواپیمایی لغو و سفر تغییر هزینه چشم پوشی

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان, عمده سیستم حمل و نقل عمومی در حال گرفتن اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. دانیل LEAL-OLIVAS/خبرگزاری گتی ایماژ

اگر شما در حال هدف قرار دادن آسمان و یا راه آهن جدید کروناویروس Covid-19 می تواند پرتاب یک آچار را به برنامه سفر خود به عنوان عمده هوایی خدمات قطار محلی و سیستم حمل و نقل عمومی در سراسر ایالات متحده در تلاش برای اعمال محدودیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در مطبوعات وجود دارد که حداقل 158 موارد Covid-19 تایید در آمریکا و بیش از 90,000 موارد در جای دیگر در جهان است. اوایل روز چهارشنبه در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مدیران عامل عمده خطوط هوایی ایالات متحده به بحث در مورد اقدامات اضطراری برای کمک به محافظت از آمریکایی ها از این ویروس مرگبار است. یک روز رئیس جمهور گفت: یک گروه از خبرنگاران گفت که دولت ممکن است فراخوانی موقت ممنوعیت سفر با ایتالیا و کره جنوبی که در آن تعداد موارد جدید تا به حال سر به فلک کشید در هفته گذشته.

همچنین نگاه کنید به: ماسک صورت به فروش می رسد در همه جا به عنوان Coronavirus گسترش می یابد—اما واقعا کار می کنند?

چندین خطوط هوایی و همچنین Amtrak و جرم سیستم های حمل و نقل در سراسر کشور در حال حاضر با اتخاذ سیاست فعال به جای مسافران در میان این افزایش بهداشت عمومی بحران.

خطوط هوایی آمریکا

خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد روز یکشنبه که این امر تعلیق همه پروازهای بین میلان و JFK نیویورک و میامی فرودگاه بین المللی تا آوریل 25. در روز سه شنبه دالاس هوا بر اساس حامل اضافه شده در پروازهای بین سئول و دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی به تعلیق لیست.

خطوط هوایی آمریکا نیز چشم پوشی تغییرات هزینه های پرواز خرید در حال حاضر و مارس 16 تا زمانی که تغییرات ساخته شده در 14 روز قبل از خروج.

United Airlines

هواپیمایی متحده لغو کرده است تغییر هزینه ها در تمام پروازهای داخلی و بین المللی رزرو بین در حال حاضر و 31 مارس شیکاگو مبتنی بر حامل هوا اعلام کرد در روز سه شنبه. ایران همچنین ارائه به مشتریان در پرواز به چین هزینه کامل حتی به صورت غیر قابل استرداد بلیط در ماه مارس است.

روز چهارشنبه هواپیمایی اعلام کرد آنها را کاهش دهد و مسافری با ظرفیت حمل در سراسر آن کل ناوگان—20 درصد از پروازهای بین المللی و 10 درصد از پروازهای داخلی. ایالات اولین بار است که ایالات متحده هواپیمایی به چنین حرکت می کند.

دلتا

شبیه به ایالات دلتا لغو کرده است تغییر هزینه برای تمام پروازهای خروج در ماه مارس است. حامل هوا نیز ارائه رایگان یک بار تغییر دهید در حال حاضر از طریق مارس 30 به مسافران که رزرو پرواز به پکن و شانگهای و سئول و تمام مقصد در ایتالیا.

صبح روز چهارشنبه آتلانتا مبتنی بر حامل هوا اعلام کرد که این کاهش پروازها به مقصد اوزاکا, ژاپن از آوریل 30 و تعلیق تابستان سرویس بین سیاتل و اوزاکا با استناد به تقاضا کاهش می یابد.

جت آبی

JetBlue ارائه شده است مشتریان که رزرو پروازهای ترک در دو هفته آینده (قبل از مارس 11) کامل اعتباری سفر باید آنها نیاز به انصراف از این سفر. این اعتبار می تواند برای پروازهای قبل از ژوئن 1.

هواپیمایی آلاسکا

هواپیمایی آلاسکا تا به چشم پوشی از تغییر و هزینه های لغو رزرو پروازهای بین در حال حاضر و مارس 12. هواپیمایی گفت این است که به ارائه مسافران با آرامش خاطر اگر مسافران “بعد از تصمیم به سفر به دلیل نگرانی های مربوط به کوروناویروس.” بدون هزینه ارائه مدرک معتبر برای هر پرواز تا تاریخ 30 ژوئن.

خطوط هوایی هاوایی

خطوط هوایی هاوایی لغو کرده است تغییر هزینه برای تمام پروازهای بین 1 مارس و آوریل 16. هواپیمایی اتحاد به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از کره تا حداقل مارس 30 و waiving تغییر هزینه برای پرواز به و از سئول تا حداقل اکتبر 31. هاوایی-هوا بر اساس حامل استفاده می شود به کار پنج هفتگی پروازهای بین هونولولو و سئول.

خطوط هوایی بین المللی

پس از یک افزایش در coronavirus موارد در اروپا به ویژه ایتالیا به تازگی عمده خطوط هوایی اروپا در حال ساخت امکانات رفاهی برای مسافران که در حال برنامه ریزی برای سفر به و از منطقه آسیب دیده است.

هوایی فرانسه چشم پوشی تغییر هزینه برای تمام ایتالیا-محدود پروازها حداقل تا مارس 30. مسافران همچنین گزینه ای برای به تعویق انداختن سفر خود را به 31 مه به صورت رایگان.

KLM Royal Dutch Airlines لغو کرده است تغییر هزینه برای مسافرانی که قصد سفر به کره جنوبی, سنگاپور, چین و ایتالیا است. واجد شرایط پرواز تاریخ های متفاوت توسط منطقه است.

لوفت هانزا است لغو تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین از طریق آوریل 24.

Amtrak

Amtrak به چشم پوشی تغییر هزینه بلیط در حال حاضر از طریق آوریل 30. راه آهن سرویس همچنین نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی پن ایستگاه در شهر نیویورک به عنوان بیشتر موارد گزارش شده از نیویورک, مترو, منطقه, که در آن وجود دارد شش تایید موارد در مطبوعات زمان.

مترو و حمل و نقل

در نیویورک MTA خواهد شد مطابق با آن کل ناوگان هر 72 ساعت و جدید نصب اطلاعیه خدمات عمومی یادآوری مسافران برای شستن دست ،

دیگر عمده انبوه سیستم های حمل و نقل نیز ramping تا اقدامات احتیاطی. در Boston MBTA خواهد بود ضد عفونی کل سیستم به صورت روزانه. بارت در سن فرانسیسکو و WMTA در واشنگتن دی سی خواهد بود با در نظر گرفتن اقدامات مشابه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>