Coronavirus: عربستان سعودی مهر و موم کردن ریاض مکه و مدینه

ریاض: عربستان سعودی روز چهارشنبه مهر و موم کردن سرمایه ریاض و اسلام مقدس ترین شهرستانها و تمدید حکومت نظامی ساعت آن را به عنوان گزارش دوم خود را از مرگ ناشی از کروناویروس جدید.

ورود, خروج, ممنوع

پادشاهی منع ورود و خروج از ریاض به عنوان به خوبی به عنوان مکه و مدینه و ممنوع جنبش بین تمام استان های رسمی ایران-آژانس در گزارش به وزارت بهداشت گفت: تعداد کل عفونت های مشخصی به 900.

عربستان سعودی که به گزارش بیشترین تعداد عفونت در خلیج فارس در روز دوشنبه آغاز شد اجرای 11 ساعت در سراسر کشور حکومت نظامی — شروع 7 pm — به منظور محدود کردن گسترش مرگبار COVID-19 بیماری است.

حکومت نظامی ساعت آورده بودند جلو به 3 ساعت در سه شهر آبگرم گفت: با استناد به اقدامات تایید شده توسط شاه سلمان است که اثر را از پنج شنبه.

مقامات برنامه ریزی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد به مدت 21 روز و هشدار داده اند که ستمکاران جریمه خواهد شد 10,000 عربستان کاهش یافت ($2,663) و می تواند به صورت زندان برای تکرار نقض.

وزارت بهداشت در گفت و ساکن مکه بود و نفر دوم به مرگ ناشی از این بیماری در این کشور پادشاهی.

جهان عرب بزرگترین اقتصاد نیز تعطیل سینما, مراکز و رستوران ها و پروازها متوقف و به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده آن را به عنوان گام تا تلاش ها برای مهار ویروس.

پادشاه اردن هشدار داد در هفته گذشته از “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر ویروس به عنوان پادشاهی چهره اقتصادی دو ضربه از ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است.

پادشاه به صندلی اضطراری اجلاس مجازی

پادشاه صندلی اضطراری مجازی نشست رهبران گروه 20 اقتصادهای بزرگ در روز پنج شنبه برای بحث در مورد یک پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هفته گذشته پادشاهی پرده برداری از اقدامات محرک اقتصادی بالغ بر 120 میلیارد دلار کاهش یافت (32 میلیارد دلار) برای حمایت از کسب و کار و گفت: این طرح برای افزایش وام به 50 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

محدودیت های مشابه و محرک اقدامات گزارش شده توسط سایر کشورها در خلیج فارس که در آن بیش از 2400 coronavirus عفونت گزارش شده است.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>