Coronavirus است که کشتن یک فرد هر 9.5 ساعت در شهر نیویورک گزارش نشان می دهد

شهر نیویورک شاهد افزایش در مرگ و میر ناشی از کروناویروس در طول تعطیلات آخر هفته با یک نفر در حال مرگ هر 9.5 ساعت در طی روز جمعه و اوایل روز شنبه.

به عنوان نیویورک پست اشاره کرد در مجموع 67 نفر کشته شدند شبه و 151 بین صبح روز جمعه و صبح شنبه — نرخ یک فرد در تقریبا هر 10 دقیقه. این نرخ افزایش یافته است و از این قبلی یک روز زمانی که یک نفر کشته و تقریبا هر 17 دقیقه.

وجود دارد در حال حاضر در مجموع 517 مرگ و میر در شهر نیویورک و 29,158 تایید موارد عفونت ساخت شهر جدید کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده و در سراسر جهان است. به سی ان ان گزارش داد بیش از یک سوم از تمام موارد در ایالات متحده در حال حاضر در شهر نیویورک و میزان عفونت در ادامه به دو تقریبا هر دو روز با وجود این شهرستان را دقیق مستند اقدامات است.

نرخ مرگ و میر هر دو عفونت و تنها می تواند همچنان به افزایش در سراسر منطقه نیویورک, دولت, رهبران نشان می دهد. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در این هفته که آن را ممکن است یکی دیگر از 21 روز جلو دولت به آمار اوج خود از عفونت و دیدن این تعداد شروع به رها کردن.

پیش بینی می آید به عنوان محلی سیستم های پزشکی در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تعداد بیمار ساکنان.

“دولت سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال غرق” به سی ان ان گزارش اشاره کرد. “یکی از بیمارستان مجبور شد برای ایجاد یک سردخانه موقت و دیگری گزارش 13 بیمار مرگ و میر در 24 ساعت. نیویورک و گارد ملی در حال حاضر نصب و راه اندازی چهار 1,000-تخت موقت سرریز بیمارستان ها در ساختمان های موجود.”

کومو نیز نامیده می شود برای یک هجوم گسترده هواکش برای رسیدگی به افزایش انتظار می رود در coronavirus بیماران.

مسئولان شهرستان نیز در ادامه به موضوع راهنمایی برای ساکنان به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. شهر در این هفته صادر اقدامات جدید برای جلوگیری از تجمعات عمومی یک هفته پس از دولت دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، شهرستان, وب سایت رسمی گفت که تمام خدمات مذهبی ممنوع خواهد بود و این مقامات خواهد بود سخت تر در ساخت مطمئن شوید که مکان عبادت پایبند است.

“پس از اولیه هشدار NYPD خواهد بود اجرای تعلیق از خدمات مذهبی در این آخر هفته و جریمه و مجازات های دیگری از جمله ساختمان های فولادی در کسانی که پیوستن به هدایت” وب سایت متحده است.

این شهر همچنین توصیه می شود که در همه سوپر مارکت ها پیاده سازی اختصاص داده شده زمان بین 6 صبح و ساعت 8 صبح برای سالمندان به مغازه نگه داشتن جمعیت در معرض خطر به دور از جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>