Coronavirus نمی تواند حذف شود ما باید با آن زندگی می کنند:AP سانتی متر

Amaravati: این coronavirus نمی تواند حذف شود و “ما باید با آن زندگی می کنند” با در نظر گرفتن اقدامات کافی برای جلوگیری از عفونت آندرا پرادش وزیر Y S Jagan موهان ردی گفت:.

در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس مردم از دولت گفت: واکسن برای ویروس ممکن است توسعه یافته تنها پس از یک سال و یا بیشتر و سپس در حال توسعه “گله ایمنی” تنها راه برای بررسی این بیماری گسترش یافته است.

Jagan گفت دولت او تا به یک درک روشن از اوضاع و بر این اساس تا بشود به آن آدرس.

“کرونا می تواند پریشان برخی از Yellaiah یا Pullaiah یا حتی من. آن چیزی جز تب. می آید و می رود. داروهای آید و برخی از مراقبت”

Jagan موهان Reddy

“با وجود اقدامات متعدد صورت گرفته واقعیت این است که ما واقعا نمی تونم حاوی ویروس است. حتی اگر یک نفر از سمت چپ جایی و اگر او عطسه یا سرفه…این ویروس گسترش می یابد. آن است که یک فرآیند بی پایان. به هیچ وجه این ویروس به طور کامل حذف شود” او مشاهده شده است.

وزیر گفت که در روزهای آینده این ویروس ممکن است به طور طبیعی تحت تاثیر قرار همه خواهد بود و بخشی از زندگی مانند آنفولانزای خوکی.

“آنفولانزای خوکی نیز یک بیماری مسری. آن را فقط می گذرد. یا حتی آبله مرغان. تاج نیز مشابه است. با در نظر گرفتن دارو و اقدامات احتیاطی خاصی را درمان وزیر اضافه شده است.

او گفت: ميزان عفونت در آندرا پرادش بود فقط 1.6 درصد به عنوان برابر میانگین ملی از چهار درصد است.

هفتاد درصد از 74,551 آزمون در دولت انجام شد در نقاط تنها وزیر گفت.

“هشتاد درصد (559 mandals) آندرا Prades است تاج-رایگان. این ویروس گسترش محدود است به 63 mandals در منطقه قرمز و 54 در منطقه نارنجی. بقیه دولتی است که در منطقه سبز او اشاره کرد.

“به لطف خدا ما باید احساس افتخار در مورد آن” Jagan اظهار داشت.

وزیر خواسته مردم برای حذف این تصور را از ذهن خود را که تاج بود چیزی مخوف یا نجس.

تاج نیاز دیده نمی شود به عنوان نجس یا مردم احساس نیاز به همه چیز خراب است با آن. آن را فقط مانند مردم عادی تب.

و اصلا نشان دادن هر گونه تبعیض نسبت به افراد مبتلا” او تکرار کرد.

در ادامه مستند به وزیر گفت: این باعث شد برخی از مشکلات رایج در دولت باقی مانده بود با هیچ درآمد.

“اما با خدایان نعمت ما می تواند در کاهش این مشکلات است. فعالیت های اقتصادی را بازگشت به حالت عادی در مناطق سبز (با صفر Covid-19 نفر) در روزهای آینده در حالی که برخی از محدودیت در رنگ نارنجی و قرمز مناطق اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

او همچنین گفت که حمل و نقل عمومی ممکن است نه رزومه برای برخی از زمان بیشتر اما وسایل نقلیه خصوصی اجازه داده می شود در مناطق سبز.

“محدودیت خواهد بود کاسته در مناطق سبز و صنایع اجرا خواهد شد. وجود خواهد داشت تمرکز کامل در کشاورزی” Jagan اضافه شده است.

مراقبت های ویژه باید از افراد و کسانی که با بیماریهای همراه به عنوان تاثیر Coronavirus می تواند شدید بر روی آنها.

مراقبت از سالمندان در خانه های خود را. همچنین تلقین عادات خوب غذا خوردن. بیشتر میوه ها و سبزیجات است که بهبود ایمنی. دنبال فیزیکی فاصله هنجارهای آن را به عنوان تنها راه برای جلوگیری از سرایت” رئیس وزیر گفت.

او قدردانی و تشکر از همه کارکنان مراقبت های بهداشتی ایجاد کرد داوطلبان پلیس بهداشت و درآمد کارکنان خود را برای خدمات نمونه در مبارزه با بحران است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>