‘CoronaKatie’ روند پس از اسکندریه Ocasio-کورتز التماس ماندن مردم در زن توییتی من انجام آنچه من می خواهم’

اوایل امروز, نیویورک, نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز ارسال یک صدای جیر جیر گدایی جوان نیویورکی به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش COVID-19. یک زن به نام کتی در پاسخ به او می گویند را انجام دهد هر آنچه که او می خواهد به انجام این کار در ایالات متحده و توییتر اجازه دهید او آن را ساخت برچسب “CoronaKatie” روند.

“به هر کس در نیویورک اما به خصوص سالم مردم و افراد زیر 40 (پیش از میلاد) از آنچه من مشاهده این که نیاز به شنیدن این دوباره): لطفا برای جلوگیری از تراکم, میله, رستوران ها و فضاهای عمومی در حال حاضر. خوردن وعده های غذایی خود را در خانه. اگر شما سالم هستند شما می تواند گسترش COVID” این کنگره توییتی در روز شنبه.

Ocasio-کورتز امیدوار به تشویق ترکیبات و دیگران در ایالات متحده به عمل اجتماعی فاصله به منظور صاف و منحنی نگه داشتن بيماران مبتلا به کروناویروس از نیاز به کمک های پزشکی همه در یک بار. حدود 36,000 کاربران توییتر را بازتوییت کرد این کنگره و حداقل 174,000 آمار “مانند” را فشار دهید. بسیاری از مردم نیز پاسخ داد اما یک زن در پاسخ گرفتار چشم از مردم در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

“من فقط رفت و به شلوغ قرمز رابین و من 30. آن را خوشمزه بود و من شیرین زمان خوردن غذا. به دلیل این است که امریکا است. و من انجام آنچه من می خواهم” نوشت: یک کاربر به نام کتی ویلیامز.

مشاهده این پست در Instagram

یک سال پیش من از waitressing در یک رستوران در حالی که سازماندهی جامعه من. در یک زمان و مکان که در آن ما سوخته بود توسط بسیاری از سیاستمداران و رشد کرده بود شایسته بدبینانه از غم آشنا چرخه از وعده های انتخاباتی و حکومت بهانه من درخواست آنها را فقط یک بار به این باور. . واقعا سخت بود زیرا چگونه می توانم شما را که مورد ؟ چگونه به درخواست کسی که اعتماد به نقض شده است و بیش از بیش به این باور شما ؟ به اعتقاد این جنبش برای عدالت اقتصادی و عزت? . شما نشان می دهد. شما را بدون قید و شرط. شما نشان می دهد تا زمانی که هیچ کسی نیست و دوربین ها خاموش هستند. شما ارائه پشتیبانی هنگامی که آن را مخاطره آمیز است. شما آن را دوباره و دوباره بدون نیاز به برای به رسمیت شناختن و یا انتظار آن است که شما “بدهکار” چیزی برای انجام درست. شما فقط… درگیر در عمل دوست داشتن خود و جامعه است. . هرگز در وحشی ترین رویاهای من, من فکر می کنم که کسانی که در اواخر شب در 6 و 7 قطار که منجر به این. این همه توجه به من می دهد مقدار زیادی از اضطراب (من ستاد مبارزه برای به دست آوردن من به توافق برسند به این پوشش که من استدلال در برابر آن) و هنوز هم احساس نمی کند کاملا واقعی که شاید به همین دلیل است که من راحت باقی می ماند در نظر گرفتن خطرات آن شاید چیز خوبی است. . من اعتقاد دارم در امریکا که در آن همه چیز امکان پذیر است. که در آن پایه های زندگی شرافتمندانه نیست اما یک هنجار شده است. . همین دلیل است که من کردم و این که چرا من تا به حال. چون داستان من نباید یکی از نادر. چون ما جمعی بالقوه به عنوان یک ملت را می توان هنگامی که ما تا مصرف با نگرانی در مورد چگونه ما در حال رفتن به امن ترین نیازهای اساسی مانند یک دکتر مراجعه کنید و یا مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اسکندریه Ocasio-کورتز (@aoc) on

پس از آن صدای جیر جیر و در نتیجه طوفان قرمز “رابین” trended, “CoronaKatie” trended, “StayHome” و “StayTheFHome” همه trended. بسیاری از کاربران توییتر با حمله به 30-year-old Red Robin حامی برای او تن-ناشنوا صدای جیر جیر. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از COVID-19. طی چند روز نزدیک به تمام ورزش حرفه ای باید متوقف فصل بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و فیلم و تعطیل تولید کالج ها و مدارس منتقل شده به e-learning و کلیساها تصمیم به برگزاری خدمات آنلاین.

چند هزار نفر پاسخ با بسیاری از اصرار او برای دور ماندن از سالمندان پس از او رفت و در طول این بیماری همه گیر. دیگران نیز فکر کرده اید که چرا آن را بسیار دشوار است برای کتی و کسانی که مانند او به ملاحظه دیگران و با هم کار کنند به تلاش برای حفاظت از جامعه و خود را بیشتر در معرض خطر جمعیت. سپس مقدار زیادی از دیگران کشیده به طور غیر منتظره بدنام کتی برای او طعم و مزه در غذا پس مردم را در نظر نمی زنجیره ای رستوران خوب ناهار خوری.

معلوم شد که کتی نیست AOC را تشکیل دهنده. او در نوادا و 30 سال است که در حال حاضر در حال اجرا برای هیئت مدیره مدرسه در شهرستان کلارک مدرسه در منطقه لاس وگاس بر اساس یک توییت های اخیر در حساب خود را. برخی از کاربران توییتر با برچسب مدرسه منطقه به هشدار آنها را به نامزد خود موضع در COVID-19 و توصیه می شود اقدامات احتیاطی. به نظر می رسید که بسیاری از مردم احساس او نگرش چوبی ساخته شده او را نا مناسب به خدمت می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>