Coronavirus تمیز کردن: شما افشای خودتان را به مواد شیمیایی سمی در حالی که ضد عفونی خانه خود را ؟

همانطور که ما با عجله به امن از coronavirus عفونت هستند و ما سهوا در معرض خودمان را به مواد شیمیایی مضر موجود در خانواده محصولات تمیز کردن?

ارتقاء

یکs ما سرپا ایستادن کردن و خانه و تماشای coronavirus خشم در اطراف ما یکی از چیزهایی که ما با اطمینان می دانیم این است که به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی کمک می کند تا برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما وجود دارد آنقدر اطلاعات غلط در مورد تمیز کردن و تمیز کردن محصولات است که موثر هستند که بسیاری از ما پرتاب شده توسط مشاوره وجود دارد.مخروط چیز برای مطمئن شویم که: در عجله برای حفظ خودمان و ما خانه ی خود را تمیز کنیم باید مراقبت به افشای خودمان و خانواده ما به مواد شیمیایی سمی در محصولات ما استفاده کنید.

در اینجا ما تلاش برای پاسخ به برخی از سوالات در مورد محصولات امن ترین و موثر ترین به استفاده از نگه داشتن خانه تمیز و امن است.

باید تمیز من خانه من و یا ضد عفونی کردن آن است ؟

تفاوت در چیست ؟

تفاوت در شرایط سه نهفته در خود را درمان میکروب ها بر روی سطوح.

تمیز کردن حذف خاک و میکروب ها از اشیاء و کاهش تعداد آنها را نمی کند ولی آنها را بکشند. بنابراین تمیز کردن باعث کاهش خطر ابتلا به عفونت گسترش یافته است. صابون و مواد شوینده و آب به طور موثر حذف میکروب ها از سطوح.

ضد عفونی اشاره به استفاده از مواد شیمیایی ضد عفونی کننده برای کشتن میکروب ها از اشیاء و سطوح. ضد عفونی می کند و آلودگی و یا میکروب ها تنها آنها را می کشد. آن است که در نتیجه انجام می شود پس از یک سطح تمیز شده است.

اگر شما لازم نیست که یک COVID-19 بیمار در خانه شما وجود دارد بدون نیاز به ضد عفونی کردن سطوح.

آیا مواردی است که باید به طور مرتب ضد عفونی در صورت وجود بیمار در خانه ؟

اولویت باید با توجه به سطوح تماس مانند درب و پنجره دستگیره صندلی و میز, سوئیچ ها, آشپزخانه شیپور خاموشی و وسایل حمام و دستگاه های الکترونیکی شخصی. اگر یکی یا بیشتر از اعضای مسافرت خارج از خانه و در خانه بازدید های داخلی کمک کند و دیگر ارائه دهندگان خدمات مانند تمیز کردن حتی مهم تر می شود.

که مواد ضد عفونی کننده موثر در خانه برابر COVID-19?

در خانه با COVID-19 بیماران توصیه می کند که پاک کننده های حاوی سدیم هیپوکلریت (آب ژاول/ کلر) و ایزوپروپیل الکل یا الکل. اما سفید کننده استفاده می شود با احتیاط شدید و در غلظت 0.1 درصد یا 1000 ppm (قسمت 1 از 5 درصد قدرت سفید کننده خانگی تا 49 قسمت آب).

در خانه که در آن هیچ عضو آلوده است, یک راه حل ساده از آب و صابون کار به طور موثر.

چرا باید سفید بود با احتیاط استفاده می شود?

سفید کننده خورنده شیمیایی و باید با احتیاط شدید و بسیار رقیق دولت است. در صورت استفاده نادرست از آن باعث افزایش خطر ابتلا به آسم و دیگر مشکلات تنفسی مانند خس خس سینه و سرفه و تنگی نفس. یک مطالعه 2009 تخمین می زند که زنان استفاده می شود که سفید کننده در خانه بودند به احتمال زیاد به رنج می برند از آسم و خس خس سینه از کاربران غیر. قرار گرفتن در معرض سفید کننده نیز داشت به مشابه اثرات در کودکان و افزایش خطر ابتلا به عفونت های تنفسی.

سفید کننده نیز با ترکیبی از مواد تشکیل دهنده مانند آمونیاک یا اسید (حتی سرکه) مشترک پاک کننده خانگی برای تولید رفتارهاي گاز کلر.

بنابراین بهترین روش برای گمراه در کنار احتیاط با خواندن برچسب محصول به طور کامل. سفید کننده ذکر شده در برچسب ماده هیپوکلریت سدیم; هرگز ترکیب سفید کننده با سایر محصولات به ویژه کسانی که حاوی آمونیاک; دنبال دستورالعمل های استفاده با دقت; محافظت از چشم و بینی و دست از آینده در تماس با سفید و نقطه-تست آن را برای اولین بار در یک منطقه کوچک از سطح به ضد عفونی برای تعیین اگر آن را باعث آسیب.

پس از اولیه اعتقاد به اثر بخشی ضد عفونی تونل های MoHFW صادر قوی هشدارهای خود را در برابر استفاده از آنجایی که عامل اصلی آنها استفاده از هیپوکلریت سدیم و یا سفید کننده.

پس سفید کننده و یا هیچ سفید ؟

پاسخ کوتاه: هیچ سفید کننده. Coronavirus ظریف ویروس است که بسیار آسان برای کشتن به ویژه هنگامی که ریخته شده با مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده. آن را نیز نمی کند برای زنده ماندن بسیار طولانی بر روی سطوح سخت و بنابراین خطر انتقال از طریق اشیاء و سطوح پایین است. بنابراین در حالی که تمیز کردن با آب ژاول است یک راه اثبات شده برای خلاص شدن از شر این ویروس آن است که مهم است برای آگاهی از عوارض جانبی آن است.

پس از گسترش ویروس عمدتا از طریق قطرات تنفسی, بهترین راه برای ایمن ماندن است با اجتناب از شلوغ فضاهای در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند استفاده از ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم و نه دست زدن به صورت خود را.

چه امن و غیر سمی جایگزین سفید کننده ها در خانواده تنظیمات ؟

صابون گرما و آب در حال امن ترین راه برای مبارزه با کروناویروس با از بین بردن ویروس در لایه بیرونی و باعث آن را به کاهش دهد. صابون مولکول و سپس تله قطعات کوچک از این ویروس که شسته در آب است. کارشناسان حتی توصیه می کنیم با استفاده از خفیف تر و صابون و مانند مایع ظرفشویی برای پاکسازی سطوح داخلی. یک راه حل با آب و چند قطره از dishwash مایع یا مواد شوینده و ذخیره آن در یک بطری اسپری. شدید اسپری و پاک-با یک پارچه خوب برای ضد عفونی سطوح خانگی.

بهتر است خانه dishwash مایع امن بر روی پوست و دشوار در میکروب

هنگامی که شما انجام می شود پاک کردن سطوح در خانه فراموش نکنید که برای تمیز کردن لباس های شما استفاده می شود. آنها را خیس خوردن در آب گرم با چند قطره از مواد شوینده قبل از شستن آنها را در ماشین است. بهتر است خانه لباس های شسته شده مایع یک راه موثر برای خلاص شدن از شر لکه ها و میکروب ها از لیف ماساژور و تمیز کردن ژنده پوش.

ارتقاء

بهتر است صفحه اصلی طیف کاملی از امن و غیر سمی پاک کننده است که ایده آل برای تمیز کردن خانه. همه محصولات از اسید و سفید کننده. مشترک شدن و صرفه جویی در امروز!


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>