Coronavirus می تواند به نوبه خود سال 2020 انتخابات به یک ” سناریو کابوس,’ روزنامه نگار می گوید

در روز سه شنبه مقاله سیاسی, روزنامه نگار, زاک استانتون مشخص یک “سناریو کابوس” در صندوق های رای در ماه نوامبر است که می تواند ایجاد شده توسط coronavirus. اگر چه بسیاری از ترس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از همه گیر مرگبار به تاخیر 2020 انتخابات استانتون پیش بینی وضعیت او ادعا می کند که وحشتناک انتخابات کارشناسان و حتی بیشتر.

“با وجود یک جریان همه گیر 2020 انتخابات صورت می گیرد به عنوان برنامه ریزی شده و امریکا کاملا آماده نشده” استانتون می گوید.

با توجه به استانتون این سناریو آغاز می شود با یک بخش قابل توجهی از رای دهندگان آمریکایی تبدیل شدن به “محروم” به علت نگرانی از COVID-19. از اینجا او معتقد است افزایش تقاضا برای رای غایب خواهد شد “تحت الشعاع” انتخابات مدیران.

“در برخی از ایالت ها مانند تگزاس که در آن ترس از coronavirus نیست یک دلیل معتبر برای درخواست یک غایب رای مردم در انتخابات قطره به آمریکایی ها مجبور به انتخاب بین رای گیری در فرد (و خطر تماس با coronavirus) و یا رای گیری نیست در همه.”

دلیل کاهش اعتماد به نفس در ایالات متحده خدمات پستی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت — استانتون ادعا می کند که از طریق پست-در رای گیری خواهد شد و علت تاخیر نتایج میشن به خصوص در شهرستانها که او ادعا می کند به احتمال زیاد به کمترین.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی بر کسانی که زود بازده و دوباره ادعا می کند که در عین حال-به-می شود-شمارش غایب هستند آلوده با تقلب. روز بعد با کسانی که آرا شمارش جو بایدن اعلام شده است ویکتور.”

پس از آن استانتون ادعا می کند که آمریکا ایمان در روند دموکراتیک “تجزیه” به عنوان نفر سوال نه فقط نتایج انتخابات بلکه دولت آمریکا توانایی به چالش او معتقد است که تعریف این سناریو کابوس.

پروفسور ریک Hasen از دانشگاه کالیفرنیا در ایروین که یکی از فروشندگان پیشرو کارشناسان ایالات متحده در قانون انتخابات ادعا می کند که دموکراسی آمریکایی است که در حال حاضر در حال شکل coronavirus. حسن ادعا می کند که خارج از سریع انطباق به تازگی شکل گرفته و چشم انداز سیاسی — کشور “رهبری برای یک جهان درد در نوامبر است.”

هر ایسناکارشناسان صدا زنگ مورد تهدید coronavirus شمار به 2020 انتخابات برای برخی از زمان. کارشناسان چنین استدلال می کنند که تغییرات گسترده به زمان سیستم رای گیری لازم است قبل از انتخابات که شبکه یادداشت یکی از اولین ها در تاریخ آمریکا به گرفتار یک بیماری همه گیر.

ترس نیز همچنان به چرخش در مورد تهمت رویکرد به 2020 انتخابات. به تازگی سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ شکایت نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات برای لغو دولت دموکراتیک اولیه. در طرح دعوی در دادگاه یانگ اشاره به سابقه این مجموعه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو 2020 انتخابات. این مسئله تکرار مبارزات انتخاباتی از برنی ساندرز که ناودان دولت حرکت می کند و گفت: آن را فراهم می کند یک طرح برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>