Coronavirus اخراج راک دره سیلیکون ‘بهترین شرکت های فن آوری به کار در’

Airbnb برنامه های بریده بریده 1,900 شغل و یا یک چهارم آن نیروی کار جهانی برای مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19. جان ون اسلت – Corbis/Corbis via Getty Images

معلوم است که سیلیکون ولی نیست اثبات رکود اقتصادی ،

پس از میلیون ها و میلیون ها نفر از رانندگان تاکسی رستوران های کارگران و میلیون ها نفر از دیگر پایین پرداخت می شود خدمات کارکنان صنعت بودند اجازه رفتن در مارس و آوریل به دلیل coronavirus همه گیر ناشی از موج اخراج گسترده در نهایت ضربه به ظاهر غیر قابل نفوذ یقه سفید در جامعه از دره سیلیکون.

در روز سه شنبه, Airbnb اعلام کرد که آن را بریده بریده یک چهارم از آن 7,500-مردم نیروی کار تخمگذار کردن 1,900 مردم به منظور کاهش هزینه ها به عنوان تقاضا برای کوتاه مدت اجاره خانه کاهش مییابد در طول بیماری همه گیر.

“ما در مجموع زندگی از طریق دلخراش ترین بحران از عمر ما و آن را به عنوان شروع به آشکار شدن جهانی, سفر به حرکت آمد,” Airbnb مدیر عامل برایان Chesky گفت: در نامه ای به کارکنان. خانه-های شرکت انتظار دارد تا سال 2020 درآمد به کمتر از نیمی از آنچه در آن به دست آورده در سال گذشته است.

خبر بد آمد فقط یک هفته پس از Uber و Lyft اعلام کرد عمده کوچک سازی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. بسیاری از آنها کوچکتر همسالان در سیلیکون ولی در حال تحت فشار کاهش یافته و همچنین. در زیر خلاصه ای از آخرین عمده اخراج فعالیت های ما می دانیم.

Airbnb

به عنوان ذکر شده, Airbnb را اخراج 1,900 کارمند در سراسر جهان. این شرکت گفت که آن را تحت پوشش بیمه درمانی برای اخراج کارکنان از طریق پایان این سال و 12 ماه برای ایالات متحده کارکنان از طریق فدرال ادامه پوشش بهداشت و درمان (کبرا) برنامه است. Airbnb ارائه می دهد بالاترین مهندس پرداخت و در میان آن دره سیلیکون همسالان با توجه به Paysa (بر اساس کارکنان-ارائه داده ها) با میانگین کل جبران $277,000 برای پوزیشن های مهندسی.

Uber

در چهارشنبه Uber اعلام کرد در یک نظارتی تشکیل پرونده است که آن را اخراج 3,700 کارگران در سراسر جهان و یا 14 درصد از کل نیروی کار است. نهفته مشاغل عمدتا در پشتیبانی از مشتری و استخدام ادارات. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi نیز چشم پوشیدن از او 1 میلیون دلار حقوق و دستمزد پایه برای بقیه سال 2020 تشکیل پرونده گفت.

Lyft

Uber رقیب گفت: در ماه گذشته آن را بریده بریده 17 درصد از کارکنان خود را تحت تاثیر قرار 1,000 کارکنان. اضافی 288 مردم خواهد بود furloughed در حالی که حقوق و مزایای کارکنان را به پرداخت کاهش تا 30 درصد است. Lyft سوم بالاترین پرداخت شرکت های فن آوری در Paysa لیست با میانگین برای جبران مهندسین $263,000.

آهک

روروک مخصوص بچه ها-به اشتراک گذاری راه اندازی آهک در هفته گذشته گفت: این طرح به اجازه رفتن 83 کارکنان به نمایندگی از 13 درصد از کل نیروی کار است. این کوچک سازی درست دو ماه پس از آهک کاهش 14 درصد از کارکنان خود را در ماه فوریه است. آهک رتبه ششم بهترین فناوری راه اندازی به کار در در سال 2019 توسط LinkedIn.

پرنده

سه سال روروک مخصوص بچه ها برق, راه اندازی, کاهش 30 درصد از کارکنان آن حدود 400 نفر در اواخر ماه مارس است. گذاشته کارکنان ارائه شد چهار هفته از پرداخت سه ماه از پوشش بهداشت و درمان و اضافی 12 ماه خود را به ورزش گزینه های سهام TechCrunch گزارش شده است. پرنده بود و رتبه نهم بهترین محل برای کار در LinkedIn را 2019 لیست.

Zume

در مانتین ویو کالیفرنیا.-بر اساس رباتیک راه اندازی و حمایت سرمایه نیروگاه SoftBank گذاشته کردن دو سوم از کارکنان آن یا حدود 200 نفر پرسنل در ماه گذشته پس از یک بودجه مقابله از طریق کاهش در میان coronavirus ناشی از VC یخ. Zume شد شماره 13 در LinkedIn “بهترین تکنولوژی نوپا به کار در” لیست سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>