Coronavirus ساخته شده است که جف بزوس 33 میلیارد دلار ثروتمندتر به عنوان آمازون گزارش سه ماهه سود

جف بزوس’ ارزش خالص به دست آورده 33 میلیارد از شیوع کروناویروس. Andrej Sokolow/تصویر داد via Getty Images

در حالی که coronavirus فلج ترین بخش از اقتصاد ایالات متحده آمازون و خود را غنی مدیر عامل شرکت جف بزوس هستند موفق از طریق این بیماری همه گیر به عنوان stuck-at-home مصرف کنندگان flocked به اینترنت غول خرده فروشی به انبار کردن مواد غذایی و دیگر ملزومات زندگی. این شرکت با ارائه یک نگاه اجمالی اول چقدر این سود از این بیماری همه گیر و قرنطینه زمانی که آمازون منتشر شد درآمدی پنج شنبه بعد از ظهر.

آمازون ارسال شده در سه ماهۀ نخست امسال درآمد حاصل از $75.5 میلیارد دلار و سود خالص از $5.01 هر سهم. سهام سقوط کرد و پنج درصد در بعد از ساعات معاملات متوسط شیب می کند که کمی به blunt این شرکت ادامه داد: افزایش است. پس اولین مورد از coronavirus شناسایی شد در ایالات متحده در ژانویه 20, آمازون سهام صعود به حال 28 درصد قبل از روز پنجشنبه گزارش در حالی که S&P 500 شاخص کاهش یافته بود 12 درصد است. در بیشتر قابل لمس شرایط بزوس که صاحب 11 درصد از آمازون تا به حال دیده می شود او ارزش خالص افزایش 35 میلیون دلار در هر روز برای سه ماه گذشته. ثروتمندترین مرد جهان, کل ثروت در حال حاضر در $139 میلیارد دلار است.

اگر چه دامنه کامل از coronavirus’ تاثیر آمازون کسب و کار خرده فروشی را نشان نمی دهد تا زمانی که این شرکت در گزارش درآمد سه ماهه دوم در تابستان وال استریت بود عصبی برای تماشای کلید سیگنال از سه ماه اول سال 2020 با اشاره به آمازون مالی صحت در طول بیماری همه گیر.

همچنین نگاه کنید به: غذاهای کل مخفیانه ارتقاء تکنولوژی به هدف و کدو Unionizing تلاش

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Zacks تحقیقات سرمایه گذاری انتظار می رود آمازون برای ارسال یک درآمد سه ماهه حداقل $74 میلیارد و 23 درصد افزایش از یک سال پیش. خالص درآمد اما انتظار می رود به سقوط 11 درصد از سال گذشته به $6.31 هر سهم به عنوان یک نتیجه از آمازون فروش بالا کمتر حاشیه اقلام و هزینه های بیشتر در ضرورت برای قرنطینه زندگی می کنند. آمازون پیشی اولین هدف اما سقوط کوتاه از دوم.

این شرکت اعلام کرد که آن را صرف 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط. این شرکت در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را برای استخدام 100,000 انبار کارگران افزایش دستمزدها به نگه داشتن کارکنان موجود و اجرای اقدامات ایمنی در سراسر امکانات.

از ماه مارس گزارش های رسانه ها را شمارش بیش از 200 آمازون کارکنان که تست مثبت برای COVID-19. این شرکت هنوز به انتشار دقیق تعدادی از عفونت. خشم آمازون انبار کارگران مشغول در wildcat اعتصاب در اعتراض به شرایط نا امن کار.

در ماه مارس ماه اول COVID-19 فوران در ایالات متحده خرده فروشی و مواد غذایی, فروش سرویس کاهش 6.7 درصد از یک سال پیش با توجه به برآورد از اداره آمار آمریکا. در حالی که به طور کلی هزینه های سطح به شدت کاهش یافت و در ماه بیش از نیمی از مصرف کنندگان گفت: آنها افزایش خرید آنلاین فعالیت در هر یک مصرف کننده بررسی های آبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>