نظریه پرداز توطئه الکس جونز دستگیر شد برای DWI سرزنش شهرستان ‘تور یا دام’

برجسته رسانه ها در شکل و نظریه پرداز توطئه الکس جونز دستگیر شد صبح روز سه شنبه برای رانندگی در حالی که مست هر The Daily Beast. با توجه به تراویس شهرستان کلانتر دفتر او رزرو شده بود در مدت کوتاهی پس از نیمه شب. Travis County واقع در Austin, تگزاس است که در آن جونز مبتنی است.

اجرای قانون اضافه شده است که جونز دستگیر شد در یک کلاس-B بزه DWI شارژ. او رزرو شده و قرار داده شده در زندان از 12:37 a. m. تا زمانی که او از زندان آزاد شد باند در 4:11.متر با توجه به کریستن تیره سخنگوی کلانتر ،

هر چند پرونده های دادگاه در حال حاضر در دسترس عمومی جونز خود را فاش کرد دستگیری او در وب سایت خود InfoWars, با استفاده از این پلت فرم برای اعلام بی گناهی خود را در این حادثه.

در مقاله جزئیات دستگیری جونز ادعا کرد که او در اصل کشیده برای رفتن 45 مایل در ساعت در 40 مایل در ساعت در منطقه. او سپس متهم از شهرستان تراویس از سازماندهی یک “تور یا دام” پس از آن بوده است “برای انتقاد از پایین آن تعدادی از DWI بازداشت.”

اما جونز را انکار کند که او تا به حال شده است نوشیدن زودتر در شب.

“مدارک نشان می دهد که جونز مراجعه کننده به نوشیدن مقدار کمی از خاطر در یک رستوران ژاپنی ساعت قبل با همسرش” مقاله ادعا.

این مقاله اضافه شده است که جونز منفجر زیر 0.08 آستانه برای رانندگی در حال مستی.

“[این] ثابت شده بود راستگو بعد از پل آزمایش نشان داد که مقدار بسیار کمی از الکل به خوبی تحت محدودیت های قانونی در این Lone Star دولت” به آن اضافه شده است.

alex jones police booking photo
الکس جونز در رزرو پلیس عکس پس از دستگیری به اتهام DWI تراویس شهرستان کلانتر دفتر / گتی ایماژ

در علاوه بر این به متهم کلانتر, از اجرای یک تور یا دام این مقاله همچنین ادعا کرد که این افسر که بازداشت جونز نمی تواند به درستی انجام “ایستادن بر روی یک پا” آزمون هوشیاری هنگامی که در تلاش برای نشان دادن مانور است.

با این حال باید توجه داشت که رسانه ها واقعیت بررسی تلقی شده است InfoWars به یک “بسیار کم” واقعی گزارش امتیاز.

این اولین بار نیست که جونز متهم شده است که رانندگی با الکل در سیستم خود را. سابق InfoWars کارمند ادعا کرد در سال 2016 که او را دیدم رادیو میزبان نشان می دهد نوشیدن یک لیوان کاغذی که بوی “ودکا مانند رنگ تینر” در حالی که او در حال رانندگی بود.

جونز به دست آورده شهرت برای خود حاشیه تئوری های توطئه جمله بیان کرد که 9/11 کار در داخل و ادعا می کنند که وحشتناک قتل عام سندی هوک که در آن 20 کودک و شش بزرگسال کشته شدند جعل. او در حال حاضر رو به یک افترا طرح دعوی در دادگاه از خانواده 6 ساله قربانی بیش از کسانی که ادعا می کند. جونز پس از اذعان کرد که جرم تیراندازی آیا در واقعیت رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>