Coronavirus تعطیل مدارس در اوهایو و میشیگان مریلند و بیشتر ممکن است به دنبال

Coronavirus را تعطیل مدارس در اوهایو و میشیگان و مریلند تا اطلاع ثانوی ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. آنها ممکن است تنها برای اولین بار از بسیاری از به مرحله شدید برای محافظت از کودکان از این ویروس مرگبار است.

در روز پنج شنبه اوهایو فرماندار مایک DeWine اعلام کرد که همه از عمومی و خصوصی و منشور K-12 مدرسه در وزارت امور خارجه در حال بسته برای سه هفته بعد آغاز و تا روز دوشنبه. او اعلام شد و به دنبال آن بعد از آن روز توسط مریلند سرپرست که اعلام دو هفته از بسته شدن مدارس. سپس در میشیگان فرماندار گرچن Whitmer لغو شده در دولت خود را از طریق 5 آوریل.

خارج از ایالت تعطیلی مدرسه, مناطق در اینجا وجود دارد و نیز بستن. دو شهری, مناطق آن از سانفرانسیسکو و سیاتل نیز بسته از طریق آوریل 3 در مورد سان فرانسیسکو و به مدت دو هفته در مورد سیاتل. در جای دیگر در واشنگتن (دولت) فرماندار جی Inslee دستور داده است تا مدارس در بسته King, Pierce, و, Snohomish, شهرستان, شهرستانهای سخت ترین ضربه ویروس.

در اوهایو DeWine اشاره کرد که coronavirus نیست اعتقاد به خصوص خطرناک برای کودکان است. اما از نگرانی است که کودکان می تواند گسترش ویروس به یک دیگر و برنامه به طور بالقوه آوردن آن به خانه به خانواده خود DeWine گفت که تصمیم گیری شده است به شاتر دولت مدارس.

“ما باید مسئولیت برای نجات زندگی,” او گفت:.

در سراسر کشور بیش از 10 ، 000 مدارس بسته اند موثر بر حدود 4.9 میلیون کودک.

هر چند تعطیلی مدارس در حال انجام با نجیب قصد حفاظت از کودکان از بیمار شدن و یا حداقل صفحه اصلی آوردن این ویروس به خانواده خود را در حالی که خود بیمار شدن نگه داشتن بچه ها از مدرسه می تواند اثرات منفی بر روی آنها می گویند کودکان طرفداران.

بتسی Zorio معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در برنامه های بین المللی کودکان, موسسه خیریه نجات کودکان اشاره می کند که اگر بچه ها نیست و در مدرسه (و لازم نیست که دسترسی به آموزش آنلاین و یا دیگر اشکال آموزش از راه دور) نیستند یادگیری است.

“در مقیاس گسترده ای را در یادگیری از دست دادن می تواند در میان بزرگترین اثرات coronavirus در کودکان در امریکا است. با تعداد بی سابقه ای از تعطیلی مدارس در حال حاضر اعلام کرد و بسیاری از انتظار حصول اطمینان از این که کودکان را می توانید در ادامه برای یادگیری ضروری است,” او می گوید.

وجود ملاحظات عملی نیز هست. بسیاری از خانواده ها در حال مبارزه برای پیدا کردن مهد کودک برای کودکان که به طور ناگهانی و بدون جایی برای رفتن در طول روز. بیشتر چه بسیاری از کودکان در تکیه مدرسه ناهار خود را تنها مغذی وعده غذایی روز است.

عنوان این نوشته با توجه به NBC News, وجود داشته است بیش از 1500 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا با 41 مرگ و میر. هیچ یک از کسانی که مرگ را درگیر کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>