Coronavirus هزینه های استودیوهای هالیوود میلیون دلار در هر روز

coronavirus box office

Coronavirus است که با داشتن یک تاثیر اقتصادی در هالیوود است. Mairo Cinquetti/NurPhoto via Getty Images

آمار تلفات انساني coronavirus یا COVID-19 است که مصرف کاملا غم انگیز است. در ضمن تاثیر اقتصادی آن در صنعت سرگرمی غیر قابل انکار است.

پرستیژ فیلم هایی مانند 1917, جوجو Rabit و کمی زنان نمی شد انتظار می رود به پست اعداد بزرگ در چیناما با اینحال حذف شده از انتشار برنامه به عنوان کشور دارای قفل شده تئاتر و دیگر فضاهای عمومی. فیلم های پرفروش مانند پارامونت صوتی جوجه تیغیاست که لذت می برد دو هفته سلطنت بالای جعبه داخلی اتاق کار شده اند به تعویق افتاد به عنوان برترین را برترین: تفنگ ماوریک. در ضمن استودیو Mission: Impossible 7 مجبور شده است به طور موقت توقف تولید در ایتالیا با توجه به coronavirus نگرانی. پارامونت به خوبی ممکن است بزرگترین بازنده در میان هالیوود بازیکنان در این مصیبت هر چند به سختی و تنها.

همچنین نگاه کنید به: در میان Coronavirus ناشی از سهام تار و مار این دارو ساز ممکن است یک ‘درمان’

چینی برتر جهانی را هیچ وقت به مرگدانیل کریگ نهایی تفرج به عنوان جیمز باند لغو شده است و همچنین, و انتشار دیزنی live-action مولان همچنین انتظار می رود به تعویق افتاد. با دقت گذاشته انتشار برنامه های که در حال استراتژیک توسعه یافته بیش از سال گذاشته به زباله توسط گسترش ویروس و آن را ضربه هالیوود که در آن لطمه می زند بیشتر: کیف پول.

قبل از شیوع چین شده بود در سرعت به رسیدن به ایالات متحده به عنوان بزرگترین جعبه دفتر منطقه در جهان در سال های آینده. در حال حاضر هر دو کشور چین و هالیوود در سمت چپ به صورت نامشخص در حال حاضر که تهدید به معطل شدن به آینده ای نزدیک.

“سهام عمده هر هالیوود رسانه های انبار از جمله دیزنی جهانی/Comcast در, Netflix, Imax و Hasbro همه کاهش در ارزش به عنوان یک نتیجه مستقیم این ویروس گسترش فراتر از چین به 25 کشور های دیگر” توماس Valentino, سرگرمی, وکیل و SiriusXM حقوقی مفسر گفته ناظر. “برنامه های تولید و بازرگانی تاریخ انتشار, به خصوص در چین هستند که با تاخیر و یا به تعویق افتاد. به دانش من هیچ ویروس دیگر مانند ابولا و یا سارس تا به حال این نوع از اقتصاد جهانی تاثیر هالیوود را در خط پایین.”

دیزنی است که پایدار مجموعه خود را از موانع داخلی است گفت: به از دست دادن تا به 280 میلیون دلار در هر فصل (تقریبا $3.08 میلیون در هر روز) ترکیب در تعطیلی آن شانگهای و هنگ کنگ پارک. از نظر فروش بلیط صنعت کارشناسان در حال برآورد است که تا به 200 میلیون دلار در حال حاضر از دست داده است در درجه اول در چین است. افزایش انتظار می رود در دزدی دریایی به عنوان تاریخ انتشار لغو و تاخیر تنها به تشدید است که از دست دادن همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

روز به روز عملیات نیز مجبور به کار در اطراف coronavirus تاثیر است. تعداد انگشت شماری کوچک از دیزنی کارگران در اورلاندو فلوریدا اخیرا دستور به ماندن در خانه از مشاغل در والت دیزنی جهانی پس از بازگشت از ایتالیا به دلیل نگرانی. سونی تصاویر, یونیورسال و پارامونت هستند گفت: به اعمال محدودیت های مسافرتی در کارکنان و کسب و کار سفر به و از منطقه آسیا و اقیانوس آرام شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. استعداد و تولید برنامه ها در هوی و هوس از غیر قابل پیش بینی شیوع بیماری است. ویدئو کنفرانس است که استفاده می شود به عنوان یک جایگزین به صورت چهره به چهره به عنوان کسب و کار, کنفرانس ها و نشست های لغو سراسر مناطق خارج از کشور.

