Coronavirus می تواند ادعا تا 200,000 ما زندگی: Anthony Fauci

واشنگتن: یک مقام ارشد آمریکا دانشمند صادر محتاط پیش بینی پنج شنبه که رمان coronavirus می تواند ادعا می کنند به عنوان بسیاری از 200,000 زندگی در ایالات متحده به عنوان دولت و مقامات محلی توضیح داده شده به طور فزاینده ای از جان گذشته کمبود در سخت فشرده بیمارستان.

Dr. Anthony Fauci که منجر پژوهش به بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت با سی ان ان گفت که مدل های پیش بینی یک میلیون و یا بیشتر با ما مرگ شد “غیر ممکن نیست اما بسیار بعید است.”

او ارائه شده برآورد خشن از 100,000 تا 200,000 مرگ و میر و “میلیون ها نفر از موارد است.”

اما Fauci, یک عضو برجسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار و برای بسیاری از آمریکایی ها یک آرامش صدای اقتدار به سرعت افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که … این چنین یک هدف در حال حرکت است که شما می توانید به راحتی از اشتباه و گمراه کردن مردم است.”

از راه مقایسه ما یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در 2018-19 کشته 34,000 مردم است.

COVID-19 ضربه ما با نیروی انفجاری در روزهای اخیر و هفته بعد در مسیر دیده می شود پیش از آن در بخش هایی از آسیا و اروپا است.

آن را در زمان یک ماه برای ما به حرکت از ابتدا با تایید مرگ در فوریه 29, به آن 1000 هفتم. اما در دو روز این هفته که به تعداد دو برابر شده و به حدود 2200 یکشنبه. مورد مجموع 124,763 — به عنوان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز — در جهان است و بالاترین.

“این روشی است که بیماری های همه گیر و به همین دلیل همه ما عمیقا نگران است و به همین دلیل ما شده اند بالا بردن هشدار” دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید نیروی کار گفت: در NBC.

“هیچ دولت و هیچ منطقه مترو خواهد بود در امان ماند.”

– ‘تیز تشدید جلوتر’ –

در ایالات متحده این کانون بوده است در شهر نیویورک با 672 مرگ و میر تا کنون. کارکنان بیمارستان را صادر کرده درخواست های از جان گذشته برای بیشتر تجهیزات حفاظتی.

شهردار بیل د Blasio گفت: شهر خود را در بیمارستان ها به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی — اما نه به اندازه کافی از زندگی-صرفه جویی در هواکش — تنها یک هفته دیگر.

او گفت که او تا به حال ساخته شده است یک درخواست مستقیم به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نظامی آمریکا “برای پیدا کردن ما بلافاصله نظامی بیشتر پرسنل پزشکی و آنها را در اینجا با یکشنبه آینده.”

د Blasio اعتبار مقامات فدرال با بودن “بسیار پاسخگو” اما افزود: “ما در حال صحبت کردن در مورد تیز تشدید جلوتر است.”

از ایالت واشنگتن که در آن بیماری برای اولین بار زده با نیروی فرماندار جی Inslee توصیف “نیازمند همه نوع از تجهیزات است.” او گفت: کشور نیاز به قرار دادن بر روی یک اصل در زمان جنگ جای پای.

Inslee تحت فشار قرار دادند در برابر مفهوم حمایت قبلا با مغلوب ساختن پیشی جستن است که این کشور می تواند آغاز خواهد شد بازگشت به کار با عید پاک.

“وجود دارد برخی از واقعیت های سخت ما را به درک او گفت:” در سی ان ان. “مگر ما همچنان بسیار شدید اجتماعی فاصله برنامه در دولت من این را ادامه خواهد داد به گسترش مانند آتش سوزی.”

– ‘بدتر دقیقه’ –

فرماندار گرچن Whitmer میشیگان نیز رو به وخامت توصیف یک تصویر به خصوص در دولت بزرگترین شهرستان, دیترویت.

“ما تا به حال یک هزار مورد جدید دیروز,” او گفت:. “ما می دانیم که تعداد خواهد بود و حتی بالاتر امروز… این وضعیت وخیم در دیترویت بدتر دقیقه.”

Whitmer bemoaned یک سیستم است که کشورهای رقیب در برابر یک دیگر به شدت مورد نیاز را تامین می.

“ما در حال مناقصه در برابر یکدیگر و در برخی موارد دولت فدرال در نظر گرفتن اولویت,” او گفت:.

“این واقعا من فکر می کنم ایجاد بسیاری مشکلات برای همه ما است.”

مجلس نانسی پلوسی گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “ادامه تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

خواسته در سی ان ان که آیا او بر این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus هزینه کرده بود آمریکا زندگی می کند او با صراحت پاسخ داد: “بله من گفت.”

دکتر Birx کاهش یافته است به آنچه به او توصیه می شود به رئیس جمهور در مورد احتمالی, کاهش, کار و محدودیت های مسافرتی اما او از ارائه این مشاوره:

“هر منطقه مترو باید فرض کنیم که آنها می تواند شیوع معادل به نیویورک و انجام همه چیز را در حال حاضر برای جلوگیری از آن.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>