شیوع کروناویروس می تواند نیروی دیزنی ‘Mulan’ از چین به طور کامل

coronavirus disney china mulan box office

دیزنی است که با در نظر گرفتن مالی از ضرب و شتم با تشکر از coronavirus. دیزنی

Coronavirus شیوع به شکل دراورده شده ویران در دیزنی خط پایین به خصوص در چین است. پادشاهی سحر و جادو است که تخمین زده می شود از دست دادن یک ترکیب 280 میلیون دلار در هر فصل با توجه به تعطیلی آن شانگهای و هنگ کنگ پارک. در حال حاضر آن زندگی مولان بازسازی ممکن است کشیده از پادشاهی میانه به عنوان کشور 70,000 سینما تا حد زیادی بسته باقی می ماند.

در حالی که تاخیر در آن چینی برتر تاریخ (27 مارس) بود و انتظار می رود مستقل است و در حال حاضر گزارش های که حذف کامل از انتشار برنامه امکان پذیر است. دیزنی رئیس جمهور از تولید شان بیلی گفت که شرکت “به دنبال در [وضعیت] روز به روز.” با یک گزارش 200 میلیون دلار بودجه مولان علائم دیزنی گران ترین live-action بازسازی. از دست دادن چین دومین جعبه دفتر منطقه ای در جهان ($9.2 میلیارد دلار در سال 2019) لطمه می زند مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه.

همچنین نگاه کنید به: چین دفتر جعبه در حال حاضر از دست داده و نزدیک به $215M با توجه به کروناویروس

فیلم های هالیوود با عمدتا آسیایی کست مانند دیوانه غنی آسیایی ($1.65 میلیون) و خداحافظی ($600,000) باید به طور کلی شانس خوبی در چین که در آن یک میزبان از وطنی فیلم های پرفروش ساخته شده اند آسیایی کست هنجار. دیزنی اخیر دوباره تصورات از انیمیشن کلاسیک نیز گرفتار در چین به حدی است که آنها را در اینجا در آمریکای شمالی; 2017 را زیبایی و جانور بالغ بر مبلغ 84 میلیون دلار در حالی که در سال گذشته علاءالدین جمع آوری شده پیش امدگی $54 میلیون. شیر شاه, اما, نوشته شده جامد $120 میلیون.

در عین حال در حالی که دیزنی به خوبی آگاه از منطقه box office تاریخ هیچ کس را شگفت زده شده اند اگر مولان (که مورد آزمایش قرار گرفت با مخاطبان) تهدید $100 میلیون. بازار چین نشان دهنده یک حرکت صعودی بالقوه برای هر بمب دارای قدرت تخریبی و از بین بردن آن را از معادله مالی یک اثر موج دار شدن در فیلم در چشم انداز.

بدون پادشاهی میانه بیشتر فشار قرار داده است در Mulan‘s داخلی دفتر جعبه عملکرد. خوشبختانه دیزنی است به مراتب بهتر سابقه در این خط. آلیس در سرزمین عجایب ($334 میلیون) کتاب جنگل ($364 میلیون) دیو و دلبر ($504 میلیون) علاءالدین ($355 میلیون) و شیر شاه ($544 میلیون) همه فوران در آمریکای شمالی سینما. مولان نیاز به دنبال کت و شلوار برای دلجویی دیزنی نگرانی.

جهانی box office می توانید ببینید ضرر و زیان است که رویکرد 4 میلیارد دلار تا پایان ماه مارس در مهلت. Coronavirus یا COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2800 نفر در سراسر جهان و بیش از 82,000 مردم آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>