Coronavirus: جهانی مرگ و میر عبور 60,000

لندن: جهانی مرگ و میر در coronavirus بحران گذشته افزایش یافت 60,000 در روز شنبه به آمریکا برای پوشش چهره خود پرسیده بحث در مورد اینکه آیا ماسک میتواند در جلوگیری از بیماری همه گیر.

آخرین نقطه عطف در آمد که در بریتانیا ثبت شده جدید روزانه بالا در مرگ و میر از جمله پنج کودک معتقد بود که در کشور جوانترین COVID-19 قربانی.

اما سخت-آمار اسپانیا ثبت شده مرگ و میر کمتر برای دومین مستقیم بعد ارائه یک بارقه امید در سخت-آمار اروپا است.

چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته به حرکت آمد به سوگواری بیماران و کادر پزشکی کشته در شیوع.

در سراسر کشور و ماشین و قطار و کشتی های صدا خود را شاخ و هوا-آژیر حمله wailed.

“من احساس می کنم بسیاری از غم و اندوه در مورد همکاران و بیماران فوت گفت:” زو یک پرستار که مشغول به کار در خط مقدم در ووهان شهرستان در کانون شیوع.

“من امیدوارم که آنها می توانند استراحت خوب در بهشت است.”

در حالی که چین به نظر می رسد بیش از بدترین ویروس نگه داشته تا آن کشنده مارس در سراسر جهان است.

بیش از 1.1 میلیون نفر در حال حاضر کاهش یافته است بیمار و بیش از 60 ، 000 نفر کشته شده اند به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

میلیاردها نفر از مردم در حال زندگی می کنند و برخی از فرم مستند با تقریبا نیمی از سیاره محدود به خانه های خود را به مدارس و کسب و کار بسته اند در تلاش برای کاهش سرعت گسترش ویروس.

‘شماره در حال بهبود’

اروپا همچنان به تحمل فشار از همه گیر اما آمار و ارقام رسمی پیشنهاد بی سابقه اقدامات برای محدود کردن جنبش مردم بودند داشتن یک اثر.

اگر چه تصویر گریم در بریتانیا که در آن به طور کلی مرگ و میر صعود به بیش از 4,300 از حدود 42,000 موارد دیگر کشورهای دیدم دلیلی برای خوشبینی محتاطانه.

اسپانیا است که در زیر یک نزدیک به کل مستند را دیدم یک دوم پی در پی روزانه سقوط در coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 809 مرگ و میر.

تعداد کل مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 11,744 دوم تنها به ایتالیا.

اسپانیولی خاویر لارا جان سالم به در برد پس از قرار دادن بر روی اکسیژن در سر می برند مراقبت ويژه — یک شوک به 29 سال بود که ورزشی و نمی دود.

“من وحشت که دختر من را آلوده. وقتی که من شروع به نشان دادن علائم من گفت: من نمی خواهد او را نگه دارد و یا نزدیکی به او گفت:” توصیف رو به مرگ با هشت هفته به عنوان “بدترین لحظه” در زندگی خود.

شماره جدید اسپانیایی موارد نیز کاهش یافته است.

و ایتالیا روز جمعه گزارش داد که روزانه ظهور رسمی ثبت نام عفونت کاهش یافته و به پایین ترین سطح از فقط چهار درصد در حالی که تعداد زیادی از مردم که تا به حال به طور کامل بهبود یافتند رو به افزایش بود.

“اعداد در حال بهبود” گفت: Giuli Gallera, افسر ارشد پزشکی از ایتالیا بدترین ضربه لمباردی منطقه است.

“بیمارستان های ما در حال شروع به نفس کشیدن است.”

‘داوطلبانه چیز’

اما این وضعیت به سرعت رو به وخامت در ایالات متحده, که در آن بدترین آسیب دیده ایالت نیویورک گزارش داد یک رکورد 630 مرگ و میر در یک روز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه پیشنهاد ساده ماسک یا روسری ممکن است کمک به جلوگیری از موشک عفونت رای دادن.

