Coronavirus بیمار با حضور همان سیاسی کنفرانس به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

کسی که تشخیص داده شده است با کروناویروس با حضور سیاسی همان کنفرانس به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک گزارش جدید نشان داده است.

مریلند وزارت بهداشت در این هفته تایید کرد که یک بیمار که تست مثبت برای coronavirus حضور داشتند در ماه گذشته محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در تماس صبح گزارش شده است. این کنفرانس مهم ترین رویداد سالانه در محافظه کار جهان جذب بالا سیاستمداران از جمله تهمت که صحبت در کنفرانس امسال.

به عنوان تپه گزارش بيمار در معرض ویروس قبل از حضور در این کنفرانس و بعد از آن تایید شد که آن را پس از آزمایش در یک بیمارستان در نیوجرسی. بیمار شده و قرنطینه در بیمارستان.

کاخ سفید گفته اند و هیچ تماسی بین تهمت و coronavirus بیمار و این که آنها در مجاورت نزدیک در هر نقطه. فرماندار مریلند لری هوگان همچنین گفت که مقامات بهداشتی دولت مشغول به کار بود برای شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیمار در این رویداد سه روزه.

“بلافاصله پس از یادگیری این فرد تعامل در کشور ما شروع کردیم هماهنگی با کاخ سفید CDC فدرال و مقامات نیوجرسی وزارت بهداشت, Prince george’s County مقامات و سازمان کنفرانس,” هوگان گفت. “با توجه به مقیاس این کنفرانس ما اصرار شرکت کنندگان که در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا بلافاصله پس از رسیدن به خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا پروژه آرام و خوش بینی در مواجهه با این سرعت گسترش ویروس هر چند منتقدان حمله کرده اند و او را برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان گمراه کننده اظهارات کمرنگ جلوه دادن آن گسترش و سرعت است که با یک واکسن خواهد بود توسعه یافته است.

این هفته سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت همچنین به نظر می رسد به شکستن با رئیس جمهور و مردم تنها به گرفتن مشاوره از متخصصان پزشکی برای راهنمایی در مورد ویروس. جانباز سابق معین وزارت امور دیوید Shulkin در مصاحبه ای گفت که باید چشم پوشی سیاسی “انگشت اشاره” و به حقایق.

“من سعی می کنم به من مشاوره از متخصصان سلامت سیاستمداران نیست,” او گفت: از طریق داستان خام. “پس از رفتن به منابع معتبر است یک جای خوب برای شروع است. و شما می دانید که من نگرانی اصلی این است که برای ایمنی عمومی است.”

Coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده با موارد ظاهر می شود در تعدادی از کشورها از جمله بسیاری از کسانی که قرارداد آن در جامعه است. به عنوان NBC News در گزارش مرگ و میر در داخل ایالات متحده افزایش یافت و به 19 روز شنبه تقریبا تمام مرگ و میر در آینده از شیوع در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>