Coronavirus موارد در ما عبور 100,000

واشنگتن: ایالات متحده در حال حاضر بیش از 100,000 تایید موارد جدید کروناویروس یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد جمعه.

شده اند وجود دارد 100,717 موارد از جمله 1,544 مرگ و میر به عنوان 6:00 بعد از ظهر به وقت شرق (2200 GMT).

نیمی از Coronavirus موارد در ایالات متحده گزارش شده در نیویورک

بزرگترین خوشه تا کنون در نیویورک به تقریبا نیمی از موارد قریب به اتفاق سیستم بیمارستان.

ایالات متحده حدود 15,000 بیشتر موارد تایید شده و سپس دومین کشور در فهرست ایتالیا و 20000 بیش از چین که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده است اما از آنجایی به اوج خود رسید.

مرگ و میر

ما مرگ و میر بر اساس تایید موارد در حدود 1.5 درصد نسبت به حدود 10.5 درصد در ایتالیا.

این نرخ مرگ شکل می گیرند که بیشتر تست نشان می دهد بیشتر افرادی که مثبت هستند اما بدون علامت.

آن را نیز ممکن است افزایش یابد اگر بیشتر شهرها و ایالات متحده خود را در یک موقعیت مشابه به نیویورک که تاکنون بیش از 500 کشته و در حال تجربه یک کمبود شدید تخت بیمارستان, شخصی, تجهیزات حفاظتی و هواکش.

“ما هنوز هم شاهد افزایش تعداد موارد افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان افزایش تعداد واحد مراقبت های ویژه بستری افزایش تعداد بیماران با ونتیلاتورهای مکانیکی” توماس Tsai, استاد سیاستگذاری سلامت در دانشگاه هاروارد گفته است.

“و متاسفانه مرگ و میر است به احتمال زیاد رفتن به دنبال این است که الگوی. این درست است که آن را به روز یا چند هفته پشت سر گذاشت.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>