Coronavirus: 6 بسیار مهم هند دولت که دستورالعمل های خود را برای خانه و دفتر

از sanitising ایستگاه به گند هر احتیاط بسیار مهم است برای یک امن, عفونت, رایگان محیط زیست است.

منn سال 2010 دولت هند (GoI) منتشر شد دستورالعمل برای کنترل بیماری های موجود در هوا در بهداشت و درمان و دیگر تنظیمات. این دستورالعمل ها متمرکز شده بود در سل پیشگیری هستند اما به همان اندازه قابل اجرا هنگامی که آن را می آید به دیگر عفونت های هوابرد.

ما سرپرستی یک مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه به عنوان توصیه شده توسط GoI و دیگر موسسات بزرگ مانند که برای اطمینان از دفتر و خانه ها مکان های امن در این ترسناک زمان.

1. انجام یک مرکز ارزیابی ریسک و تجدید نظر در استفاده از فضاهای در دسترس

airborne infection office

محل خود را باید به خوبی تهویه و تا آنجا که ممکن است تهویه باید طبیعی باشد. انجام ارزیابی ریسک برای شناسایی نقاط ضعف در محل – مانند ترافیک از کارکنان و بازدید کنندگان.

همچنین مناسب ضد عفونی ایستگاه باید مستقر در مناطق شلوغ (که بعدا بیشتر).

“جداگانه به خوبی تهویه انتظار مناطق برای تنفسی علامتی باید در دسترس هر کجا که ممکن است… انتظار مناطق باید از حالت فشرده نقل مکان کرد و از تهویه ضعیف دالان” نشان می دهد GoI دستورالعمل.

2. تهویه برای کنترل بیماری های موجود در هوا

هوای تازه می تواند رقیق و ذرات هوابرد (مانند قطرات هسته) در اتاق.

“بهبود تهویه مطبوع در بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات ضروری در پیشگیری از [این] انتقال عفونت های هوابرد است و به شدت توصیه می شود. تهویه بهتر باعث کاهش خطر انتقال سل و دیگر عفونت های هوابرد” ایالات وزارت بهداشت و رفاه خانواده و هند.

آنها بیشتر توضیح است که اگر به گردش مجدد سیستم های تهویه مطبوع باید با استفاده از نصب اگزوز فن در جهت معکوس به نیروی هوای تازه داخل اتاق.

3. ایجاد بهداشت ایستگاه در مناطق مناسب

airborne infection office

این ایستگاه باید ماسک و sanitisers. صابون تلگراف در حمام و سرویس بهداشتی نیاز به طراحی یک راه خاکی که دست آنها را لمس نمی کند.

با sanitisers و ماسک نیز می آید مسئولیت به ذکر است نحوه استفاده از آنها. قرار دادن این دستورالعمل بر روی صفحه نمایش روشن.

“تمرین خوب پروتکل های بهداشت دست برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض قطرات آلوده به خون و مایعات بدن آلوده به اشیاء و یا دیگر آلودگی های زیست محیطی در سطوح. بهداشت دست شامل شستشو با آب و صابون یا استفاده از الکل بر اساس دست پاک حاوی حداقل 60% الکل است. آب و صابون [هستند] بهترین برای در دست است که به وضوح خاکی می گوید:” ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) ایالات متحده.

4. اطلاع رسانی به کارکنان خود و بازدید کنندگان

airborne infection office

گسترش اطلاعات یک گام مهم به انجام در طول یک هوابرد بیماری همه گیر به خصوص وقتی که می آید به بیماری های کروناویروس که در آن علائم بیش از حد جدی نیست (علائم شامل تب و سردرد و سرفه و مشکلات تنفسی) مردم باید آگاه باشند.

اطلاع رسانی به مردم در مورد 20-دست دوم شستشو قاعده در مورد چگونه آنها باید اجتناب از دست زدن به دهان و چشم و بینی و دیگر اقدامات پیشگیرانه را.

“حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله بین خودتان و هر کسی که سرفه یا عطسه. وقتی کسی سرفه یا عطسه آنها اسپری کوچک و قطرات مایع از بینی یا دهان که ممکن است حاوی ویروس است. اگر شما بیش از حد نزدیک شما می توانید تنفس قطرات از جمله COVID-19 ویروس اگر فرد سرفه است این بیماری” توصیه سازمان بهداشت جهانی (WHO).

5. دستورالعمل برای مردم نشان دادن علائم بیماری های موجود در هوا

airborne infection office

این که توصیه شما در خانه بمانند اگر شما مریض هستند و نشانه هایی از بیماری های موجود در هوا. این به حفاظت از کارکنان دیگر در فضای کاری خود را. در چنین مواردی حتما اطلاع رسانی دفتر مدیریت به طوری که آنها می توانید سریع اقدامات کافی برای حفاظت از کارکنان دیگر این منطقه است. در همه زمان ها به دنبال ضروری سرفه و عطسه رسوم (انجام آن را در یک بافت و خلاصی از آن را به درستی و بلافاصله). اگر شما در حال سرفه یا عطسه, مطمئن شوید که شما پوشیدن یک N95 ماسک اجازه نمی قطرات خطر سلامت کسانی که در اطراف شما.

6. ضد عفونی و گند

خود را در محل کار و خانه باید کاملا ضد عفونی و fumigated برای اطمینان از بهداشتی محیط زیست است. در محل کار مطمئن شوید که مبلمان در و پنجره پاک پاک با قابل اعتماد ضد عفونی کننده. ضد عفونی کردن محل پس از ساعات کار است. در چنین زمان تاخیر نوسازی یا ساخت و ساز با این نسخهها کار.

اگر هر یک از کارکنان در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از یک بیماری هوابرد اطلاع کسانی که با آنها کار می کنند. ضد عفونی کردن وسایل خود و ضد عفونی کردن اتاق خود را/کابین.


همچنین بخوانید: چه کشتن ما دریاچه ها و دریاها? این IISc استاد نشان می دهد پاسخ


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>