Coronavirus اتحاد درهم پرشین صنعت. دختران طب مکمل و جایگزین تجاری در.

لاس وگاس نوادا – ژانویه 22, وب کم, مدل, Lana Del Bae نشان داده شده از طریق یک حلقه نور, شرکت در, وب کم, پخش در Chaturbate غرفه در سال 2020 AVN Adult Entertainment Expo در Hard Rock Hotel & Casino در 22 ژانویه سال 2020 در لاس وگاس, نوادا. اتان میلر/گتی ایماژ

برای بسیاری از کسب و کار coronavirus شده است یک فاجعه است. در میان stay-در-خانه سفارشات و متزلزل اقتصادهزینه رو به کاهش است و ده ها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست. بی سابقه شرایطی با این حال رهبری یک صنعت به رشد است. افزایش تقاضا برای دیجیتال کار جنسی به این معنی است که وب کم در حال پیدا کردن که خدمات خود را به طور فزاینده ای به دنبال به عنوان حتی صمیمی ترین و فیزیکی بخش هایی از زندگی ما حرکت آنلاین.

COVID-19 اقدامات باید تعریف خطوط از تعاملات ما و راهی که ما تجربه رابطه جنسی و صمیمیت است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل تعریف شده که آیا ما زندگی می کنند-در شریک جنسی به آب و هوا را مستند با. برای بسیاری از مردم سرپناه در محل سفارشات باید بدان معنی است که با این حال آنها معمولا دسترسی به انجمن—توان آن را از طریق نرم افزار دوستیابییک شریک و یا ملاقات با کارگران جنسی—در حال حاضر خارج از محدوده. در محل زندگی واقعی و تجارب برخی از آنها پر کردن شب های طولانی در خانه و در تعامل با هنرمندان که در جریان محتوای زنده از اتاق نشیمن خود را.

“من کار ساعت بیشتر درآمد بیشتر و خیلی بیشتر زمان به ساقه مطالب” مخفی دختر Camilla غرب که به آنلاین بزرگسالان انجام پس از خواندن یک مقاله در مورد چقدر او می تواند کسب درآمد در این صنعت می گوید ناظر. “برخی از مشتریان به طور منظم باید متوقف شود بنابراین به طور منظم به عنوان آنها در حال منزوی با خانواده و همکاران و برخی از مردم پول زیادی بیشتر آگاه است. اما گفته شده که من به دست آورده و بسیاری از جدید به طور منظم که در حال منزوی به تنهایی کار از خانه و کمی بی حوصله و تنهایی. مردم به صرف پول و جایی برای صرف آن به طوری که آنها پیدا کردن خود را آنلاین است.”

اکثر دختران تمایل به ارائه برخی از خدمات به صورت رایگان قرار دادن در زنده نشان می دهد از طریق وب کم و یا چت با استفاده از پیام مستقیم. خصوصی, اجرای, طلسم, درخواست یا بیشتر محتوای مستهجن همچنین می توانید درخواست برای هزینه های اضافی. وقتی تنهایی به عنوان بومی به عنوان ویروس خود را و تنش از یک طرح میتوانست به واقعیت حمله به زندگی روزمره ما قادر به ارتباط برقرار کردن با دختران می تواند یک راه نجات برای برخی از.

“من متوجه بسیاری از مردم در خط مقدم سکس با من می گوید:” قرمز خوشمزه, یک دختر بادامک امضا با ثبت مدل های. “مردم به من بگویید که آنها می خواهید به نگه داشتن با استفاده از خدمات من چون من همیشه خوشحال و مشتاق در مورد زندگی و من می دانم که مشتریان به دنبال یک حواس پرتی از عذاب و دل تنگی. مشتریان نیز در حال حاضر از حادثه به بحث و گفتگو نشست من بعد اجتماعی فاصله به پایان می رسد و می خواهید به من شماره تلفن خود را و یا ایمیل با نظر به واقع دوستیابی. وجود دارد بیشتر تمایل به اتصال فراتر پوست قهوه در حال حاضر.”

در عین حال اگر چه تقاضا برای دیجیتال کار جنسی است افزایش رقابت در این بخش در حال افزایش است و در یک اندازه و سریع هستند. از زمان شروع این بیماری همه گیر بیش از 30 میلیون آمریکایی را در زمینه بیکاریو بسیاری ممکن است این شانس را به پول نقد سریع از خانه های خود را به یک فریبنده فرصت است. OnlyFans یک وب سایت که در آن مردم می توانند اشتراک برای دیدن محتوای صریح و روشن نوشته شده توسط رسانه های اجتماعی کاربران ثبت 75 درصد افزایش در ثبت نام های جدید-یو پی اس در ماه مارسبا 50000 تا از این بودن از سازندگان جدید. آن چنان در همه جا چنان سریع است که Beyoncé ذکر شده در این سایت در یک آهنگ را در پایان ماه آوریل است.