اما سرمقاله روزنامه هالیوودی مشکلات تعجب است فروش بلیط که flatlined با توجه به تئاتر قفل فراز.

“چین بزرگترین بازار فیلم در جهان” پل Dergarabedian کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر گفت: ناظر. “به چین می رود بین المللی دفتر جعبه و در نتیجه تاثیر بوده است, به یاد ماندنی. با moviegoing راهرو از سال نو قمری چینی اصل بودن لغو اوایل سال جاری این بود که یک ضربه ویرانگر به خط پایین.”

زرق و برق شهر می تواند فراموش کرده ام در مورد شکوه 2019 شکستن رکورد $42.5 میلیارد دلار جهانی box office مسافت.

coronavirus disney box office mulan china

دیزنی, چینی, box office سابقه قدمت آن به سال 2016. کام اسکور

دیزنی سابقه طولانی قابل ملاحظه چینی box office بالغ (Avengers: Endgame به دست آورده $629 میلیون در پادشاهی میانه به تنهایی و یا 22 درصد از تولید جهانی را به طوری که آنها در حال طبعا antsy در مورد آینده است. مارول سینمایی جهان طرفداران نیست بیش از حد متکی به چینی, فروش بلیط, اما این منطقه در آغوش ابرقهرمان محتوا در سال های اخیر با امثال زهر ($262 میلیون), Aquaman ($298 میلیون)کاپیتان مارول ($154 میلیون) و Spider-Man: دور از خانه (200 میلیون دلار). هر چینی box office کارشناس گاوین فنگ مارول بیوه سیاه است که در این کشور پیش بینی ترین فیلم خارجی از سال 2020 است.

متحرک واردات نیست به طور کلی بزرگ moneymakers در چین (ببخشید پیکسار را به بعد) اما زندگی ماجراهای اکشن و طرفداران کتاب های کمیک مانند F9, هیچ وقت به مرگ, شعار, Morbius, زهر 2 و Top Gun: Maverick می تواند به نفع همه از افتخاری, فروش بلیط. شمارش spinoff هابز & Shawآخرین سه Fast & Furious فیلم همه پیشی گرفته 200 میلیون دلار در چین است. جهانی کاملا شمارش در منطقه به ارائه اعداد بزرگ هنوز دوباره. در جای دیگر کریستوفر نولان ویژگی های را تبدیل شدن به طور فزاینده جهانی تلاش و برادران وارنر قطعا نمی خواهد ذهن اگر شعار نوشته شده Interstellar شماره ($122 میلیون در سال 2014) در چین به خصوص که این فیلم حامل 200 میلیون دلار به علاوه بودجه. هر فوربس, صوتی بود به احتمال زیاد به دنبال در مجموع ناخالص قابل مقایسه با 93 میلیون دلار تالار: کارآگاه Pikachu به دست آورده در سال گذشته است. که به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند این فیلم بیش از 400 میلیون دلار در سراسر جهان خوانده شده را علامت. Mulan‘s بالقوه در ضمن یک علامت سوال برای دیزنی اما 100 میلیون دلار به علاوه ناخالص به طور کلی انتظار می رود.

بدون چین آن را اغراق بگویم که در سال 2020 می تواند یکی از بالاترین پرفروش سال از دهه گذشته است. سوال این است که آیا تلفن های موبایل هر گونه توسل?

“من نمی خواهم به این تیم مسئول ساخت تا درآمد از دست رفته از coronavirus به خصوص اگر آن را همچنان به اواخر بهار است که به طور معمول زمان استودیو دریافت بیشترین درآمد از چین” والنتینو گفت. “هالیوود مدل رانده است در کوتاه مدت اقتصاد به معنی این همه در مورد آنچه اتفاق می افتد در دو هفته اول. اگر آن اتفاق نمی افتد در دو هفته اول, شانس هستند آن را به اتفاق می افتد در همه.”

Dergarabedian است کمی بیشتر خوش بینانه در مورد هالیوود شانس recouping ارزش از این غرق دوره گفت: “در نهایت پس از این وضعیت شده است موجود و مشتریان اعتماد به نفس آنها می توانند مبادرت به فضاهای عمومی با خیال راحت studios در واقع می خواهد قادر به انتشار خود را با تاخیر فیلم در چین و به احتمال زیاد مقید کردن تقاضا برای رفتن به سینما را شروع جریان درآمد جریان دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>