Coronavirus موارد در هند صعود به 694

دهلی نو: تعدادی از coronavirus موارد صعود به 694 در هند در روز پنج شنبه و مرگ و میر به علت COVID-19 افزایش یافت و به 16 با توجه به وزارت بهداشت.

در آن روز چهره های این وزارتخانه اعلام کرد که در 8 ساعت شنبه گجرات و مهاراشترا به گزارش سه مورد مرگ, Karnataka گزارش دو و Madhya Pradesh, Tamil Nadu, Bihar, پنجاب, دهلی نو, West Bengal, هیماچال پرادش و جامو و کشمیر گزارش یک مرگ در هر.

در قبلی خود را به روز رسانی وجود دارد هیچ اشاره ای به مرگ در جامو و کشمیر.

44 نفر درمان و یا مرخص

با توجه به اطلاعات تعداد فعال COVID-19 نفر در این کشور بود و در 633 در حالی که 44 نفر بودند یا درمان و یا تخلیه شده و مهاجرت کرده بودند.

تعداد کل 694 موارد شامل 47 اتباع خارجی وزارت اطلاعات گفت.

Coronavirus موارد در کشورهای

ماهاراشترا گزارش شده بیشترین تعداد COVID-19 موارد تا کنون در 124 از جمله سه خارجی به دنبال کرالا که در آن تعدادی از موارد صعود به 118 از جمله هشت اتباع خارجی با توجه به وزارت اطلاعات.

تعداد موارد در کارناتاکا رفته تا 55 در حالی که موارد در Telangana افزایش یافت و به 44 از جمله 10 خارجی.

تعداد موارد در گجرات صعود به 43 از جمله یک خارجی است.

در راجستان تعداد موارد افزایش به 41 از جمله دو خارجی.

اوتار پرادش گزارش 41 نفر از جمله یک تبعه خارجی در حالی که تعداد موارد مثبت در دهلی نو رفته تا 36 از جمله یک خارجی است.

پنجاب گزارش 33 مورد در حالی که 30 COVID-19 موارد تا کنون شناسایی شده در هاریانا از جمله 14 خارجی.

تعداد موارد صعود به 26 در تامیل نادو از جمله شش خارجی. Madhya Pradesh ثبت 20 مورد لاداخ و جامو و کشمیر گزارش 13 مورد هر در حالی که آندرا پرادش گزارش 11 مورد و بنگال غربی به 10 COVID-19 بيمار.

Chandigarh گزارش کرده و هفت تا کنون موارد Chhattisgarh و بیهار باید گزارش شش مورد هر Uttarakhand در حالی که پنج مورد از جمله یک خارجی است.

هیماچال پرادش گزارش سه مورد در حالی که دو موارد تشخیص داده شده اند در Odisha.

گوا گزارش سه coronavirus موارد است. وزارت تا به حال نسبت به 33 مورد به دولت ساحلی, اما پس از آن این رقم تجدید نظر شده بود.

تامیل نادو, Mizoram, مانیپور و Andaman and Nicobar Islands گزارش یک مورد در هر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>