Coronavirus ترساندن: MANUU تعلیق کلاس

حیدرآباد: مولانا آزاد ملی اردو دانشگاه (MANUU) به حالت تعلیق در کلاس های تدریس در این ستاد و خارج از دانشگاه به عنوان در هر دستورالعمل صادر شده توسط دولت. هند UGC و دولت. از Telangana به منظور جلوگیری از گسترش کرونا ویروس (COVID-19).

تصمیم گرفته شد در جلسه رؤسای مدیران و رئیس ادارات برگزار شد امروز صبح. پروفسور ایوب خان معاون صدراعظم I/c ریاست.

با توجه به سفارش صادر شده توسط پروفسور S. M. رحمت الله, ثبت نام من/c کلاس باید باقی می ماند, معلق از 16 مارس 31, 2020. خوابگاه دانش آموزان توصیه به بازگشت به خانه های خود را با 20 مارس برای جلوگیری از جمع آوری در خوابگاهها و به احتیاط کافی. اما معلمان باقی خواهد ماند در دسترس به دانش آموزان به عنوان در هر زمان مربوطه جدول از طریق e-منابع به اطمینان حاصل شود که مطالعات خود را در حال اجرا درخواهد آمد. معلمان و عدم آموزش کارکنان را در انجام وظایف خود با اقدامات پیشگیرانه به عنوان در هر UGC مشاوره ابلاغ به آنها.

همه سمینار/کنفرانس/همایش/فعالیت های فرهنگی ، همچنین باید ایستاده لغو شد تا سفارشات بیشتر.

پزشکی افسران دانشگاه در حال هدایت به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ارومیه و عدم آموزش کارکنان حساس به درستی و به اقدامات موثر در جهت پیشگیری از COVID-19.

MANUU دانشگاه در حال عملیاتی در سرینگر (کشمیر), دربنگا (بیهار) لاکنو سامبال (UP), Aurangabad & بیدر (Maharashtra) بوپال (MP), بنگلور (کارناتاکا), نوح (Haryana), آسانسول (بنگال), Kadapa (AP) و کاتک (Odisha). دانشگاه دانشگاه در حال کار در 11 متحده از جمله این ستاد در حیدرآباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>