#CoronaLockdown: 6.7 لاخ نیازمند تغذیه تا کنون و شما می تواند کمک به تغذیه بیشتر

تصاویری از کارگران مهاجر و بينوايان و در سمت چپ یک احساس عمیق در Amritesh. “تمامی تصاویر ما شاهد از راه رفتن مردم بدون هیچ گونه دسترسی به مواد غذایی یکی از عوامل که منجر به اشفتگی فکری موقتی در مورد چگونه ما می تواند کمک کند.”

“Kitchens هرگز نباید متوقف کردن عملکرد. حتی در خانه های ما تنها زمانی آشپزخانه کار متوقف می شود این است که اگر چیزی به طور جدی اشتباه است. اگر من احساس می کنم که راه در مورد خانه و آشپزخانه, چرا باید شرکت را هر گونه متفاوت باشد ؟ ” می گوید Dev Amritesh مدیر عامل, قطب نما, گروه, یکی از بزرگترین قرارداد های مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات. خود ابتکار عمل اجازه دهید خوراک با هم, قطب نما, گروه خدمت بیش از 6.7 لاخ وعده های غذایی به نیازمندان از مستند در سراسر دهلی نو/شورای ملی مقاومت و بمبئی و چنای و بنگلور و حیدرآباد.

در این مقاله Amritesh برای ما توضیح میدهد که چگونه ایده جوانه چه این گروه در حال حاضر انجام می دهند و چگونه آنها را مدیریت تدارکات و تاثیر ابتکار عمل خود را.

چگونه تصاویر را از کارگران مهاجر منجر به ابتکار

در توزیع مواد غذایی سایت.

“عنوان خبر از گسترش COVID-19 شروع به trickling در بسیاری از شرکت های بزرگ ما در خدمت شروع به درخواست کارکنان خود را به کار از خانه. این به دنبال ملی مستند بدان معنی است که تمام آشپزخانه های ما به طور موثر به بسته برای عملیات می گوید:” Amritesh.

در همان زمان, تصاویر از کارگران مهاجر در سمت چپ یک احساس عمیق در Amritesh. “تمامی تصاویر ما شاهد از راه رفتن مردم بدون هیچ گونه دسترسی به مواد غذایی یکی از عوامل که منجر به اشفتگی فکری موقتی در مورد چگونه ما می تواند کمک کند.”

“ما گروه توانمند زیرساخت با مقیاس صنعتی آشپزخانه و همکاران من که درجه بالایی از تجربه و تخصص در تغذیه هزاران نفر از مردم هر روز. من احساس کردم که اگر ما استفاده از آن را در حال حاضر ، ” او می افزاید.

زمانی که قطب نما, گروه هند توییتی در مورد ابتکار عمل را در آغاز snowballing از حمایت و Amritesh می گوید که به زودی به اندازه کافی دولت های ایالتی نیز آغاز شده و نزدیک شدن به آنها را برای کمک به.

Amritesh طرح مورد نیاز سه مواد تشکیل دهنده کلیدی برای موفقیت – پخت و پز زیرساخت توانایی توزیع و دسترسی به منابع مالی. “ما تا به حال قسمت اول و ما گره خورده است تا با شرکای بر روی زمین است که قادر به توزیع مواد غذایی به گروه حق مردم است. آنچه که ما نیاز به دسترسی به منابع مالی. ما احساس بهترین راه برای جمع آوری کمک مالی بود که همه را دعوت به آمدن در هیئت مدیره و خرید غذا برای کسانی که نمی توانیم آن را از طریق پورتال های آنلاین به نام اجازه خوراک با هم,” او توضیح می دهد.

اجازه دهید خوراک هم ما را قادر به حمایت از وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند. این آهنگ تعداد وعده های غذایی مرتب وعده های غذایی خدمت کرده است و همچنین لیست ذینفع که دریافت مواد غذایی است. مواد غذایی پخته شده است در قطب نمای آشپزخانه و با کمک سازمان های دولتی و غیر دولتی شرکای مواد غذایی توزیع شده در میان مردم است.

آشپزخانه شلوغ

Amritesh به ما می گوید بیشتر در مورد وعده های غذایی در خدمت به مردم است.
“ما آماده سازی مواد غذایی تازه هر روز. هر وعده غذایی وزن آن در حدود 450 گرم است و سالم و مغذی است. برخی از چیزهایی که آماده هستند عبارتند از: – Achari dal khichdi با سبزیجات, سبزیجات Sambar برنج, گوجه فرنگی, khichdi با, سبزیجات, در میان دیگران.”

علاوه بر این, این گروه همچنین ارسال به موقع گزارش از تعداد ذینفع بوده و اطلاعات مربوط به آنها و وعده های غذایی آنها در حال خدمت برای کمک به اهدا کنندگان احساس فعال بخشی از این روند است.

ساختمان روحیه تیم

اعضای تیم

Amritesh است به خصوص افتخار چگونه کل قطب نما تیم گرد هم می آیند در ساخت این ممکن است. مردم با پوشیدن لباس های ناآشنا نقش به منظور کمک به این علت است.

با استناد به مثال Amritesh می گوید: “Siddharth Nair که معمولا سر ساعت عملیات مشغول بوده است در نقش کارکنان راننده در طول این دوره گذر گاه کارکنان آشپزخانه در حالی که ملی برای Mobilisations – کومار Shaswat گرفته شده بیش از نقش یک بسته بندی سرپرست.”

“اغلب از من دریافت پیام ها از ما تحویل همکاران و تیم در زمین مورد کسانی که در حال خدمت است و این پیام است که ما را از رفتن می گوید:” Amritesh.

این در زمانی که خود را منبع اصلی درآمد – از غذا به شرکت های بزرگ – به معنای واقعی کلمه به وقفه. در عین حال این واقعیت است که کارکنان احساس عاشقانه در مورد این علت است که الهام بخش.

“این است و نه فقط یک کار برای ما دیگر – این راه ما را کمک و انجام ما کمی در طول این دوران سخت” نتیجه گیری Amritesh.

شما می توانید کمک!

پشتیبانی این علت است.

شما می توانید انتخاب کنید برای سفارش غذا به نیازمندان است. همه شما باید انجام دهید این است ورود به سایت بیایید غذا با هم و با کلیک بر روی تعداد وعده های غذایی شما می خواهم به سفارش. هر وعده غذایی هزینه 30 تومان برای آماده سازی و تحویل. شما می توانید انتخاب کنید به حمایت بین 50 – 5,000 وعده های غذایی در هر روز و یا حتی بالاتر اگر شما می خواهم.

شما همچنین می توانید دسترسی به آنها را از طریق e-mail – [email protected]


همچنین بخوانید: چه کسی را برای مراقبت پدر و مادر از چپ به مرگ در اوجائین را در معابد? کمک به مردی که می کند!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>