Coronavirus تاثیر: بریتیش ایرویز مجموعه به بریده بریده تا 12000 شغل

لندن: بریتیش ایرویز است به بریده بریده تا 12,000 شغل به عنوان بخشی از طرح تغییر ساختار مجبور حامل توسط خرید اینترنتی از رمان coronavirus پدر و مادر خود شرکت IAG گفت: در روز سه شنبه.

این شرکت گفت: برنامه های خود را هنوز هم تحت مشاوره بود اما “احتمال دارد که آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000”.

تقاضای مسافر

تقاضای مسافر را “چند سال” را به بازگشت به 2019 سطح آن اضافه شده است.

خطوط هوایی بین المللی گروه (IAG) که همچنین صاحب ایبریا و Vueling دیدم سهام خود را از دست 2.2 درصد به عنوان نتایج اولیه نشان داد درآمد سه ماهه اول کاهش یافته بود با 13 درصد به 4.6 میلیارد یورو ($4.9 میلیارد دلار).

این گروه را عامل نتیجه قبل از موارد استثنایی در آمد را در از دست دادن از 535 میلیون یورو در مقایسه با سود 135 میلیون سال گذشته با سه ماهه دوم انتظار بدتر می شود.

IAG در گفت و گو با کاهش ظرفیت مسافر برای آوریل و مه با 94 درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

کارشناسی ارشد اجرایی الکس کروز هشدار داده بود در ماه گذشته وجود خواهد داشت عواقب شرکت هواپیمایی پس از coronavirus همه گیر ویران تقاضا است.

پروازهای عامل ضروری برای سفر

هفته های اخیر دیده می شود حامل است که برخی از 4,500 خلبانان و 16,000 خدمه کابین تنها عامل پرواز برای سفر ضروری و بازگشت گردشگران marooned در خارج از کشور.

وزن بیشتر در این گروه استثنایی 1.3 میلیارد یورو هزینه ناشی از آن گفت: از “ناکارآمدی” از آن سوخت و ارز خارجی هجز باقی مانده از سال است.

IAG که گفت دقیق سه ماهه اول نتایج خواهد بود منتشر شده در مارس 7, اضافه آن ماه های ژانویه-فوریه عامل نتیجه مشابه بود که در دوره 2019 با وجود تعلیق پروازها به مقصد چین از پایان ماه ژانویه به عنوان ویروس نهفته وجود دارد.

این گروه تکرار آن در فوریه راهنمایی که “با توجه به عدم قطعیت در مورد تاثیر و مدت COVID-19, IAG در حال حاضر ارائه سود ارشاد برای سال 2020” به عنوان یک کل.

“این گروه انتظار دارد که آن عامل از دست دادن در سه ماهه دوم به طور قابل توجهی بدتر از در سه ماهه اول” با توجه به این ویروس خرید اینترنتی, Chief Financial Officer, Stephen گانینگ در بیانیه ای گفت:.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>