دختر بادامک قرمز خوشمزه به شمار در باغ قرمز خوشمزه

صنعت اشباع نیز عمیقتر با هجوم کارگران جنسی که معمولا با تکیه بر ارائه چهره به چهره خدمات برای اکثر درآمد خود را. به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات scupper پایه مشتری خود را و بسیاری از آنها کار غیر ممکن است با خیال راحت به انجام بسیاری ساخته شده اند که حرکت به دیجیتال کار می کنند.

“کارگران جنسی هستند متخصص در برخورد با سرعت در حال تغییر شرایط است که آنها را مختل روال کار می گوید:” باربارا Brents, یک استاد جامعه شناسی و نویسنده از پرداخت پول برای رابطه جنسی در عصر دیجیتال. “از آنجا که آنها بسیار ننگ عمدتا جرم, فاقد شرایط لازم برای هر درآمد پشتیبانی و هیچ نهاد برای حفاظت از آنها تبدیل شده اند بسیار سازگار است. برخی از مردم در حال اضافه کردن محیط آنلاین به آرایه ای از خدمات جنسی در هر راه منابع خود را اجازه می دهد چیزهایی مانند فروش عکس و لباس زیر, خصوصی چت, و بازاریابی خدمات خود را در راه های مختلف.”

یک چنین فردی که تا به حال به پیکربندی مجدد او جریان درآمد است 26 ساله عسل طلا. داشتن قبلا ساخته شده و اکثر پول خود را در پورنوگرافی طلا یکی از بسیاری از کسانی که در حال حاضر پیدا کردن که آنلاین کار پر سود ترین راه برای درآمد را از دست داده.

“من کار و زندگی همراه با کار زندگی همه در بزرگسالان صنعت زیادی تغییر کرده است با توجه به همه گیر,” او می گوید. “کار ما این است که برای انجام معمولا در مجموعه و با تولید آورده بودن به یک وقفه وجود دارد بسیاری از کسانی که شده اند قادر به کسب هر گونه پول. در این لحظه من جایگزین کردن هر گونه از دست داده و کار با تمرکز بر روی کار آنلاین. آن را ممکن است تعجب بسیاری از مردم, اما من در واقع درآمد بیشتر با برقراری ارتباط با طرفداران آنلاین از من همیشه از انجمن.”

طلا می گوید که هنگامی که COVID-19 شیوع به پایان می رسد و او می تواند خودش را از ادامه به کار به طور مستقل. او معتقد است که صنعت سرگرمی بزرگسالان شد عنوان در جهت خود-تولید محتوای آنلاین پست طولانی قبل از اجتماعی فاصله آمد به محل و امیدوار است که افزایش آزادی آنلاین کار در نهایت افزایش درآمد بالقوه است. نه همه فعالان صنعت پیدا کرده اند حرکت به دیجیتال کار خیلی خوش آمدید.

“رقابت برای مشتریان خود یک چالش است” می گوید: Brents. “بسیاری از کارگران جنسی شکایت دارند که مشتریان آنقدر شیفته این مقدار از مواد است که شما می توانید به صورت رایگان و آنلاین است که آنها کمی کمتر حاضر به پرداخت. [در حال حرکت به کار آنلاین نیز] نیاز به مهارت خاص و منابع مجموعه است و نه به عنوان آسان به عنوان برخی ممکن است فکر می کنم. بیشتر آشنا می شوند محیط آنلاین, بهتر است شما در حال رفتن به قادر به حرکت ویژگی های خواسته مسائل مربوط به حریم خصوصی, پرداخت, سیستم های بازاریابی, پلت فرم قوانین و چالش های دیگر که ممکن است در این راه در واقع تبدیل سود آنلاین نیست.”

افزایش علاقه به سکس محتوا است از مزایای برای برخی از, با کارگران جنسی که قادر به نمایش مشتریان و جلوگیری از خشونت است. در عین حال برای بسیاری از سریع سازگاری نیز محدود پتانسیل درآمد خود را تحت فشار قرار دادند و آنها را به ارائه بیشتر خدمات به صورت رایگان. افزایش جق زدن روشن می سازد که نیاز به تماس با انسان بسیار مهم است در زمان به چالش کشیدن و این مهم است که این صنعت برای شرکت کنندگان به اندازه کافی به رسمیت شناخته شده و حفاظت شده است.

“من امیدوارم که ما می دانیم که آنلاین کار جنسی می تواند یک محیط امن برای کارگران جنسی و ارائه قوانین و مقررات و حمایت” می گوید: Brents. “وجود دارد بسیاری از مردم تنها برای آنها خدمات جنسی یک هدیه است. این بیماری همه گیر به ما آموخته است که همه انسان ها نیاز به تماس فیزیکی و کارگران جنسی ارائه سرویس مهم برای بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>