Coronavirus می تواند خم مارول سینمایی جهان را, جدول زمانی

Marvel Release Schedule Black Widow

آیا coroanvirus از خط خارج مارول سینمایی جهان نیست ؟ استودیو مارول

در روز سه شنبه, Marvel Studios اکراه کشیده اسکارلت جوهانسون ممکن است 1 فیلمهای بیوه سیاه از انتشار برنامه بیش از coronavirus نگرانی. هر دو AMC و شاهوار دو تا از بزرگترین تئاتر زنجیره ای در ایالات متحده خواهد شد خود را از تئاتر تا 12 هفته در حالی که شهروندان در سراسر جهان خود جدا. مالی به تعویق انداختن بسیار پیش بینی طیف از ویژگی های مناسب تماس بگیرید. اما سازمانی آن می اندازد بقیه مارول را با دقت رسم برنامه به هرج و مرج.

استودیو مارول سر کوین فیگ ایجاد یک ارتباط تنگاتنگ مشترک سینمایی جهان است که متکی کاملا به پایان رسیده ترتیبی وقایع است. در SDCC 2019, فیگ پرده برداری از برنامه های بلند پروازانه برای مرحله چهارم از طیف. اما با بی نهایت حماسه به این نتیجه رسیدند و بسیاری از MCU را بنیادی بازیگران در حال حرکت بوده است نگرانی که مارول و طرفداران آن ممکن است به تنظیم مجدد انتقادی و تجاری انتظارات کمی. نه هر ورودی می تواند 1 میلیارد دلار نامزد جایزه اسکار فیلمهای بعد از همه.

همچنین نگاه کنید به: Pete دیویدسون, فیلم جدید در مورد پیت دیویدسون تبدیل شدن به یک جدید پیت دیویدسون

هنوز استودیو گذاشته و ادعا می کنند به هفت تاریخ انتشار دوستیابی از 2020 تا 2022. برای حق رای دادن است که به شدت متکی بر متقاطع روایات, عید پاک تخم مرغ و پس از اعتبار teases که منجر به ماجراجویی های بعدی اختلال در برنامه یک چالش مهم. بیشتر چه, کروناویروس در حال حاضر مانع از ماه نوامبر ستاره نکردم Eternals از اتمام آن دوباره شاخه در حالی که تولید در سال 2021 را Shang-چی و افسانه ده حلقه متوقف شده است به عنوان به خوبی. به عنوان یک نتیجه طیف طرفداران می توانند انتظار تاخیر بیشتر در انتشار برنامه و rejiggering از مارول اجرای استراتژی است.

“این حتی ممکن است 1 و دیزنی است که در جلسات روزانه به شکل از چگونه برای جلوگیری از از دست دادن درآمد حاصل از فیلم های جمع آوری گرد و غبار” Jeremy Conrad بنیانگذار و سردبیر از طیف کیهانی گفت: ناظر. “من فکر می کنم آنها ممکن است رفتن به VOD. نه فقط برای روسیه بلکه برای تمام فیلم های آنها به تعویق افتاد.”

دیزنی به احتمال زیاد نمی خواهد منتقل می کند تا از این فرصت برای یک تئاتر فیلمهای آزادی—وجود دارد به سادگی بیش از حد پول می شود ساخته شده است—با وجود جهانی اخیر تصمیم کوچکتر فیلم جدید در دسترس از طریق در-صفحه اصلی سیستم عامل است. اما با توجه به عدم قطعیت در اطراف coronavirus احتمالات به احتمال زیاد در این کار می کند.

بیوه سیاه از قضا راه اندازی فاز چهارم از این طیف به عنوان یک prequel طول می کشد که بین کاپیتان امریکا: جنگ داخلی و Avengers: Infinity War. Eternals اعتقاد بر این است برای شروع در مدت کوتاهی پس از Avengers: Endgame اما به طور بالقوه کشش هزاران سال به گذشته است. با توجه مکان خود را در طیف زمانی همه چیز می توانست بدتر است.

در این مثال با این حال مارول پرخاشگری رزرو متعدد تاریخ انتشار به آینده را فراهم می کند و آنها را با اندکی انعطاف پذیری برای تغییر زمان تاخیر فیلم های پرفروش. فرضی, بیوه های سیاه می تواند حافظه را به Eternals‘ نوامبر تاریخ انتشار حالی که Eternals حرکت به Shang-چی‘s مارس سال 2021 اولین فضا. هر گونه اختلال در برنامه, هر چند, و, استودیو نیاز به خلاقیت بیشتری بدست آورید. به عنوان تولید hiatuses ادامه به کشش در مارول برنامه تنها کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>