Coronavirus شده است از بین برود برخی میلیاردرهای—اما کسانی که در بالا بسیار

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و دوست دخترش لورن سانچز. کوین Mazur/گتی ایماژ

در روز سه شنبه, فوربس, پرده برداری از 34 جهان میلیاردرهای لیست رتبه بندی سالانه جهان ثروتمندترین مردم است. کسب و کار, مجله, شمارش سر و کامپایل این لیست هر بهار. و جای تعجب نیست در این سال ارزیابی نشان می دهد برخی از تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

ثروتمندترین افراد روی زمین مصون نیست coronavirus” فوربس گفت. “به عنوان همه گیر محکم گرفتن آن در اروپا و آمریکا بازارهای سهام جهانی به درون منفجر, تانک بسیاری از ثروت.”

همچنین نگاه کنید به: که در آن Coronavirus اقتصاد عنوان شده است با توجه به سابق فدرال رزرو صندلی و مدیر عامل شرکت جی پی مورگان

در دو هفته اول ماه مارس به تنهایی—یک دوره حماسی coronavirus باعث سقوط بازار سهام—226 مردم خود را از دست داده میلیاردر, وضعیت فوربس اشاره کرد. و در میان کسانی که موفق به باقی می ماند در لیست 51 درصد از سهام تار و مار فقیر.

از مارس 18, فوربس, شمارش 2,095 میلیاردرهای 58 کمتری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. این فوق العاده غنی از افراد و خانواده ها کنترل کل ثروت از $8 تریلیون پایین 700 میلیارد دلار از 2019.

رتبه بالا هستند به سختی scathed از بهداشت عمومی و اقتصاد فاجعه است. مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در صدر فهرست ثروتمندترین مرد روی زمین برای سومین سال متوالی با ارزش خالص مبلغ 113 میلیارد و پس از بیل گیتس ($98 میلیارد دلار) LVMH رئیس Bernard Arnault ($76 میلیارد دلار) و وارن بافت ($67.5 میلیارد دلار).

خارج وارث آلیس والتون که رتبه 9 محل در این سال را لیست جهان ثروتمندترین زن با ارزش خالص $54.4 میلیارد دلار است.

در مقایسه با یک سال پیش 267 مردم لگد از باشگاه میلیاردرهای یا به دلیل کسب و کار سقوط (مهمترین WeWork مدیر عامل آدم نویمان) و یا مرگ (وجود دارد 21).

از سوی دیگر وجود دارد 278 تازه واردان از جمله موشک کارآفرینان ورثه multibillionaires’ همسران سابق.

جف بزوس,’ همسر سابق مکنزی بزوس برای مثال ساخته شده برای اولین بار او را در لیست به عنوان جهان 22nd, ثروتمندترین فرد لطف $38 میلیارد طلاق حل و فصل (25 درصد از سهام آمازون) در سال گذشته است.

جولیا کخ بیوه دیوید کخ که گذشت در ماه اوت سال 2019 نیز می پیوندد لیست برای اولین بار با ارزش خالص $38.2 میلیارد دلار است. او و فرزندان او به ارث برده 42 درصد از سهام صنایع کخ پس از دیوید کخ مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>