کروناویروس در آمریکا: مرگ و میر پیشی 2000

واشنگتن: مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا رسید گذشته 2000 نفر در روز شنبه به دو برابر در فقط سه روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد مرگ و میر در اواخر روز شنبه بود 2,010 دفاع کند گرفته شد حدود یک چهارم از آنها را در شهر نیویورک در این کشور سخت ترین ضربه منطقه دانشگاه جانز هاپکینز گزارش شده است.

موارد تایید شده

موارد تایید شده در ایالات متحده در صدر 121,000 با توجه به شمارش.

خروش آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه در بیشتر New York منطقه به سرعت این بیماری را حرکت از ما کانون.

نیویورک گزارش کرده است بیش از 52,000 موارد و 517 از ما مرگ و میر در شهر نیویورک است.

قرنطینه

“این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه — کوتاه مدت دو هفته در نیویورک احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که این مهم برای محافظت از فلوریدا مورد علاقه در زمستان مقصد برای مردم در شرق.

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعتراض به این ایده است که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بحث با او.

“اگر شما گفت: ما از لحاظ جغرافیایی محدود مردم خواهد بود که یک مستند. پس از آن ما خواهد بود ووهان چین که نمی توان مفهوم” کومو گفت: سی ان ان با اشاره به این شهرستان در مرکز چین که در آن شیوع ویروس شروع شد که تقریبا کاملا جدا شده توسط پکن.

کومو گفت که او باور نمی کند این عمل خواهد بود حقوقی و افزود: “چرا شما می خواهید به فقط ایجاد مجموع دوزخ در بالا یک بیماری همه گیر, من هیچ نظری ندارم.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>