Coronavirus درایوهای خواستار اعتصاب عمومی و #NotDying4WallStreet

Gary Steel Strike

نمایش از بالا از یک جمعیت بزرگ از جراحی اعتصاب جمع شده بودند خارج و به دنبال به جلو گری ایندیانا 1919. Chicago Sun-Times/Chicago Daily News مجموعه/شیکاگو تاریخچه موزه/گتی ایماژ

اگر coronavirus یا COVID-19 یک گلدان پر از آب نهفته در طول سال از عدم قطعیت و بی حال عمل سیاسی آن اولتیماتوم به آمریکا پدربزرگ و مادربزرگ ساخته شده است که آن را بیش از جوش.

“هیچ کس به من رسیده است و گفت: به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس خود را برای بقا در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوه ها گفت:” تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک در فاکس نیوز را Tucker Carlson امشب. “و در صورتی که ارز, من تمام است.”

“پیام من این است: بیایید بازگشت به کار” او گفت:, در برابر توصیه های مقامات بهداشت عمومی در داخل و خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان اما آیا قربانی این کشور است. که نمی کنند. اصلا خراب این رویای آمریکایی است.”

همچنین نگاه کنید به: آنچه که ما باید از تکنولوژی به عنوان Coronavirus اطلاعات غلط گسترش می یابد

پاتریک بیانیه آمد در گزارش دیروز رئیس جمهور تهمت رشد بی حوصلگی و از کوره در رفته به tweeting در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده در بحبوحه تلاش ها برای stanch گسترش ویروس. معلوم می شود که آمریکایی ها هستند و نه حاضر به محکوم پدربزرگ و مادربزرگ خود را به مرگ به خاطر یک رویا است.

“از خواب بیدار شدم به #GeneralStrike روند در ایالات متحده است. همه است نه از دست داده ایم” نائومی کلاین, این تحلیلگر سیاسی و نویسنده کتاب دکترین شوکیک نقد سرمایه داری و چگونه سیاست نئولیبرالی بر کارگران است.

همراه با #GeneralStrike در توییتر جدیدترین لیست شد هشتگ #NotDying4WallStreet که تا به حال انباشته بیش از 116,000 توییتهایی که از صبح روز سه شنبه و به عنوان رتبه سوم محبوب ترین هشتگ در ایالات متحده است.

توییت رنگ یک تصویر تیره و تار بازتاب گسترده ای از نارضایتی در هر دو دولت در پاسخ به همه گیر و همچنین خشم و انزجار در این مفهوم است که در یک بحران بهداشت عمومی—کارگران باید انتظار می رود به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“من می خواهم بمیرم برای خانواده من. من می خواهم بمیرم برای دوستان من. با این حال, اگر این پسر از سگ فکر می کنم که من میخوام بمیرم برای حفظ غنی تشکرها غنی آنها مرده اشتباه” خواندن یکی از محبوب جیر جیر.

“ما نیاز به یک توده اعتصاب عمومی اگر چیز عجیب و غریب ghouls در دولت ما تصمیم می گیرید آن را خوب است برای هر کس به بازگشت به کار و خطر زندگی خود را زمانی که همه ما در بیمارستان ها به مراتب بیش از ظرفیت و آنجا کافی نیست پنکه” جزئیات دیگر. “شما ما #NotDying4WallStreet.”

US Postal Workers Strike of 1970

دانشجویان برای یک جامعه دموکراتیک مرحله یک تظاهرات در حمایت از اعتصاب ایالات متحده کارگران پستی در اداره پست میدان در بوستون در آوریل 24, 1970. جو Runci/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

به عبارت ساده: مردم عصبانی هستند. آنها عصبانی هستید که آنها در حال گرفتن بیمار است. آنها عصبانی هستید که آن را در زمان چند هفته برای ایالات متحده حتی اذعان کرد که این یک بحران است. آنها عصبانی هستید که مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج آمریکا همه گیر تیم پاسخ است که می تواند گرفته اند عمل هنگامی که روشن شد چه ما در برخورد با. آنها عصبانی هستید که آنها مجبور به کار از خانه و یا از دست دادن شغل خود در مجموع در نرخ هشدار دهنده (یکی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تاخیر در برقراری ارتباط در سطح فدرال) منجر به یک تاریخی رکود اقتصادی. هنگامی که مردم عصبانی هستند یکهوآنها اقدام از این رو صحبت از اعتصاب عمومی در صورتی که فدرال و دولت های ایالتی در تلاش برای دوباره باز کردن اقتصاد است.

موفق اعتصاب می تواند منجر به عمده برنده برای کار. U. s. خدمات پستی اعتصاب از سال 1970 این کشور برای اولین بار در سراسر کشور اعتصاب عمومی کارکنان شد و هشت روز “wildcat اعتصاب” (که در اعتصاب غیر قانونی گرفته شده و بدون تایید اتحادیه رهبری) که منجر به شکل مدرن آمریکایی خدمات پستی و برنده کارکنان خود را کامل چانه زنی جمعی و حقوق. امروز آمریکا پستی اتحادیه کارگران بزرگترین در جهان, نمایندگی 200,000 کارکنان و پستی سازماندهی مجدد قانون 1970 تعریف USPS به عنوان “پایه و اساسی خدمات” ارائه شده به همه آمریکایی ها.

نه هر اعتصاب موفق است ، راه رفتن کار یک عمل را در برابر درد و ناامیدی که دیگر سازماندهی گزینه ها و اهرم در حال حاضر فرسوده شده است.

همانطور که در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مبارز در خود می خواهید به راه اندازی مجدد اقتصاد و بالابر پناهگاه در محل محدودیت که “دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این صبح است. “ما کارگران صدمه دیده خواهد شد!”

واقعیت این است که کارگران در حال حاضر در حال صدمه دیده است که آیا آنها در حال مرگ از بیماری همه گیر خود و یا بدانند چگونه به حساب برای حقوق از دست رفته. کسانی که خواستار #GeneralStrike و #NotDying4WallStreet نشان داده اند که آنها ترجیح می دهند درد اقتصاد ما در حال فشرده به درد خارج از کنترل ویروس کشتن آنها و یا عزیزان خود را. سوالی که باقی می ماند این است که چگونه به سرعت می تواند یکی یا برگزار خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>