چوب پنبه حصیر به مراقبه رگ: 5 سازگار با محیط زیست یوگا ملزومات شما را دوست دارم

این که آیا شما فقط از شروع و یا شما یک پزشک این ملزومات کمک خواهد کرد که شما اقامت انگیزه در گیر است.

Originating بیش از 5000 سال پیش یوگا عظیم پدیده در سراسر جهان. اما اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است شروع به تمرین خود را لطفا نمی بدفع الو قت گذراندن بیشتر است. یکپارچه سازی یوگا را به زندگی روزمره خود است که احتمالا یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای ذهن و بدن خود را. آن بدن را تقویت می کند و به ارمغان می آورد بی نظیر صلح از ذهن است. این مراکز آرام و uplifts.

در اینجا برخی از محصولات شما می توانید نگه دارید در صفحه اصلی به صورت بدون درز تمرین یوگا:

1. چاکرا چوب پنبه تشک یوگا

yoga essentials

این که آیا شما یک چاشنی یوگی و یا یک مبتدی داشتن محکم حصیر یوگا اولین گام است. این زرق و برق دار حصیر یوگا توسط جورو یوگا است ایده آل برای خانه عمل است. ساخته شده با استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد از چوب پنبه و لاستیک طبیعی این ضد لغزش تشک منحصرا ساخته شده در هند. شما می خواهید به رول آن را خیلی بیشتر به لطف طراحی جذاب; هفت چاکرا در رنگ های مختلف را به من قرض بدهید در مجموع ذن پرنیان!

2. طبیعی کیسه حصیر یوگا

yoga essentials

یک همراه ایده آل برای حصیر خود را در این کیف ساخته شده از کتان غیر سفید, undyed و پارچه های پنبه ای. پس از آن ساخته شده با مواد طبیعی به عنوان مخالف به الیاف مصنوعی آن است که زیست تخریب پذیر و در نتیجه خوب برای این سیاره است. کیسه همچنین بازیافت جیب است که کمک می کند تا کاهش ضایعات پارچه که در غیر این صورت فرود در محل های دفن زباله.

3. مس مدیتیشن کشتی

yoga essentials

این صنایع مواد معدنی است که علاوه بر کامل به تمرین یوگا خود را. محل آن را در نزدیکی حصیر برای ایجاد آرامش بخش و مراقبه محیط. شما می توانید شناور گل و نور شمع در آن است. برخی از گل است که می تواند فورا آرام و بالا بردن حواس خود را به یاس, frangipani و گل همیشه بهار. طراحی الهام گرفته شده است hand-me-down موروثی uruli رگ و درمان به چشم نیز هست.

4. آلی Tulsi چای

yoga essentials

پادزهر مناسب به استرس این آلی تزریق از مواد طبیعی مانند tulsi, shunthi و هل به شما در آماده شدن برای عمل خود را. آنها شناخته شده برای مبارزه با سرماخوردگی, ساخت, ایمنی و بهبود هضم در کنار آرام بخش اعصاب خود را پس از یک روز طولانی است. بیشتر چه آنها به طور کامل و بدون هر گونه اضافه طعم دهنده های مصنوعی.

5. اسانس اسطوخودوس

yoga essentials

هنگامی که به درستی استفاده می شود روغن های ضروری می تواند منجر به بسیاری از مزایای بهداشت و درمان. شما می توانید آنها را در عطر دیفیوزر قرار داده و چند قطره در داخل سطل یا اعمال به طور مستقیم بر روی نقاط نبض خود را به درو کردن آنها. روغن اسطوخودوسبه ویژه بسیار عالی برای آرام بخش, نشاط بخشی و احیای خلق و خوی خود را. آن را به یک داده در تمرین یوگا خود را.


همچنین بخوانید: نیاز به یک سم زدایی استراحت ؟ سر به Nashik برای آخر هفته کامل عقب نشینی یوگا!


این که آیا شما در حال دست و پنجه نرم کردن با استرس یا اضطراب یا احساس می کنید در احاطه افسردگی و غم و اندوه یا غم یا اگر شما احساس شاد و پر از نور را به یوگا ثابت در زندگی خود را. ما فقط آرزو می کنم شما یک تجربه بدون درز در هر زمان شما رول حصیر خود را!

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>