Coronavirus بیماری مشاوره برای: اسطوره busters

دهلی نو: از شواهد تا کنون COVID-19 ویروس منتقل می شود در تمام مناطق از جمله مناطق گرم و مرطوب آب و هوا. بدون در نظر گرفتن آب و هوا اتخاذ اقدامات حفاظتی اگر شما زندگی می کنند و یا سفر به یک منطقه گزارش COVID-19. بهترین راه برای محافظت از خودتان در برابر COVID-19 است که توسط اغلب تمیز کردن دست های خود را. با انجام این کار شما از بین بردن ویروس ها که ممکن است در دست شما و جلوگیری از عفونت است که می تواند رخ می دهد و سپس دست زدن به چشم و دهان و بینی.

آب و هوای سرد و برف نمی کشتن جدید کروناویروس.

وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که آب و هوای سرد می تواند کشتن جدید کروناویروس و یا بیماری های دیگر. طبیعی دمای بدن انسان باقی می ماند در حدود 36.5°C تا C°37 صرف نظر از حرارت خارجی یا آب و هوا. موثر ترین راه برای محافظت از خودتان در برابر کروناویروس جدید است که توسط اغلب تمیز کردن دست های خود را با دست بر اساس الکل مالش و یا شستن آنها با آب و صابون.

گرفتن یک حمام گرم جلوگیری نمی کند جدید کروناویروس بیماری

گرفتن یک حمام گرم نمی خواهد شما جلوگیری از ابتلا به COVID-19. خود را در حالت عادی درجه حرارت بدن باقی می ماند در حدود 36.5°C تا C°37 صرف نظر از درجه حرارت پس از حمام خود را. در واقع در نظر گرفتن یک حمام آب داغ با آب بسیار داغ می تواند مضر آن را به عنوان شما می توانید رایت. بهترین راه برای محافظت از خودتان در برابر COVID-19 است که توسط اغلب تمیز کردن دست های خود را. با انجام این کار شما از بین بردن ویروس ها که ممکن است در دست شما و جلوگیری از عفونت است که می تواند رخ می دهد و سپس دست زدن به چشم و دهان و بینی.

جدید کروناویروس نمی تواند انتقال از طریق گزش پشه.

به تاریخ شده است وجود ندارد و اطلاعات و نه شواهد نشان می دهد که کروناویروس جدید می تواند توسط پشه منتقل می شود. جدید کروناویروس یک ویروس تنفسی است که اسپرد از طریق قطرات تولید شده هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه و یا از طریق قطرات بزاق یا ترشحات از بینی. برای محافظت از خودتان پاک کردن دست های خود را اغلب با یک دست بر اساس الکل مالش و یا شستن آنها با آب و صابون. همچنین, اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که سرفه و عطسه.

دست خشک کن موثر در کشتار جدید کروناویروس?

هیچ. دست خشک کن موثر نیست در کشتن 2019-nCoV. برای محافظت از خودتان در برابر کروناویروس جدید, شما باید اغلب تمیز کردن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا شستن آنها با آب و صابون. یک بار دست های خود را تمیز هستند شما باید آنها را خشک به طور کامل با استفاده از حوله کاغذی و یا یک گرم کن هوا.

می توانید یک لامپ اشعه ماورای بنفش ضد عفونی کشتن جدید کروناویروس?

لامپ UV استفاده شود باید برای استریل کردن دست و یا مناطق دیگر پوست به اشعه ماوراء بنفش می تواند باعث تحریک پوست.

چگونه موثر حرارتی اسکنر در تشخیص افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی?

حرارتی اسکنر موثر در تشخیص افرادی که در یک تب (یعنی بالاتر از دمای طبیعی بدن) به دلیل عفونت با کوروناویروس.

اما آنها نمی توانند تشخیص افرادی که آلوده می شوند اما هنوز بیمار با تب است. این به دلیل آن طول می کشد بین 2 و 10 روز قبل از افرادی که آلوده شدن بیمار و دچار تب.

می پاشش الکل یا کلر در سراسر بدن خود را کشتن جدید کروناویروس?

هیچ. پاشش الکل یا کلر در سراسر بدن شما نمی کشتن ویروس ها است که در حال حاضر وارد بدن می شود. پاشش این مواد می تواند مضر به لباس و یا غشاهای مخاطی (یعنی چشم و دهان). آگاه باشید که هر دو الکل و کلر می تواند مفید باشد برای ضد عفونی کردن سطوح, اما آنها نیاز به استفاده زیر مناسب توصیه.

آیا واکسن در برابر پنومونی محافظت از شما در برابر جدید کروناویروس?

هیچ. واکسن در برابر پنومونی مانند واکسن پنوموکوک و هموفيلوس آنفلوآنزا نوع ب (Hib) واکسن را ارائه نمی دهد حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

این ویروس بسیار جدید و متفاوت است که در آن نیازهای خود را واکسن. محققان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن علیه 2019-nCoV و است که با حمایت از تلاش های خود را.

اگر چه این واکسن موثر هستند در برابر 2019-nCoV واکسیناسیون در برابر بیماری های تنفسی است که به شدت توصیه می شود برای محافظت از سلامت خود را.

می توانید به طور منظم شستشو بینی خود را با شور و کمک به جلوگیری از عفونت با کروناویروس جدید?

هیچ. هیچ شواهدی وجود ندارد که به طور منظم شستشو بینی با سالین به حفاظت از مردم از عفونت با کوروناویروس.

وجود دارد برخی از شواهد محدود است که به طور منظم شستشو بینی با سالین می تواند کمک به مردم بهبود سرعت بیشتر از سرماخوردگی. اما به طور منظم شستشو بینی شده است نشان داده شده است برای جلوگیری از عفونت های تنفسی.

می توانید با خوردن سیر کمک به جلوگیری از عفونت با کروناویروس جدید?

سیر مواد غذایی سالم است که ممکن است برخی از خواص ضد میکروبی. اما هیچ شواهدی وجود ندارد از زمان شیوع بیماری هایی که خوردن سیر به حفاظت از مردم از جدید کروناویروس.

جدید کروناویروس بر افراد مسن تر یا جوان تر هستند مردم نیز مستعد ابتلا?

مردم از همه سنین می تواند آلوده جدید کروناویروس (2019-nCoV). افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود (مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی) به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار با این ویروس.

که توصیه می کند افراد در همه سنین به گام برای محافظت از خود از این ویروس به عنوان مثال با زیر دست خوب بهداشت و خوب تنفسی بهداشت.

آنتی بیوتیک موثر در پیشگیری و درمان جدید کروناویروس?

هیچ آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها تنها باکتری است.

جدید کروناویروس (2019-nCoV) یک ویروس است و آنتی بیوتیک ها نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله پیشگیری یا درمان است.

اگر شما در حال بستری برای 2019-nCoV شما ممکن است آنتی بیوتیک ها به دلیل باکتریایی عفونت همزمان امکان پذیر است.

وجود خاص هر دارو برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس?

تا به امروز هیچ داروی خاصی توصیه می شود برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس (2019-nCoV).

اما کسانی که آلوده به ویروس باید دریافت مراقبت های مناسب برای تسکین و درمان علائم و کسانی که با بیماری شدید باید دریافت بهینه سازی مراقبت های حمایتی. برخی از درمان های خاص تحت بررسی و آزمایش می شود از طریق آزمایش های بالینی. که کمک به سرعت بخشیدن به تحقیقات و تلاش های توسعه با یک محدوده و یا همکاران.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>