Coronavirus تلفات به شش در بنگلادش

داکا: بنگلادش روز چهارشنبه تایید مرگ دیگری از رمان coronavirus در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به شش در حالی که تعداد موارد مثبت افزایش به 54 با مقامات بهداشتی ابراز ترس که در سطح جامعه انتقال ممکن است را آغاز کرده اند که در مقیاس محدود است.

بنگلادش توسعه یافته در حال انجام در سراسر کشور مستند به تاریخ 9 آوریل برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار که ادعا کرده بیش از 40,000 زندگی در سراسر جهان است.

چوب خط حساب کردن از عفونت در بنگلادش افزایش به 54 بعد از سه بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در 24 ساعت گذشته وزیر بهداشت گفت: زاهد مالک در روز چهارشنبه.

در میان موارد آلوده, 26 بهبود و بازگشت وزیر گفت: bdnews.

ما دائما در تلاش برای بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی. در ضمن ما در حال کار بر روی راه اندازی حدود 500 هواکش در بیمارستان های دولتی زاهد گفت: در جلسه رسانه.

یکی دیگر از 300 دستگاه تهویه مصنوعی هستند که وارد شده است. وجود دارد حدود 700 هواکش در سراسر بیمارستان های خصوصی او اضافه شده است.

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند روز سه شنبه گفت: این مستند تمدید خواهد شد تا زمانی 9 آوریل. او اما گفت که ادارات و صنایع می تواند سر کار در مقیاس محدود است.

مدیر خدمات بهداشتی و درمانی گفت: PTI در روز سه شنبه که هجوم برای تماس های اجتماعی فاصله تعداد زیادی از مردم در شلوغ اتوبوس و کشتی و قطار با عجله به روستاهای خود را به عنوان به زودی به عنوان مستند اعلام شد در روز جمعه گذشته است. و شانس وجود دارد که این ویروس می تواند اگر آنها بازگشت یکهو در مارس 4.

“گسترش مستند از آوریل 4 تا 9 آوریل خواهد helpcomplete 14 روز چرخه برای بازیابی و تست,” او گفت:.

نخست وزیر حسینه خواستند به کارگردانی مقامات برای برگزاری هر مکان برنامه ها به مناسبت های آینده بنگالی سال جدید (14 آوریل) و همچنین از مردم خواست قراضه سال جدید خود را جشن برای جلوگیری از تجمع جرم.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>