چند کشورهای غربی از جمله آلمان و فرانسه در روزهای اخیر تغییر رویه و در حال حاضر تشویق و حتی استفاده از ماسک های خانگی با وجود زودتر گفتن شهروندان تنها مراقبین مورد نیاز برای پوشش چهره خود را.

U-نوبه خود خشمگین کرده است و اشتباه برخی از شهروندان و موجب سراسیمگی از آموزش های آنلاین برای تبادل نظر و ماسک.

اما برگ برنده خود گفت: او نمی تواند پوشش.

“این رفتن به واقعا داوطلبانه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما لازم نیست به آن را انجام دهد و من انتخاب را به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و این خوب است.”

Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت اشاره کرد “اطلاعات اخیر که این ویروس در واقع می توان حتی زمانی که مردم فقط صحبت به عنوان مخالف به سرفه و عطسه است.”

سازمان بهداشت جهانی شده است محتاط تر در علم هر چند از آن است که بررسی آن هدایت است.

ما توصیه به احتمال زیاد بدتر در حال حاضر کمبود شدید ماسک در اروپا و آمریکا که هر دو به شدت متکی به واردات از چین.

مقامات در نیویورک آغاز شد و مردم را به پوشیدن ماسک چند روز پیش.

“من در تلاش برای محافظت از من و خانواده ام. اگر همه محافظت می کند خود را بهتر است برای همه ما” گفت: ادی ماررو 58 ساله نوکر.

در ترکیه همه کسانی که رفتن به مغازه یا بازار باید پوشیدن یک ماسک صورت از شنبه.

مستند تمدید

با وجود نشانه های اولیه که مستندات شروع به اثرگذاری دولت های اروپایی هشدار داده اند شهروندان به انتظار یک شل شدن محدودیت در هر زمان به زودی.

در آلمان که در آن مرگ و میر افزایش دوباره در شنبه آنگلا مرکل گفت: آمار و ارقام نشان میدهد این ویروس را گسترش بود کاهش “ما کمی از امید”.

“اما آن است که قطعا خیلی زود به دیدن یک روند روشن در آن است و قطعا خیلی زود به فکر می کنم به هیچ وجه در مورد آرامش بخش قوانین سختگیرانه ما داده اند خودمان را,” او گفت:.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد این فرمت از کشور مستند تا مارس 25 برای جلوگیری از گسترش و کمک به نظام سلامت بهبود می یابند.

“ما می دانیم که این سه هفته از انزوا در حال تحمل میوه,” او گفت:.

در فرانسه 160,000 افسران پلیس و ژاندارم چتری از سراسر کشور برای اطمینان مردم بودند غذای سلول قوانین با وجود آغاز تعطیلات عید پاک چرا که خانواده ها به طور سنتی سر به ساحل, حومه شهر یا کوه.

‘بدترین و در عین حال به آمده’

وجود دارد و در عین حال هشدار دیگری بر سرنوشت کمتر توسعه یافته جهان به خصوص مناطق جنگی و یا مکان های بزرگ مهاجر.

“بدترین و در عین حال آمده است” سازمان ملل متحد chiefAntonio اشاره به این حادثه تلخ گفت: با اشاره به کشورهایی مانند سوریه و لیبی و یمن. “این COVID-19 طوفان در حال حاضر به آینده به همه این تئاتر از جنگ است.”

فقیر غرب کشور آفریقایی لیبریا در همین حال اعلام کرد که 72 ساله در حال تبدیل شدن به اولین coronavirus مرگ و میر.

اقتصاد جهان شده است کوبیده توسط ویروس و همراه مستندات با میلیون ها نفر بیشتر ثبت نام برای پرداخت های بیکاری در ایالات متحده است.

مالی آژانس رتبه بندی Fitch در پیش بینی آمریکا و منطقه یورو خواهد بود کوچک این سه ماهه تا 30 درصد است.

آمریکای لاتین است که به عنوان یک “رکود عمیق” با انتظار افت 1.8 تا 4.0 درصد در تولید ناخالص داخلی با توجه به سازمان ملل متحد.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>