Coronavirus ترساندن: هند صنعت مرغداری برخورد با ادعاهای دروغین

دهلی نو: هند صنعت مرغداری است که وضعیتی وخیم پس از فروش کاهش یافت و نزدیک به 80 درصد بیش از ادعاهای دروغین که جوجه شد حامل جدید کروناویروس و می تواند با تصویب آن به انسان, مقامات روز جمعه گفت.

پیام هشدار به مردم برای جلوگیری از خوردن مرغ به دلیل سرایت شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و WhatsApp در هفته های اخیر.

هیچ شواهد علمی

در حالی که مقامات هندی بارها و بارها وجود دارد گفت: هیچ شواهد علمی نشان دادن جوجه ها می تواند حمل یا انتقال COVID-19 بسیاری از سرخپوستان و رستوران ها را متوقف خرید گوشت.

“مردم در حال خوردن مرغ در خانه. آنها بیرون رفتن برای خوردن” Gulrez علم از همه هند انجمن پرورش دهندگان مرغ گفته.

“فروش پایین 80 درصد (از ژانویه). هیچ تقاضا وجود دارد.”

هند گزارش 31 مورد از این ویروس است که از کشته شدن بیش از 3300 نفر و آلوده نزدیک به 100000 نفر در سراسر جهان پس از ظهور آن در شهر ووهان در ماه دسامبر.

عالم گفت: کوچک و متوسط کشاورزان شده است سخت ترین ضربه به عنوان $14-میلیارد صنعت در تلاش برای تصحیح اطلاعات غلط آنلاین.

واقعیت را بررسی کنید

AFP را FactCheck خدمات افشا و خنثی یکی از ادعاهای مشترک هزاران بار بر روی سیستم عامل های مختلف — که گفت: coronavirus کشف شده در جوجه های گوشتی در بمبئی.

در این پست با استفاده از عکس هایی که تصویر معکوس جستجوها نشان داد که گرفته شد از اوایل آنلاین گزارش در مورد سایر بیماری هایی که بر جوجه AFP FactCheck کشف شده است.

نزدیک به 1 میلیارد دلار فروش پرندگان و گوشت از دست رفته اند, علم گفت: با استناد اولیه صنعت تخمین می زند و ترس وجود دارد می تواند وضعیت را بدتر کند.

هزینه تولید

هزینه تولید هر پرنده حدود 1.90 اما میلیون ها نفر از کشاورزان در حال واکشی 14 سنت در بازار عمده فروشی.

“حتی هتل ما معمولا عرضه گوشت را متوقف کرده اند به صورت فله سفارش به هیچ تقاضا وجود دارد” گفت: رمضان خان یک مرغ خرده فروش در بمبئی است که با توجه به بستن کسب و کار خود را به طور موقت.

“ما می فروش 250 تا 300 جوجه ها در هر روز است اما در حال حاضر آن را trickled را به 50 یا در یک روز بسیار خوب 100” خان گفته است.

دهلی نو قصاب صاحب مغازه Arvind Das گفت: takings شد تا آنجا که 75 درصد است.

“مردم سوء استفاده رسانه های اجتماعی زیادی این روزها” Das گفت.

“کسانی که معقول آنها هنوز هم از خوردن گوشت اما کسانی که می ترسند در حال اجتناب از آن است.”

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>