شیوع کروناویروس ارسال خواهد شد قیمت دارو افزایش مراقبت های بهداشتی کارشناسان هشدار می دهند

Coronavirus شیوع احتمال تخلیه امریکا اضطراری مواد مخدر رزرو. جرارد JULIEN/خبرگزاری گتی ایماژ

جامعه پزشکی است که فرح برای بزرگ بعدی قربانی coronavirus Covid-19: جهانی مواد مخدر در بازار است.

امریکا را عمده تولید کنندگان مواد مخدر منبع 40 درصد از اجزای فعال (API) از چین است. استراتژیک ملی ذخایر (SNS) یک مخزن ارائه تجهیزات پزشکی به صورت اضطراری با استفاده از منابع 85 درصد از رابط های برنامه کاربردی خود را از چین است. “با چنین وابستگی شدید در بازار چین برای رابط های برنامه کاربردی وجود دارد شکی نیست که مواد مخدر زنجیره تامین را تجربه اختلال” ریتا Numerof رئیس و موسس جهانی بهداشت شرکت مشاوره Numerof & Associates گفت: ناظر.

“به عنوان تولید کنندگان نگاه به منابع جایگزین من شک دارم که قیمت دارو را ببینید تاثیر تا سطح بازار خاموش,” او اضافه شده است.

همچنین به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بافندگی, آمریکا شرکت های تلاش برای هشدار در مورد 2020 درآمد

همانطور که از پنج شنبه صبح coronavirus آلوده بیش از 81,000 مردم در سطح جهان بسیاری از آنها در چین و ادعا کرد تقریبا 2,800 زندگی می کند. این وضعیت مجبور است تمام 37 چینی گیاهان که تولید اجزای فعال برای ایالات متحده شرکت های دارویی را یا به طور موقت شاتر و یا کاهش عملیات.

دولت چین خواسته است تا شرکت های دارویی برای از سرگیری تولید از سال جدید قمری تعطیلات. اما مقامات درخواست کرده اند که حتی پس از عملیات بازده نمایندگان فروش اجتناب از تماس فیزیکی با مشتریان است. هر دو AstraZeneca و Merck & Co. باید امکانات سخت-آمار مناطق در سراسر چین است.

در ماه اکتبر جانت Woodcock مدیر مرکز برای مبارزه با مواد مخدر ارزیابی و تحقیق (CDER) در سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داد رهبران کنگره که وابستگی به منابع خارجی برای مقابله با مواد مخدر و رابط های برنامه کاربردی می تواند اثرات مضر داشته باشند—یک نگرانی انعکاس coronavirus’ اختلال دارویی جهانی زنجیره تامین است.

سه نفر از این داروها ضروری شناسایی شده توسط سازمان بهداشت جهانی—کاپرومایسین استرپتومايسين و سولفادیازین—منبع رابط های برنامه کاربردی از چین است. کاپرومایسین و استرپتومايسين در حال استفاده در درمان سل و سولفادیازین استفاده می شود برای درمان chancroid یک عفونت باکتریایی مؤثر در کشاله ران و تراخم یک عفونت باکتریایی موثر بر چشم.

حتی قبل از شیوع کروناویروس تنظیم کننده فدرال هشدار داده بود در مورد خطر آمریکا به شرکت های دارویی با تکیه بر چین برای اجزای فعال در زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر.

“این باید یک شوکی به تولید کنندگان که نمی متنوع خود را در یافتن منابع برای مواد تشکیل دهنده” Numerof گفت. “با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط FDA ‘از اوت سال 2019 تنها 28 درصد از تولید تجهیزات ساخت رابط های برنامه کاربردی برای عرضه به بازار ایالات متحده شد و در کشور ما است.'”

حتی جزئی اختلالات به مواد مخدر در بازار می تواند تاثیر عظیم. در ژانویه گلاکسو به طور موقت متوقف تولید از محبوب میگرن دارو Excedrin با استناد به “تناقضات در چه مواد تشکیل دهنده وزن” به عنوان دلیل.

با توجه به FiercePharmaیک دارویی نشریه تجارت مواد مخدر از جمله شرکت های فایزر, Johnson & Johnson, بایر مرک و رچ “را انبار سیاست در محل برای به حداقل رساندن تاثیر است.” اما آمریکا و شرکت های دارویی فقط باید خیلی انبار بنابراین قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد افزایش می یابد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>