کروناویروس در انگلستان: تلفات جهش به 9875

لندن: مرگ و میر از کسانی که در بیمارستان بستری در بریتانیا که تست مثبت برای رمان coronavirus رسیده 9,875 که از بعد از ظهر جمعه به مناسبت روز افزایش 917, وزارت بهداشت, درمان و مراقبت اجتماعی گفت.

از صبح روز شنبه تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در بریتانیا آمار 78,991 گفت: بخش سلامت خبر داد.

PPE لوازم

در میان فشار بر دولت بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم پزشکی کارکنان دبیر خانه Priti پاتل روز شنبه گفت که او “با عرض پوزش اگر مردم احساس وجود داشته است نقایص” بیش از PPE لوازم.

“ما در یک اقدام بی سابقه جهانی و همه گیر. قصد دارد به مشکلات” پاتل گفت: روزانه coronavirus توجیهی در خیابان داونینگ.

دولت بریتانیا منتشر شده در سراسر کشور برنامه ریزی برای اطمینان حاصل شود که مهم PPE تحویل داده است به کسانی که در خط مقدم در پاسخ به COVID-19.

این طرح را ارائه راهنمایی روشن روی که نیاز PPE و زمانی که آنها به آن نیاز دارید اطمینان حاصل شود کسانی که به آن نیاز دارید می توانید آن را در زمان مناسب و اقدام به امن به اندازه کافی PPE به گذشته از طریق بحران با توجه به بیانیه ای از دولت است.

جدید ملی تامین و تدارکات شبکه ایجاد شده از ابتدا در عرض چند هفته به مدیریت عرضه و تقاضا در سراسر بریتانیا و برای اطمینان از مناسب PPE می رسد کسانی که به آن نیاز دارید.

“ما در حال حاضر ظرفیت برای coronavirus آزمون برای تمام کلید های بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) و مراقبت اجتماعی کارکنان در سراسر کشور” وزیر بهداشت مت Hancock گفت: روز شنبه در توییتر.

بریتانیا coronavirus مستند چهره اش جدی ترین آزمون این هفته به عنوان مردم خواست به ماندن در خانه در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته به سرعت گسترش COVID-19.

بوریس جانسون

نخست وزیر بوریس جانسون ساخت “بسیار خوب پیشرفت” را به عنوان او خود را ادامه می دهد coronavirus بهبود در بیمارستان, خیابان داونینگ گفت شنبه.

نخست وزیر در حال پخش است بازی و تماشای فیلم های کلاسیک و گزینه های سرگرمی هستند گفت: به شامل 1987 کمدی Withnail و من و ارباب حلقه ها با توجه به اخبار آسمان.

خیابان داونینگ روز جمعه اعلام کرد که جانسون به حال شده است قادر به گرفتن “پیاده روی های کوتاه بین دوره های استراحت” در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

جانسون منتقل شد به بخش عمومی پنجشنبه شب پس از گذراندن سه روز در بخش مراقبت های ویژه. او به بیمارستان منتقل شد در روز یکشنبه 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>