Coronavirus ترساندن: عربستان سعودی تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته

Coronavirus scare: Saudi Arabia suspends international flights for two weeks

زنان پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن پس از عربستان سعودی تحمیل موقت مستند در استان قطیف پس از شیوع کروناویروس در قطیف عربستان سعودی, مارس 10 سال 2020 است. REUTERS/Stringer

ریاض: پادشاهی است به طور موقت به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته به سرعت گسترش coronavirus رسانه های محلی گزارش روز سه شنبه به نقل از وزارت کشور.

این دوره زمانی در نظر گرفته خواهد شد به عنوان تعطیلات رسمی این وزارتخانه در بیانیه ای گفت برای ساکنان که نمی توانید به عقب می آیند در طول دو هفته با شروع از یکشنبه, خلیج تایمز گزارش داد.

در طول دوره دو هفته ای برخی از پروازها تنها اجازه داده می شود در “موارد استثنایی” این وزارتخانه اضافه شده است.

روز جمعه 24 موارد جدید COVID-19 عفونت گزارش شده در انگلستان بالا بردن مجموع 86.

روز جمعه 24 موارد جدید COVID-19 عفونت گزارش شده در انگلستان بالا بردن مجموع 86

در اوایل این هفته ریاض همچنین اعمال موقت مستند در شرق آن منطقه قطیف به بزرگ شیعه-جمعیت مسلمان پس از وزارت کشور اعلام کرد که تمام افراد مبتلا به این بیماری هستند از همان شهرداری خود را.

با توجه به گزارش رسانه های محلی, پادشاهی نیز به حالت تعلیق در تمام آموزشی و فعالیتهای قرآنی در مساجد شروع به کمک به جلوگیری از گسترش عفونت ویروسی.

پادشاهی نیز به حالت تعلیق در تمام آموزشی و فعالیتهای قرآنی در مساجد

پادشاهی است به حالت تعلیق در سفر به و از کل اتحادیه اروپا و 12 کشور دیگر در آسیا و آفریقا است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که شیوع بیماری به عنوان یک جهانی همه گیر که بیش از 140,000 مردم تشخیص داده شده اند با این ویروس در سراسر 114 کشور جهان است.

بیش از 5000 نفر کشته شده اند – حدود 3000 از آنها در چین – پس از عقد قرارداد COVID-19 سراسر جهان است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>