Coronavirus: مشاور رهبر ایران می میرد

تهران: محمد Mirmohammadi سن 71 سال گذشت پس از عقد قرارداد coronavirus. او مشاور رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ،

او یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که توصیه رهبر ایران.

پنجشنبه گذشته روحانی هادی Khosroshahi مرده بود با توجه به این ویروس است. معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار و معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi نیز بیمار است.

ایران به طور کلی مرگ و میر

ممکن است به ذکر است که ایران به طور کلی مرگ و میر ناشی از این ویروس صعود به 66. به غیر از مرگ و میر کشور گزارش 523 جدید تایید موارد عفونت است.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید که در 24 ساعت گذشته بودند تقریبا نه برابر بیشتر COVID-19 موارد گزارش شده در خارج از چین از داخل کشور است.

به تاریخ 3,079 که مردم از این ویروس جدید در حالی که 90,160 آلوده شده اند در 73 کشور و منطقه در سراسر جهان است.

سرزمین اصلی چین به استثنای نیمه خودمختار سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو است 80,026 موارد از جمله 2,912 مرگ و میر. در جای دیگر در جهان 10,134 موارد ثبت شده و 166 مرگ و میر.

Coronavirus گسترش می یابد

کره جنوبی باقی مانده است سخت ترین-آمار کشور پس از چین با 4,335 موارد و 26 مرگ و میر پس از ایتالیا (2,036 فتح کرد گرفته شد موارد و مرگ 52) ایران (1,501 موارد و 66 مرگ و میر) و ژاپن (254 موارد مرگ و میر 12). بیش از 700 موارد باید توسط شرکت ثبت شده در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی های لنگر انداخته در ژاپن است.

در آلمان تعداد افراد آلوده تقریبا دو برابر بیش از آخر هفته به 157.

فرانسه یکی دیگر از coronavirus کانون در اروپا ثبت شده برخی از 130 نفر آلوده از اواخر ماه ژانویه سه نفر از آنها فوت کرده اند.

27 کشور اتحادیه اروپا مطرح coronavirus خطر ابتلا به “متوسط به بالا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>