Coronavirus: سنا از نمایندگان مجلس برای حضور در Parl جلسه از دوشنبه

بمبئی: ماهاراشترا شیو سنا رهبر سانجی Raut روز یکشنبه اعلام کرد که حزب او نمایندگان مجلس را نمی خواهد حضور مداوم بودجه, جلسه مجلس شورای اسلامی از روز شنبه با در نظر شیوع کروناویروس.

Raut که حزب رئیس شلاق در مجلس اعلام ساخته شده از توییتر خود رسیدگی @rautsanjay61 گفت: “نگه داشتن Covid-19 وضعیت در ذهن همه ShivSena نمایندگان مجلس نمی تواند حضور در مجلس از امروز. این تصمیم گرفته شده توسط حزب ما رئیس و محترم سانتی متر Uddhav Thackeray برای کمک به دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر. @CMOMaharashtra @narendramodi.”

این NCP در حال حاضر اعلام کرد که آن Lok سبها و Rajya سبها اعضا خواهد بود بیشتر ماندن در حوزه مربوطه خود را برای کمک به دولت در مبارزه با Covid-19 شیوع.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>