کنگره خواهد کوره بزوس زوکربرگ و دیگر تکنولوژی اجرائی. همه چیز ممکن است دیوانه

مارک زوکربرگ در کنگره شنوایی در آوریل 11, 2018. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در روز پنج شنبه مدیران عامل Google, Facebook, اپل و آمازون در حال انتظار به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس ضد تراست پنل با هم برای اولین بار برای پاسخ به اتهامات و مجادلات مربوط به خود شرکت انحصاری قدرت بازار.

با توجه به نگرانی بیش از COVID-19 گیر آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ اپل تیم کوک و سوندار پیچای گوگل به احتمال زیاد در حال حاضر خود را شهادت و پاسخ به سوالات عملا با توجه به انتخاب. هنوز رویداد تاریخی است سرند با عدم قطعیت به عنوان دیگر مسائل با فشار دادن در کاپیتول هیل پر کردن قانونگذاران’ برنامه.

ممکن است لغو

روز پنجشنبه سیاسی گزارش داد که تکنولوژی شنوایی خواهد شد به احتمال زیاد به تعویق افتاد با توجه به زمان درگیری با یک یادبود برای دیر کنگره و حقوق مدنی آیکون, John Lewis, که گذشت, هفته گذشته پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده است. بدن از لوئیس را به دروغ در دولت در کنگره در هفته آینده با یک مراسم خصوصی در برنامه ریزی در 1:30 بعد از ظهر روز دوشنبه برش نزدیک به تکنولوژی شنوایی است که برنامه ریزی شده بودند.

“این بسیار محتمل است که کمیته قضایی مجلس خواهد reschedule روز دوشنبه جلسه اجازه می دهد تا اعضای کنگره برای ادای احترام خود را” یک منبع آشنا با این وضعیت گفت: در آستانه روز پنج شنبه.

به همین دلیل است که شنیدن یک معامله بزرگ است ؟

بالا مشخصات گروه شنوایی است که بخش نهایی کمیته قضایی مجلس را yearlong رسیدگی به ضد رفتار رقابتی در شرکت های فن آوری. خانه آنتی تراست کمیته فرعی است که انتظار می رود به انتشار گزارش نهایی جزئیات این کاوشگر مدتی این سقوط.

آن زمان ماه از فشار و کشش برای تایید حضور چهار اجرائی و دو نفر از آنها هرگز شرکت در چنین کباب قبل از. قانونگذاران به حال می خواستم به توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی به شهادت و همچنین, اما هیچوقت به دنبال از طریق.

Facebook را زوکربرگ و گوگل پیچای باید هر دو شهادت قبل از کنگره در سال های اخیر است. برای طبخ و بزوس آن خواهد بود ،

چه انتظار از مدیران اجرائی

از آنجا که کباب را تا حد زیادی تمرکز بر ضد تراست نگرانی یک مضمون مشترک در چهار اجرائی’ شهادت خواهد بود تا ثابت کند که شرکت خود را به صورت مقدار زیادی از رقابت در بازار های مربوطه خود را.

اپل مسلما رفتن به مجبور به آدرس تسلط خود را در برنامه های تلفن همراه بازار و درنده درآمد-به اشتراک گذاری با توسعه دهندگان نرم افزار. آی فون ساز به رویترز گفت که مدیر عامل شرکت طبخ خواهد استدلال می کنند که این شرکت در فروشگاه App های iOS است که یکی از ویژگی های لازم برای اطمینان از امنیت و قابلیت اطمینان از گوشی های خود به جای یک تاکتیک برای حفظ کنترل سهم بازار برای برنامه های تلفن همراه.

آمازون بزوس که $77 میلیارد دلار ثروتمندتر از شیوع کروناویروس انتظار می رود برای دفاع از آمازون, پررونق, کسب و کار تجارت الکترونیکی در طول بیماری همه گیر. او به احتمال زیاد نماد موفقیت بزرگ دیگر خرده فروشان آنلاین مانند خارج شده و هدف را به نقطه ای که آمازون نیست تنها برنده در زمان بحران.

Facebook و گوگل مثل قبلی خود کنگره کباب سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن قانونگذاران که تبلیغات موفق کسب و کار مبتنی بر مدل محصول یک بازار آزاد به جای انحصار است. Facebook را زوکربرگ همچنین انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در رسانه های اجتماعی غول بحث محتوای سیاست که به تازگی مشتعل قوی حقوق مدنی واکنش و تبلیغ خروج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر